Bvlgari

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2014. november 16.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6190 Ft

"A tisztaságillatok kedvelőinek első számú kedvence lett a Bvlgari Omnia Crystalline. Maga a kristálytiszta víz, mely napközben felfrissít és ellazít. Az Omnia Crystalline parfüm törékeny és elegáns jegyei, mint a bambusz, lótusz, és balsafa csodás harmóniában egyesülnek. Ápolt, friss és elegáns illatfelhőt ad, így irodában is ideális parfüm."

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bambusz, nashi körte, lótuszvirág, balsafa

Ár: 6190 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25 és 40 ml-es kiszerelésben kapható.
Bvlgari Omnia Crystalline EDT szett
Ár: 15.000 Ft , Eladó: marisco
Állapot: Új - bontott, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta/foxpost/személyes átvétel; fizetés banki utalással, vagy személyes átvétel esetén kp.
KERESEM!!!Bvlgari Omnia Crystalline EDT
Ár: 1 , Eladó: Peach01
Állapot: ÚJ, HASZNÁLT, Helyszín: --, fizetés: --

Rosamund

2020. április 4.

8 évvel ezelőtt, mikor megéreztem az egyik kolléganőmön ezt a mesés illatot, azóta csak ezt vagyok hajlandó használni. Egy földöntúli csoda, életem illata. ❤️ Reggel befújom vele magam és még este is érezni... Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 4.

emesebvarga

2020. február 1.

Életemben két nőt kérdeztem meg milyen parfümöt használnak, és mind a kettőnek ez a parfüm volt a válasza. Azóta beszereztem én is, tényleg tipikus tisztaságillat; visszahúzódott, de számomra olyan kellemes és nőies. Sajnos az illata a bőrömről rekordidőn belül elillan, viszont a ruháimon még nap végén is érezni kicsit. A tartóssága miatt nem érdemli meg az öt csillagot, de annyira szeretem az illatát, hogy mégsem tudok objektív lenni, így marad az 5. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

alizee

2020. január 9.

biztonsági játékos ez a parfüm az fix, kellemeske, frissecske, elég simulékony, nem lenne rossz de valami csavar azért lehetne benne mert így számomra olyan semmilyenke. a tartóssága viszont felér egy rosszabb minőségű testpermettel, fél óra és huss, lehet újrafújni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Doranora

2019. december 11.

Nagyon finom, üde illat. Tartós, könnyed. Sokan dicsérték. Az első üvegemet sajnos baleset érte, de kaptam egyet ajándékba :-) Szokni kell az üvegét, egyedi. Szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Babooca

2019. szeptember 27.

Tisztaságillatnak tökéletes, viszont nekem azt a púderes illatok jobban visszaadják. Mivel én a harsányabb illatokat jobban szeretem, így ez annyira nem nyűgözött le. Testvérem viszont pont az ilyenek után kutatott pár éve, neki például tökéletes. A tartóssága jó, nem lehet rá panasz. Kedves kis illat, senkit nem fog bántani, ha felfújod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

macooka

2019. szeptember 22.

Egyelőre csak mintát próbáltam belőle keresve a számomra tökéletes illatot és meg kell mondjam ez egy potenciális jelölt. Már első kifújásra sem fulladok meg tőle, visszafogott, letisztult, de mégis van benne valami plusz. Fél órával később tovább szelídül, de mégis annyira elegáns illat marad, hogy biztosan be fogok belőle szerezni egy nagyobb változatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Nicy011

2019. szeptember 19.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Annyira friss, üde, kellemes, nőies és elegáns. Nem egy tolakodó illat. A maga finomságában tartós és néha még zuhanyzás után is érzem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Liloo0828

2019. szeptember 7.

drága anyósom egy ebédnél mellettem ült és hirtelen megcsapott egy igazi "tisztaság illat"... azonnal beleszerettem.
-na az nem ez volt, hanem chloé... :D
Akkor beis szereztem belőle egyet de hamar elszállt a varázsa,talán rajtam nemvoltaz igazi...
De ezután csak ezt a tiszta illatot kerestem és megis találtam... tökéletes!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

-na az nem ez volt, hanem chloé... :D
De ezután csak ezt a tiszta illatot kerestem és megis találtam... tökéletes!!

Krisztocska

2019. augusztus 10.

Tegnap koncertre mentünk egy társasággal. Az egyik leányzó előttünk ment és megcsapott egy eszméletlen, ismerős illat. Nagyon meglepődtem, mert magamon kívül még senkinél nem találkoztam a Penhaligon's Lavandulájával. Rákérdeztem, majd jött a válasz, nem, Bvlgari.
Csak lestem, majd ma elkezdtem nyomozni. És igen, megtaláltam! Igaz, nem levendulás, de ugyanaz az üde, tisztaság illat, amit annyira szeretek.
Soha nem izgatott az Omnia sorozat, mert olyan szinten gagyi az üvege, hogy hihetetlen. Egyszerűen nem éreztem késztetést, hogy megszagoljam bármelyiket is. Szerencsére kaptam abban a szép kavics alakú üvegben, úgyhogy most nagyon boldog vagyok vele. Sőt, más fajtáját is megszaglásztam, határozottan felkeltették az érdeklődésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Yeticica

2019. július 14.

Up: hat.... szomoru vagyok. Illatamokfutasom tobb, mint 2 eve tart. Es jizonybfejlodik a nozink, vele a lelkunk , az izlesunk is. Es ez neha nem elonyos. Itt van ez a csoda kis illat, it nagyon szerettem regen.
Es most? Maniac78 velemenye az enyelnis, 100%-ban. Egyszeruen mar nem jo. Mar nagyon zavar benne a mosusz, mar savanykasnak erzem, mar idegesit. Nagyon hamar tuladtam a frissen beszerzett kis uvegemen. Au revoir! Ja nem, viszont nem latasra. 😢

A maga nemeben egyedulallo ez az illat. Nem tudom Bvlgariek hogy csinaljak, hogy a parfumjeik nagyon tartosak, megis becsapjak az orrunkat. Erre az illatra is azt hittem, illekony, mig tobben a nap vegen meg nem dicsertek a finom illatom. Bizony. Csak en nem ereztem...
Finom, friss - fas , kicsit edes, kicsit vizes, tisztan kierezheto lotuszvirag illatu csoda.
Tobb uveggel ellocsoltam magamra, egy idoben szokasomma valt, hogy este lefekves elott fujkidtam lagam vele.
Szerinem ez A zen illat (nem pedig a Zen 😉).
Az utolso uvegemet eladtam, mert most mas utakon jarok, azt meg nem akartam, hogy mas azert ne jusson hozza. Raadasul ahhoz kerult, akinek ez a signature scentje, milyen jo!
Ha nagyobb lenne a szilazsa, tokeletes lenne. Bar igy is az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Szerinem ez A zen illat (nem pedig a Zen 😉).
Ha nagyobb lenne a szilazsa, tokeletes lenne. Bar igy is az.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol