Bvlgari

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2014. november 16.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6190 Ft

"A tisztaságillatok kedvelőinek első számú kedvence lett a Bvlgari Omnia Crystalline. Maga a kristálytiszta víz, mely napközben felfrissít és ellazít. Az Omnia Crystalline parfüm törékeny és elegáns jegyei, mint a bambusz, lótusz, és balsafa csodás harmóniában egyesülnek. Ápolt, friss és elegáns illatfelhőt ad, így irodában is ideális parfüm."

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bambusz, nashi körte, lótuszvirág, balsafa

Ár: 6190 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25 és 40 ml-es kiszerelésben kapható.
Bvlgari Omnia Crystalline EDT 40ml
Ár: 9500 + pk , Eladó: erwinbittmann
Állapot: ÚJ, fóliás, Helyszín: Veszprém, fizetés: Előre utalás vagy Revolut után postán maradó ajánlott küldeményként vagy személyes átvétel
Bvlgari Omnia Crystalline EDT Fújosban
Ár: 2000 / 3000 +posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: 5ml / 10ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

zsancyka26

2021. január 17.

Megérettem erre a parfümre. Pár éve illatoztam először akkor abszolút nem fogott meg. Minap betévedtem egy drogériába; újra magamra fujtam, és szerelem lett, azonnal. Azóta valahogy mindennap betévedek valahova csak hogy érezhessem ezt a csodát. Amíg az enyém nem lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Barbara2021

2021. január 17.

Több mint 10 éve megvan. Az elsőt a férjem hozta kB a 3. randinkra, hogy ezt szeretné rajtam érezni. Ennél jobb ajándékot azóta se kaptam tőle. Imádtam és imádom most is. Ennél a parfümnel volt az, hogy egy rendkívül jóképű srác a 4-6-os villamoson megszolitott, hogy" ugye Bvlgari van rajtad? Imádom ezt az illatot. " Wow. :)
Manapság már keveset használom,de mindig van belőle.
Nyáron bejott egy rendkívül mutatós kB 50 éves nő a rendelőbe, és ezzel húzott csíkot maga után. Rögtön felkaptam a fejem rá. Kortalan parfüm. Minden generációnak jól áll. Bár nekem a fiatalsagomhoz kötődik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Manapság már keveset használom,de mindig van belőle.

Kriszta82

2021. január 8.

Az örök kedvenc. Anno vmelyik női lapban volt egy pici kis fújós illatminta. Egy buliban fújtam magamra és mindenki szagolgatott, hogy milyen isteni illatom van. És imádtam én is, ahogy körülleng, így be is ruháztam rá. Aztán mindig és mindig. Nemrégiben elkezdtem új illatot keresni, nem tudom miért... Próbálkoztam többel is, lettek aktuális kedvencek (1 üvegig). Úgy 2 hete egy új ismeretség által megcsapott az illat...... Azonnal rohantam megvenni, és már fújtam is :) és csak zsörtölődni tudtam, h miért is akartam leváltani, mikor a tökéletes illat. Maximális 5 csillag, vagy több :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Frufru3

2020. november 28.

Teljesen el voltam ájulva, mikor először megéreztem 20-on évesen egy barátnőmön. Üde, friss, szép illat volt nekem, sóvárogva szimatoltam, mikor rajta éreztem. Aztán hozzám került spontán az Avon Treselle illata és az lett az igazi. Utána dicsérgettük egymást, hogy milyen jó illatunk van 😁. Nemrég láttam hogy egy az alkotójuk, így már értem. Minap kipróbáltam és eszembe jutott róla a Treselle 😆.
Nőies,szép illatok, sőt, mintha felértékelődne az "édességek" mellett, felüdülés kipróbálni. Már nem olyan elkápráztató hatású, de nagyon jó parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 28.

csipihusi

2020. november 19.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, 5*-ot érdemel. Friss,üde,kortalan nőies illat. Érdekes, ezt sem éreztem még senkin a környezetemben. A kavics formájú üveg a kedvencem. Ajándéknak is kiváló lehet, minden korosztálynak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 19.

jurikis

2020. október 21.

5csillagos nekem, friss, kicsit púderes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

5csillagos nekem, friss, kicsit púderes illat.

laregina

2020. október 4.

Kellemes, ude, finom, nem tolakodo friss illat, szeretem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

Kellemes, ude, finom, nem tolakodo friss illat, szeretem. 5*

Moncsii04

2020. szeptember 24.

Ez az egyik olyan parfümöm, amit ha viselek, mindig szóvá teszi valaki, hogy mennyire kellemes illat, és mindenkinek van valakije aki ezt viseli :)
Én hétköznapokon szoktam használni, mert egy nagyon kiegyensúlyozott, vidám, és kicsit sem tolakodó illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

miko02

2020. augusztus 7.

Egyszer az egyik barátnőmön éreztem, és imádtam. Próbáltam úgy helyezkedni a kávézóban, hogy felém fújja a szél az illatát... :-) Utána hamarosan megvettem magamnak, de rajtam valahogy nem úgy működik. Tisztaságillat, mindenhez passzol, nyárra tökéletes stb. de hiányzik az a plusz, amit akkor éreztem. Biztos velem van a baj, az én bőröm saját illata biztos más. :-/
Ettől függetlenül kellemes illat, szívesen is használom, már újra is vettem, de sajnálom, hogy nem azt érzem, ami az emlékeimben van. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Piscinke

2020. július 20.

Hát...ööö...erre is kíváncsi voltam, tisztaságillat, mindenki imádja, stb. Most lehet, hogy az volt a baj, hogy több illatot is teszteltem egyszerre, de ezt olyan szinten éreztem jellegtelennek, mintha kb. arról kéne írnom, milyen ízű a porcukor. Ennyire azért nem akarok diszkrét lenni 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.