Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: mandarin, levandula, bergamott, aldehidek

Szív: tea, muskátli, bors, szegfű, koriander

Alap: tölgy, cédrus, borostyán, tonkabab

savonm

2020. február 11.

Hát már 27 éve Xeryus om volt azóta volt pár illatom ( 500db min) De ez egy remekmű nagy betűs REMEKMŰ a most felkapott man in black meg mit tudom én mik kb gyerek játékok nekem a fekete tea nyugodtsága társul valami pazar ékszerrel igen ez a Bvlgari olyan mintha a gyémánt illatát alkották volna meg hatalmas nagy illat csak hozzá értőknek és stílusoknak ajánlom semmiképpen kopasz rommá gyúrt tápos óriás babáknak xd
Ha lehetne 10 csillagot kapna vagyis 100at

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

Ha lehetne 10 csillagot kapna vagyis 100at

nyuszo

2019. január 18.

Nagy népszerűségnek örvend nálunk mostanság a Bvlgari Man kollekció több tagja is (legalább 4 féle van itthon, és mindegyiket imádjuk!), így terelődött a figyelmem a Bvlgari márka többi tagjára, és hajt a kíváncsiság, hogy minél többet megismerjek közülük....
Mikor ma reggel magamra fújtam a Pour Homme-ot, még nem tudtam, hogy mik az összetevői, és hogy eredetileg '96-ban adták ki...
Nem éreztem ódivatúnak, de valahogy mégis kevésnek bizonyult az általunk annyira imádott Man in Black-hez és klónjaihoz képest.
Sorry….
Magában az illatban jól kivehetők az aldehidek, a levendula és az írisz, ill. egyfajta füstös, dohányos alap, ami talán a tea és a vetiver lehet.
Jól érezhető még a rózsafa kellemes, lágy illata, és óriási képzelőerővel a szegfű és a ciklámen is megjelenik.
Az illat nem tart tovább 1-2 óránál, és még női bőrön sem mondható tolakodónak...
Bőrközeli.
Talán kicsit uncsi...
Sajnálom, hogy nem lesz vásárlás belőle, mert a csomagolása gyönyörű!
(Élőben sokkal-sokkal szebb, mint ezen a képen!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Sorry….
Bőrközeli.
Talán kicsit uncsi...
Sajnálom, hogy nem lesz vásárlás belőle, mert a csomagolása gyönyörű!
(Élőben sokkal-sokkal szebb, mint ezen a képen!)

Yeticica

2018. június 5.

Ma Burberry Londonja melle O mandolt papircsikon mig a sorban allassal mulattam az idomet a dmben. Nekem tetszik, bar harmatgyengenek tunik a lasik mellett. Erzem a noi Bvlgarikra is jellemzo visszafogottsagot benne, de ugyanugy, mibt azoknal is, itt is kell idot adni az illatnak, hogy igazan elobujjon.
Nekem azonnal a 90-es evek ugrott be rola, a CK korszak es mas emblematikus illatok a frissebb, sportosabb kategoriabol, es ugy nez ki, nem tevedtem nagyot. Nem bannam a ferjemen erezni, de sajna neki a trendi mainstream illatok jonnek be, es ezt tul semmilyennek talalta.
Edt , hiaba. Hat nem tudom. Az illat kellemes, a tartossaga meg nem szamit mert ugysem fogjuk beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

mimmike

2015. július 6.

Én nagyon szeretem ezt az illatot a páromon. Nem gondolom, hogy "papás" lenne, de lehet, hogy 20 évesen még annak tituláltam volna. :) Nálam 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

Laci

2013. szeptember 22.

Ez is és az Extreme is ♥♡♥♡♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Ez is és az Extreme is ♥♡♥♡♥

Joe38

2013. szeptember 22.

Nekem muszáj kiállnom emellett a parfüm mellett!Számomra ez egy ötcsillagos illat!Azért akárhonnan nézzük a Bvlgari a férfi oldalon mégiscsak ezzel a parfümmel tette le az alapkövét 96'-ban a többi nagy márka mellett és mondhatom meg is határozta vele a koncepcióját!Természetesen ízlések és pofonok,kinek a pap, kinek a papné....... nyilván ez az illat is, mint minden más (jobb!) illat megosztja a közvéleményt,de ha már ennyit írnak meg véleményeznek róla (lásd Frag.) akkor az szerintem önmagáért beszél!Én használtam mindkét változatát(Az Extreme-et is) és nekem mind a 2 illat tetszett és tetszik is mind a mai napig és ne feljtsük el ,hogy gyakorlatilag nagyon hasonló a 2 illat!Talán az Extreme változat ,ahogy a neve is mutatja kicsit túlzó ,szélsőséges ami szerintem az alapjegy Szantálfás és a fejjegy Grapefruitos erősítésével lett erőteljesebb míg a PH Teásabb és Vetiver-esebb (talán ezáltal földesebb,enyhébb)kompozíció,de mint írtam attól még a 2 illat nagyon hasonszőrű!Szerintem jó ötlet volt 99-ben kiadnia a divatháznak az Extreme verziót, mert ezáltal még szélesebb vevőkőrt tudhatott magáénak és még inkább jelen tudott lenni az akkori parfümpiac egyre bővülő kínálatában.Nekem mindkét verzió magasan felülmúlja a divatház néhány mostani "marketinges"
produkcióját,de azzal én is egyet értek,hogy születtek más nagy illatok is eme márkanév alatt.......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

csillag

2012. július 27.

Nehezen tolerálom. Olyan nagyanyánk-korabeli lejárt szavatosságú borzasztó erős smink-púderszaghoz tudnám hasonlítani...
Fél órán át könyörögtem az uramnak, hogy ne ezt vegye meg. De ő csak azért is.... Neki tetszik, szerintem meg borzadály...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Lyral, Hydroxycitronellal, Linalool, Citral, Geraniol