Bvlgari

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 13 520 Ft-tól-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2014. november 16.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Notino, 13 520 Ft-tól

"A tisztaságillatok kedvelőinek első számú kedvence lett a Bvlgari Omnia Crystalline. Maga a kristálytiszta víz, mely napközben felfrissít és ellazít. Az Omnia Crystalline parfüm törékeny és elegáns jegyei, mint a bambusz, lótusz, és balsafa csodás harmóniában egyesülnek. Ápolt, friss és elegáns illatfelhőt ad, így irodában is ideális parfüm."

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bambusz, nashi körte, lótuszvirág, balsafa

Ár: 6190 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25 és 40 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 13 520 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
FOGLALT! Bvlgari Omnia Crystalline EDT 65 ml
Ár: 16990 Ft , Eladó: Feketehattyú
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta
Bvlgari Omnia Crystalline gyári minta eladó
Ár: 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kék lány

2021. december 22.

Ha már alsós, akkor „tanító“ néni, nem „tanár“ – bocs. (Amúgy az milyen? Ne skatulyázzunk már be embereket! – Nem vagyok tanító néni, csak védem őket…) Na, az illat szerintem: nagyon kellemes, tényleg púderes, és meglepően FRISS. Pont ez az, ami miatt nem lesz öreges! Nem is az! Hátrány: nagyon hamar elillan! Szigorú vagyok, és emiatt 2 csillagot vonok le. A parfüm azért van, hogy érezzük/érezzék! Mégis: az illat annyira megtetszett, hogy lehet, hogy befektetek egybe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 22.

Csillamrambo

2021. december 16.

Ajándékba kaptam, nem szeretem. Alsós tanár néni illata van, hozzám nem illik. Nem tart sokáig az illata. Lakásillatosításra használom néha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 16.

Marcsi66

2021. december 15.

Hát nem minden bokorban terem,mostanában meg egyáltalán,,,, hát jól becsüljük meg amíg létezik,nehogy úgy járjon mint az EDP testvérke, Nekem ez volt valaha,és már egy ideje egyre erősebb a vágy,hisz olyan édes volt....Hasonló hozzá,a szépségalap megegyezik,de ő frissebb,légiesebb,és sajnos a tartóssága ez miatt rövidebb is, De mit bánom én,csak érezhessem újra,megleptem magamat vele,az sem érdekel h még mindig nagyon népszerű,Számtalan parfümöt ismerek,véleményem szerint a legszebbek között fog maradni mindvégig!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 15.

Effi

2021. október 22.

Mindig is arra vágytam, hogy megtaláljam az Én Illatomat, ami illik hozzám és nem unom meg.
Addig nem is akartam drága parfümöt venni, így olcsóbb kategóriába tartozókkal próbáltam kísérletezni, hogy melyik illatkategória jön be. Eddig azt hittem, hogy inkább az édes-orientális vonal lesz az igazi, de aztán jött egy nap. Egy nap, amikor az összes illatot a polcomon elkezdtem olcsó locsolókölninek érezni. Nem tudom, mi változott bennem, de ez hetekkel később sem lett másképp.
Ekkor gondoltam egyet, hogy keresek egy friss-virágos illatot, nem érdekel már az sem, ha drága. Próbálgattam, és megtaláltam a Crystalline-t. Végre valami, amitől nem fájdul meg a fejem, ami kellemes, nőies, nem tolakodó. Valami, aminek nincs olcsó hatása. Nem érzem magamon egész nap, csak néha lebben egy kis illatfelhő az orrom elé, de imádom minden napszakban. Nem merem még kijelenteni, hogy ő az igazi, de bizakodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

fioretta

2021. július 27.

Tudom, hogy nagy népszerűségnek örvend és értem is miért, de engem nem fogott meg. Kellemes, elegáns, viszonylag egyszerű "tisztaságillat", de nekem van benne valami, amitől kicsit öregesnek hat. Egyébként nem lehet vele mellélőni, nem feltűnő, senkit nem fog zavarni, gyakorlatilag minden évszakban-napszakban és alkalomkor ideális lehet, de épp ebben van a hátránya is, azaz nincs benne semmi különleges, exkluzív.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

floracska6

2021. július 19.

Ha ajándékba kellene illatot vennem egy olyan személynek akit nem ismerek, erre az illatra esne a választásom mert a mellélövési ráta viszonylag alacsony.
Elegáns, mindennapokban hordható, nem zavaró, irodabarát illat. Van nagyobb kedvencem nála de akármikor szívesen felfújom. Talán őszre a legideálisabb viselet. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 19.

Misa

2021. július 14.

Egy ideig nagyon szerettem, 18-20 évesen. Aztán később már nem tetszett az illat, de ez totál szubjektív.
Egyébként nagyon klassz az üvege, igazán egyedi, és mégis tökéletesen használható (a nagy kiszerelésé), és aki szereti a púderillatokat, azok számára nagyon jó választás lehet, nappalra, irodába, hétköznapokra. A tartóssága nem az igazi, és nem egy ütős illat, igazából csak közel hajolva, a bőr közelében lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

lenochka

2021. június 28.

Legcsodásabb női illat! Kifinomult, elegáns, könnyed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Legcsodásabb női illat! Kifinomult, elegáns, könnyed.

Linett21

2021. május 23.

Évekig no.1. parfümöm volt; üde, zöld tisztaságillat; olyan, mint egy friss mosás. Semmi csavar, de a bambusz, a lótusz és a tea remekül muzsikál a tiszta púderes fehér pézsmával; és a végén a tölgymohával. Rendkívül kiegyensúlyozott. Végre egy illat, melyet nem nehezítenek el a különböző fehér virágok, a buja pacsuli és az édességek: a vanília, karamell, tonkabab...stb.
Elsősorban munkahelyre hordtam; és mindig kaptam rá pozitív megjegyzést, megerősítést a környezetemtől. Ápoltságot, tisztaságot és rendezettséget sugall. Bármely korosztálynak, bármely évszakban jó lehet. Bár tartóssága csak közepes (rajtam 4-5 óra max.), naponta 1-2-szer újrafújós.
És hogy miért nem használom már? Édesanyám beleszeretett és addig dicsérgette rajtam, míg átadtam neki. Azóta ez az Ő illata, nekem pedig a nagybetűs "Anyuillat" lett :-) Még mindig imádom, de már Vele azonosítom, az Ő védjegye azóta is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

Csilla65

Korcsoport: >54
2021. május 21.

Ajándékba kaptam, és az egyik kedvencem lett, mivel nem szeretem az émelyítő illatokat. Ennek nagyon kellemes, friss illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.