Bvlgari

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 13 520 Ft-tól-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2014. november 16.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Notino, 13 520 Ft-tól

"A tisztaságillatok kedvelőinek első számú kedvence lett a Bvlgari Omnia Crystalline. Maga a kristálytiszta víz, mely napközben felfrissít és ellazít. Az Omnia Crystalline parfüm törékeny és elegáns jegyei, mint a bambusz, lótusz, és balsafa csodás harmóniában egyesülnek. Ápolt, friss és elegáns illatfelhőt ad, így irodában is ideális parfüm."

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bambusz, nashi körte, lótuszvirág, balsafa

Ár: 6190 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25 és 40 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 13 520 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Bvlgari Omnia Crystalline
Ár: 112,5 ml 27990,- , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, bontatlan, gyári fóliázott mintacsomag, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel / postán maradó / GLS
Bvlgari Omnia Crystalline EDT 40 ml/kép
Ár: 18 500 Ft szállítási költséggel együtt , Eladó: Nory08
Állapot: Használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Előre utalás után a vevő kérése szerint.

Dorcikahh

2023. június 3.

Végre egy parfüm, aminek az összes illatjegyét külön-külön is kiérzem. Egy hideg, balzsamos, lótuszos, bambuszos illat, pici körtével. Erős, éles, inkább 40 felett tudom elképzelni egy nagyon elegáns nőn. Ahhoz képest, hogy EDT, nagyon erős és tartós, rajtam sokkal nagyobb a szilázsa, mint a többi Bvlgarinak. Tetszik, különleges, szép illat, ami olyan eleganciát sugároz, amitől a viselője egyszerűen elérhetetlennek tűnik, tekintélyt parancsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 3.

csotieszti

2023. május 19.

Számomra nagyon kellenem, finom és elegáns illat. Tökéletesen tartós, elég belőle 1-2 fújás reggel és tart egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 19.

shiningstar

2023. április 9.

Furcsa, hogy ennyi embernek ennyire a szívébe lopta magát. Nem igazán értem az okát, de örülök hogy velem ellentétben sokan megtalálják azt amit keresnek, ami tetszik nekik. Lehet hogy csak én vagyok túlontúl kritikus és válogatós, de számomra ez egy egyszerű pézsmás, citrusos illat ami alig bír ki néhány órát és nincs benne semmi érdekes. Nyilván nem mindig érdekességre vágyunk vagy érzelmi hullámvasútra, hiszen néha ki kell futni az ajtón és közben magunkra fújni valamit, de nekem ez még arra sem lenne jó. Akkor inkább natúrban megyek végig a napomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 9.

cickibty

2023. március 1.

Egyetértek az előttem szólóval, hogy tisztaság illat, elegáns, hétköznapi és alkalmi használatra is megállja a helyét, viszont szerintem EDT-hez képest meglehetősen erőteljes és tartós illat. Édeskés jellege van, de valahogy mégsem édes. Letisztult, egyszerű abban az értelemben, hogy nincs benne semmi erőfeszítés, egyszerűen csak jó, kifinomult.
Nekem a Jewel Charms verzió van meg, ezen látszik hogy egy nagyon jó minőségű parfümről van szó. A műanyag üveg viszont komolyan vehetetlen ebben az árkategóriában. Még a legnagyobb kiszerelés is annyira könnyű, mintha valami játékszer lenne (és ezt a legkevésbé pozitív módon értem). Nagyon tetszik, ahogy kinéz, de ha hozzáérek, azonnal elmegy tőle a kedvem 🤷🏻‍♀️
Emiatt nem vagyok benne biztos, hogy valóban megéri az árát, de az üveges kiszerelés rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 1.

nanook9212

2023. február 28.

Igazi tisztaság illat, elegáns, vizes, megnyugtató, határozottan irodabarát. Hétköznapi viseletre is jó, de akár különleges alkalmakra is. Tartóssága viszont rossz, kábé ilyen Light Blue szintű 5 perces csoda, úgyhogy gakran újra kell fújni nap közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 28.

barbigirl21

2023. február 21.

Nagy meglepetés számomra is, hogy ennyire beleszerettem ebbe a parfümbe :)

Mióta elkezdtem parfümöt használni, azaz kb. 15 éve, az édesebb illatokat kedveltem. Nem is volt sok parfümöm, szerencsésen megtaláltam/megtalált pár illat, amikhez évekig ragaszkodtam, nem is nagyon kísérleteztem. Aztán a két terhességem kissé megváltoztatta az ízlésem :) Mint sokaknak, nekem is érzekenyebb lett a szaglásom. A Lacoste Pour Elle Magnetic illata volt az utolsó édes kedvencem, néhányszor használtam a második szülés óta, de éreztem, hogy már nem az igazi. Másra vágyom, mint egy kis gyümölcsös-vaníliás édességre. Valami letisztultabbra, finomabbra. Érettebbre, anyukásabbra :D 30. szülinapomra kitűztem, hogy megkeresem az új Illatom. Lélekben előre készültem, hogy ez nem lesz könnyű. Előre nézegettem márkákat, összetevőket (köszi, fragrantica), hogy ne teljesen vajon érkezzek a drogériába. Nyilván a felírt parfümök fele nem volt készleten ott, ahol vásárolni akartam. Legalább 20 illatot kifújtam, persze mindre nem vártam 10 percig, mert egyszerűen 90 százalékban azt a kaparó, maró édes szagot éreztem, ami miatt azonnal eldobtam a papírt, elment a kedvem. (Ez lenne a pacsuli? Erre még mindig nem jöttem rá). Mivel egy 8 hónapos mellett nem tudok egész nap vásárolgatni, de 1 óra szaglászás után nem akartam üres kézzel menni, döntenem kellett.

Az egyik körben kissé bizalmatlanul vettem kezembe a műanyag órás üveget. Nem volt kényelmes a fogása, alig tudtam fújni a teszterből. Hmm... végre valami mást éreztem! De elsőre túl fásnak, frissnek tűnt, az nem én vagyok. A férjemnek, aki addig az egész boltot körbejárta, tetszett. Mentem még pár kört, mert bizonytalan voltam. Aztán mikor már éreztem, hogy menni kéne, hiszen ki tudja, meddig bírja anya nélkül a 8 hónapos picur a mamánál, még egyszer megszagoltuk együtt. Még a pénztárnál is bizonytalan voltam. Hasonlított egy rég érzett illatra, az biztos, azóta rájöttem, hogy az avonos Summer White-ra és egy volt kolléganőm Light Blue-jára emlékeztet.
Nem baj, adunk neki egy próbát, néha váltani kell.
Hazaérve kibontottam a dobozt, és ekkor jött az első meglepetés: nem az óraalakú csúnyácska üveget, hanem egy igazi kis ékszert tartottam a kezemben. Maga a kifinomult elegancia a tejfehér üveg az ezüst kupakkal. Igaz, nincs talpa, na de mennyire dizájnos? :D Elbűvölt.

Elkezdtem barátkozni az illattal, félretettem a korábbi asszociációim. Engedtem, hogy elvarázsoljon. A teszter a boltban szúrósabb volt, szerencsére itthon finomabban érződik a fűszeres jellege. Sokan panaszkodnak a tartósságára. Nekem a gyerekek miatt inkább előny, hogy nem húzok csíkot magam után :) Sőt, a ruháimon napokig érzem. Érdekes módon hosszú idő után finom férfiparfümre is hasonlít szerintem :D

Nagyon remélem, hogy sokáig tart majd ez a szerelem. Számomra is meglepő, mennyit változott az ízlésem, hogy ennyire jól érzem magam ezzel a különleges parfümmel. Annyira felüdülés az elegáns, friss, kicsit fàs, kicsit fűszeres, nagyon enyhén édeskés illat a tömény cukros-vaníliás parfümök között... Szóval mindenki merjen egy kicsit újítani, ha valami azt sugallja! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 21.

Nagy meglepetés számomra is, hogy ennyire beleszerettem ebbe a parfümbe :)

Nem baj, adunk neki egy próbát, néha váltani kell.

Eszti0714

2023. február 9.

Púderes tisztaság illat. Viszonylag tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 9.

Púderes tisztaság illat. Viszonylag tartós.

Peszy88

2023. január 14.

Azt hiszem nekem ez az illatom. Már kozel 15 eve hasznalom. Probalkoztam neha massal, de felesleges volt, mindig visszatertem. Letisztult, finom és nem tolakodo. Egyetlen ember mondta rá eddig rajtam, hogy budos😂 tegyuk hozza, mindig igazi ocska parfumoket hasznal. Szoval ő pont nem mervado:) szoval szerintem szuper illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 14.

zoraima

2022. augusztus 19.

Hm... Valahogy nekem neeem! Nagyon emlékeztet az avonos Pur Blancára, ahjoz képest Bvlgariék kreálmánya még csak nem is tartós.
Érdekes, mert a Coralt, Paraibat, Green Jade-t nagyon szeretem, de ő valahogy nem lopta be magát a szívembe...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

cslilla93

2022. augusztus 1.

Meg kell hogy védjem, rajtam nagyon tartós. "Irodai" viseletre is tök oké, kellemes, tisztaság illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.