Bvlgari

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2014. november 16.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6190 Ft

"A tisztaságillatok kedvelőinek első számú kedvence lett a Bvlgari Omnia Crystalline. Maga a kristálytiszta víz, mely napközben felfrissít és ellazít. Az Omnia Crystalline parfüm törékeny és elegáns jegyei, mint a bambusz, lótusz, és balsafa csodás harmóniában egyesülnek. Ápolt, friss és elegáns illatfelhőt ad, így irodában is ideális parfüm."

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bambusz, nashi körte, lótuszvirág, balsafa

Ár: 6190 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25 és 40 ml-es kiszerelésben kapható.
Bvlgari Omnia Crystalline EDT gyári minta eladó
Ár: 500 , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Bvlgari Omnia Crystalline EDT minta eladó vagy csere
Ár: 350 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 19.

A kagylók gyöngyházfénye - és nem a kristályok csillogása - jut róla eszembe, aminek a titka a maga természetes egyszerűségében rejlik.
A Crystalline egy elegáns, nem tolakodó, de azért nem is a háttérben meghúzódó illat, akár a hétköznapokra, akár alkalmakra.
Azt vettem magamon észre, hogy amiben megérzem a teát, az az illat már nyerő helyzetben van nálam, így a Crystalline sem véletlenül tetszik.
Mint ahogy az sem véletlen, hogy 2005 óta ennyien kedveljük és remélhetőleg még sokáig kedvelhetjük is Alberto Morillas illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 19.

Lilluc

2019. május 8.

A kedvencek kedvence nálam.
Nem tolakodó, nem édes és nem hivalkodó. Annyira friss és elegáns illat, hogy nem lehet megunni.
Viszont nagyon tartós! Egy gyárban dolgoztam amikor először megvettem. Ha végigsétáltam a folyosón a kollégáim percekkel később is tudták, hogy aznap dolgozok, mert még állítólag a levegőben is megmaradt az illata :D Pedig soha nem fújtam magamra belőle sokat, max 2-3 fújásnyit.
Az esküvőm napjára félretettem egy keveset belőle, akkor is ezt használtam, mert el sem tudtam volna mást képzelni a nagy napra ^_^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

A kedvencek kedvence nálam.

flobianti

2019. április 21.

Rendrakás közben megtaláltam egy régebbi pédányát, amiben már csak egy kicsit volt. Felidéztem a régi időket, amikor több üveggel is elhasználtam belőle, s nagyon szerettem. Az illata nem változott semmit, nem romlott meg. Jó volt újra érezni, de elmúlt a régi varázsa. Szép kis illat, de már nem hiányzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 21.

ellla18

2019. április 16.

Évek óta a kedvencem és még mostanára sem tudtam megunni:) 5* nagyon nőies,friss illat
Rajtam egy fél napot simán kibír a tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Rajtam egy fél napot simán kibír a tartóssága.

ildiko0306

2019. április 4.

Nagyon sokáig kerestem egy friss illatot, ami igazán én vagyok és ebben a parfümben végre megtaláltam. Imádom és nagyon sok bókot is kaptam már miatta. Egy csillagot viszont le kell, hogy vonjak mert lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

lacrymosa88

2019. február 28.

Üde frissesség egy kis üvegbe zárva. Az első bálozó lány, a legelső szerelem, az ártatlan tisztaság illata. Megszerettem, talán azért, mert a fiatal önmagamat juttatja eszembe. Sajnos az illat közepesen tartós, ezért mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

silence

2019. január 27.

Már 2004-ben (úristen, már 15 éve! 🤭), a megjelenésekor rögtön elvarázsolt! 🥰 Tisztán emlékszem a napra, amikor az első találkozásunk volt a Douglasban: az eladó hölgy ajánlotta ezt az újdonságot, ami azonnal magával ragadott és rögtön be is szereztem egy üvegcsével!
Sokáig nagy szerelem volt számomra, éveken keresztül használtam ezt az illatot (persze másik parfümökkel párhuzamban), de miután az évek alatt 3 db 65ml-es üveggel és egy kisebb 25ml-eset is elhasználtam, kicsit besokalltam.....kb. 3 éve, hogy nincs már a polcomon, de úgy érzem, most már újra szívesen használnám.
A Crystalline egy igazi tavaszi-nyári illat, friss, könnyed bambuszos, lótuszos finomság. Sokan a D&G Light Blue-hoz hasonlítják, én talán a frissességükkel tudom párhuzamba vonni a 2 illatot. Sokkal egyedibb, kiemelkedőbb és minőségibb illatnak érzem őt. Szeretem mindkettőt, de míg a Light Blue-t csupán hétköznapi illatnak használtam mindig is, addig az Omnia Crystalline alkalmi illatként is megállja a helyét. Továbbá az sem elhanyagolható, hogy a Crystalline-nak talán még nem született annyi utánzata, mint a Light Blue-nak, így nem olyan sokszor jön Veled szembe az utcán.
Kiemelkedően jónak tartom a tartósságát! EDT létére egész nap tart, rajtam a reggeli fújás este is érződött.👌
Nagyon szerettem mindig is, a környezetem is mindig dícsérte! 🥰
Parfüm-gyűjteményem örökös tagjának tudom elképzelni és hiányzik is, hogy jelenleg nincs velem..... csak azért nem veszek; mert sok másik illatom is van, amiket el kéne használni..... de ha kapnék egy üveggel, simán elfújkálnám az utolsó cseppig! ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Nagyon szerettem mindig is, a környezetem is mindig dícsérte! 🥰

Nina1205

2019. január 5.

Csak nekifutottam mégegyszer. Először csak lekaptam a polcról, mégiscsak az Omnia család tagja, de vissza is dobtam rögtön, semmilyen-laposvagy, uncsi, nemkellesz. Csak nem hagyott azonban nyugodni a dolog, aztán másodjára megértettem miért szeretik ennyien. Persze, még mindig nem egy döglesztő femme fatale illat és nyilván csak nyárra játszik - úgy látszik mindig hóesésben jut eszembe a tipikus nyári illatokon gondolkodni - de mégiscsak tud ez valamit. A tiszta fehérség illata alatt van valami az Omnia kesernyés pimaszságából amitől odáig vagyok. Olyan mintha a bokáig érő fehér lenvászon ruhát felsliccelnék kb. bugyivonalig. Ezt a fajta csavart szoktam igazán szeretni egy-egy parfümben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

csakmoni

2018. november 13.

Újra: Ma újra fújtam magamra, és vagy a hideg miatt, vagy a teszter friss volt, esetleg én érzem másképp, de most nem keserű, vagy szúrós. Tetszik. Talán vennék is, de nem visz rá a lélek, olyan rondák ezek az üvegek. Majd vadászok olyan szép kis kavics formájúra:)

Ez már a sokadik olyan illat, amit nagyon szívesen használnék, de egyszerűen nem bírom elviselni a leszáradásában a pézsmát. Nagyon fájdalmas volt pl. lemondani a Thé Blanc-ról emiatt, mert egyszerűen függő voltam a fejillatától. Ez hasonlóan működik, nagyon finom, de amikor leszárad, bőrön is, ruhán is keserű, szintetikus, egyszerűen zavar. Őszintén irigylek mindenkit, akin működnek ezek az illatok, így sok szépség esik ki nálam. Nem találok nekem tetsző tisztaságillatot, mert azok mind pézsmásak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 13.

Anheszenamon

2018. október 30.

Tegnap a Dm-ben járva magamra fújtam a teszterből, és rögtön megállapítottam, hogy nekem nem tetszik. Aztán kb. még 10-15 percet nézelődtem, vásároltam, majd a boltból kilépve a széllel megcsapott egy nagyon finom illat. Akkor tudatosodott bennem, hogy ez bizony rajtam illatozik így. Utána nem győztem szagolgatni a kézfejemet, merthogy oda fújtam. Hazaérve egy kis közvéleménykutatást tartottam a családomban, és mindenkinek tetszett az illat rajtam. Egyébként elképesztően tartós, még 8 óra után is határozottan éreztem, pedig sokszor mostam kezet, zuhanyoztam is. Számomra ez egy nőies, finom és elegáns illat. Biztos, hogy meg fogom vásárolni mert engem elbűvölt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol