Bvlgari

Ár:   25 900 Ft és 31 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 65 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. október 5.

Ár:   25 900 Ft és 31 900 Ft

Ár: 14.000 Ft + szállítási költség , Eladó: malnaszorp95
Állapot: új, Helyszín: Szombathely, fizetés: Utalás után foxposttal, postával

Beiggi

2021. október 21.

Egy picike 5 ml-es mintám van belőle, ahhoz képest, hogy EDT elég tartós. Nyilván nem mindenkinek jön be az illat, nekem tetszik, tény, hogy testesebb és nem egy könnyedebb fajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

Erika80

2021. augusztus 11.

Sajnos az a helyzet, hogy megdöbbentett ez a parfüm. A külcsín alapján teljesen azt gondoltam, hogy a friss, lenge szellő, a nyári napfény, az öröm és a nőiesség van eme szépséges üvegcsébe zárva. De nagyon nem az van benne. Ezért kezdtem a mondatom a sajnos szóval. Ilyen névvel és ilyen árkategóriában kifinomult parfümöt várnék el, de ezt nem lehet ilyen jelzővel illetni. Legalábbis szerény véleményem szerint. Számomra egy borzalmasan mű, valóban egy olcsó légfrissítő illatú kompozíció. Kifújáskor szinte sértőn kellemetlen, de sajnálatosan a későbbiekben sem mutat szebb képet magáról.
Egy csillagot adok, mivel az a legminimálisabb, amit adni lehet, azt is az üvegére szánom, a többi kritikán aluli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

rata.sum

2021. július 29.

Fura itt olvasnom a véleményeket, hihetetlen, hogy mennyire másképp viselkedik egy illat mindenki bőrén.
Tegnap fújtam a könyökhajlatomba drogériás teszterből. Kifújáskor nagyon tetszett, friss, enyhén gyümölcsös-naptejes napfényillatot éreztem, igazi nyári fincsiség. Kábé két órán át fülig ért a szám, annyira tetszett. Már a vásárlást fontolgattam. Sajnos azonban átváltott valami tizenkettő egy tucat, fantáziátlan és zavaró "katalógus-alapillattá" a szó legrosszabb értelmében. Nekem nem a nyitány, hanem a leszáradás volt budiillatosító kategória. Nagyon sajnálom, mert ahogy indított, az nagyon bejött.
A tartóssága megdöbbentett, erre nem számítottam egyáltalán. A kábé egynapos fújás halk nyomait még mindig érzem, ha nagyon belefúrom az orromat a bőrömbe. Igen, zuhanyoztam azóta. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 29.

fioretta

2021. július 17.

Az üvege és a doboza alapján - illatjegyek ismeretének hiányában - finom citromos süti illatot képzeltem :) Azonban egész más, viszonylag egyszerű citrusos illat, sajnos mást nem érzek belőle. Előnye, hogy nem az a szúrós olcsónak ható citrusos jelleg, hanem kifinomultabb típus. Nem kellemetlen, de sajnos ilyen árkategóriában számomra csalódás, ám bizonyos napszakhoz-évszakhoz és hangulathoz azért időnként társítható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

Nomchy

2020. december 15.

Beauty boxban volt belőle kis üvegcse. Szerintem (és párom szerint is) kellemes az illata, ami sokáig érezhető.
Szeretem váltogatni a parfümöket, így örültem neki nagyon. A kis üvegcse szép, de az első kinyitás elég nehézkes volt, hiába tudtam, hogy hogyan is kellene nyílnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

adra

2020. november 22.

Ahogy korábban már írták, nettó kínais klotyó illatosító, illetve ha nagyon próbálkozik az ember elmehet 1 eurós húsvéti kölninek, de csak szigorúan azokon a rokonokon szabad használni, akiket utáltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Bb.Sophie

2020. november 11.

Én leszek az 1%, de nekem nagyon tetszik ez az illat! :) Kifújáskor valóban WC illatosító - katalógus parfüm, de rajtam kb fél óra alatt egy nagyon szép, nőies illat lesz belőle, ami sokáig megmarad, még napokkal később is éreztem a pulóveremen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

EvandEra

2020. november 6.

Amúgy se szeretem ezt az illatot, de olyan olcsó volt az egész mint egy nálunk is rendelhető katalógus parfümnek. Fél óra alatt elillant, nem is baj mert wc illatosítóra emlékeztet. Omnia illatok pedig rajtam tartósak szoktak lenni, de ez eddig a Bvlgari TOP5 legrosszabb illatába befért nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

haszi79

2020. október 12.

Fújáskor azt hittem, ez lesz az a sárga illat, amit régóta keresek...hát nem. Pici citrus, semmi barack,semmi jázmin, félóra múlva pedig semmivé vált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

googles

2020. július 20.

Egy masik velelemeny inspiralt, hogy leirjam en is a velemenyemet, milyen erdekes a szubjektivitas.

A Trussardi My Name rajongoja vagyok, puha heliotrop, orgona es puderes hatas. Ez az illat citrusos, napsutotte ylang-ylang es szerintem a kettonek semmi koze egymashoz se hatasban, se a tenyleges osszetevokben.

Ez sajnos nem tetszik, pedig az Omnia sorozatot kedvelem, a Coral hatalmas kedvenc illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 20.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.