Bvlgari

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 13 520 Ft-tól-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2014. november 16.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Notino, 13 520 Ft-tól

"A tisztaságillatok kedvelőinek első számú kedvence lett a Bvlgari Omnia Crystalline. Maga a kristálytiszta víz, mely napközben felfrissít és ellazít. Az Omnia Crystalline parfüm törékeny és elegáns jegyei, mint a bambusz, lótusz, és balsafa csodás harmóniában egyesülnek. Ápolt, friss és elegáns illatfelhőt ad, így irodában is ideális parfüm."

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bambusz, nashi körte, lótuszvirág, balsafa

Ár: 6190 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25 és 40 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 13 520 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Fújóst keresek! - Bvlgari Omnia Crystalline EDT
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Luna1024
Állapot: 5/10 ml-s fújós, Helyszín: --, fizetés: Előreutalást követően postán maradó/Foxpost
Ár: 5ml: 3500, 10 ml: 6000 Ft + pk. , Eladó: Edo12
Állapot: Saját parfümből fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: Előreutalás után postázom bármely módon

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

H.szira

2024. április 18.

Az egyik kedvenc parfümöm. Nagyon kellemes, friss, tiszta illat. Nem tolakodó illat, mégis sokáig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 18.

zs001

2024. március 5.

Az egyik legkevesebb parfümöm, már 10 éve, mindig van itthon belőle egy üveg. Számomra ez egy igazi tisztaság-illat, krémes, puha, és mentes a citrusos elemektől, amiket én nem szeretek a parfümökben. Minden tavasszal előkerül, semmi nem tudja helyettesíteni. Az üvegét viszont sose szerettem, csak a kicsi, "jewel-edition" volt, ami megfogott. Így mikor kijött az új, elegánsabb üveges verzió, rögtön beszereztem egy ajándékszettet belőle.
Rajtam ez az új kiadás ugyanolyan, mint a régi (egymás mellett teszteltem a régivel, egyik kezemre az új, másikra a régi). Semmi különbséget nem érzek, ugyanaz a lágy illat az én bőrömön, hál istennek. Az üvege meg immár csodaszép :-) , és ez a 100 ml azt hiszem, jó ideig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 5.

V.Timi

2024. március 1.

Lassan 10-12 éve, hogy megismertem…ajándékba kaptam, túl fiatalon. Nem tudtam mit kezdeni az illattal, de nagyon kellemes emlék fűzött hozzá. Pár év múlva vissza tértem, újra vettem, akkor már tudtam, hogy ő a TOP listán lesz, mert jól működik velem. Eseménytől és helyszíntől függetlenül, mindenhova tökéletes ez a parfüm. Tiszta, kellemes és nagyon óvatos. Nem húz csíkot, nem tolakodó, viszont aki a közelségébe kerül, elrabolja. Rengeteg dícséretet kaptam az elmúlt évtizedben ha ezt viseltem.

Az új változat: mikor megtudtam, hogy új kiadása lesz, szó szerint elállt a lélegzetem. Elkezdtem keresni, hol tudok a régiből beszerezni. Az új nem egyenrangú, nekem kicsit citrusosabb, amit én már nem szeretek. Az a kellem hiányzik belőle, ami az eredetiben megvolt.

Utánzatot még soha de soha nem láttam sehol, ami megegyezett volna illatban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 1.

Utánzatot még soha de soha nem láttam sehol, ami megegyezett volna illatban.

bobherceg80

2024. január 31.

Nyári hónapokra tökéletes, citrusos-jázminos, és nem válik légfrissítővé. Ha azt mondaná bárki, hogy a Chanel Chance valamelyik verziója, simán elhinném.Jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 31.

karasze

2024. január 14.

Ma már nem használnám, de biztonsági tisztaságillatnak nagyon jó volt.
Erre az illat kategóriára biztos nem költenék jelenleg, periférián kívülre került, nem én vagyok, de anno elhasználtam 2-3 üveggel.
Ropogós, frissen vasalt fehér blúzos, ügyvédi irodák vagy bankok biztos befutója, vagy fehér lenvaszon ruha, szandállal, minimum ébredező tavasszal.
Melegebb időben nyúltam utána, a szép emlékek miatt 3 és fél csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 14.

Ma már nem használnám, de biztonsági tisztaságillatnak nagyon jó volt.
Melegebb időben nyúltam utána, a szép emlékek miatt 3 és fél csillag.

Vanília

2024. január 11.

Érdekes viszonyom lett ezzel az illattal, ő lett a láthatatlan kedvencem. Az utcán éreztem először valakin és nem bírtam ki, rákérdeztem, mi van rajta. Rendeltem is egy mintát azonnal. Amikor először feltettem, nem ismertem rá, rajtam teljesen más volt. Elsőre nem is tetszett, közönségesnek tűnt. De ahogy eltelt 1-2 óra, rásimult a bőrömre és elképesztően finommá vált az illat. Azóta két üvegcsével elfogyasztottam és a "láthatatlan" arra vonatkozik, hogy ez az egyetlen kölnim, amit nagyon szeretek, de ha rendszeresen használom, nem érzem magamon. Mások dicsérik napközben is, milyen finom, én meg semmit nem érzek, csak amikor reggel magamra fújom. Rejtély számomra, de így is imádom:) Ui.: Hadd tegyek hozzá egy zárójeles infót: ma kicsúszott és szabályosan kirepült a kezemből az üvegcse. Azt hittem, ezer darabra fog törni, erre semmi! Ezt nevezem minőségi anyagnak, még egy szorgalmi pontot adok:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 11.

Marcsi66

2023. december 10.

Hát nem minden bokorban terem,mostanában meg egyáltalán,,,, hát jól becsüljük meg amíg létezik,nehogy úgy járjon mint az EDP testvérke, Nekem ez volt valaha,és már egy ideje egyre erősebb a vágy,hisz olyan édes volt....Hasonló hozzá,a szépségalap megegyezik,de ő frissebb,légiesebb,és sajnos a tartóssága ez miatt rövidebb is, De mit bánom én,csak érezhessem újra,megleptem magamat vele,az sem érdekel h még mindig nagyon népszerű,Számtalan parfümöt ismerek,véleményem szerint a legszebbek között fog maradni mindvégig!

UP.2 évvel ezelőtt véleményeztem,,,,,ma szaladtam tesztelni az új kiadást,mert tegnap olvastam a fragin az új üveg,nem olyan mint a régi,jóval gyengébb mint az elődje, Szerintem az illatot is megbabrálták egy picikét,nem volt szándékomban most még venni,mert van még belőle,de ezek után biztosan rendelem,online még elérhető az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. december 10.

rosa.love

2023. december 2.

Illata,mint a Cif-el frissen súrolt kád. Sajnos egyáltalán nem bírom elviselni sem ruhán,sem bőrön,de még szobaiilatosító jelleggel sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. december 2.

Gyevocska

2023. július 9.

Pár hónapja, amikor éppen nem tudtam beszerezni a kedvencemet, ráálltam egy új parfüm keresésére. Embertelen mennyiségű illatmintát rendeltem, mert nekem kell a több napos szaglászás, hogy dönteni tudjak. Azt tudni kell, hogy a sok-sok év natur kozmetikum használatnak az lett az eredménye, hogy az édes, tömény illatokat nem bírom, begörcsöl a fejem, gyomrom liftezik. Kizárólag a tiszta, friss, gyümölcsös illatokat bírom.
Így esett a választásom erre. Plussz pont, hogy a férjem is Bvlgarit használ.
Első fújásnál, frissen nekem tiszta, níveás illat. Ez viszonylag sokáig meg is tartja magát. De sajnos rajtam még sem működik. Ahogy jött a meleg, egyszerűen benyanyásodott rajtam. Annyira akartam szeretni, de tényleg! Ősszel újra kezdjük ezt a kapcsolatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 9.

Így esett a választásom erre. Plussz pont, hogy a férjem is Bvlgarit használ.

Dorcikahh

2023. június 3.

Végre egy parfüm, aminek az összes illatjegyét külön-külön is kiérzem. Egy hideg, balzsamos, lótuszos, bambuszos illat, pici körtével. Erős, éles, inkább 40 felett tudom elképzelni egy nagyon elegáns nőn. Ahhoz képest, hogy EDT, nagyon erős és tartós, rajtam sokkal nagyobb a szilázsa, mint a többi Bvlgarinak. Tetszik, különleges, szép illat, ami olyan eleganciát sugároz, amitől a viselője egyszerűen elérhetetlennek tűnik, tekintélyt parancsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.