Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 10.000,- Ft Foxposttal , Eladó: Tarzicia
Állapot: 30 / 25 ml, Helyszín: --, fizetés: --

senskin

2019. február 9.

Ez az illat nem az érzéki kecses és csábitó nőt mutatja. Ez az illat számomra eléggé.erőszakos és nyomulós. Nem tetdzik egyáltalán, tul sok a,gardénia. Émelyítő egyszeruen taszít, mint a macsó pasik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Kodi

2019. január 18.

Azon ritka esetek egyike, amikor a ráncfelvarrás talán még jót is tett a reformulációra ítélt parfümáldozatnak. Nagyon-nagyon hasonlít az eredeti Jasmin Noirra, a különbség szinte alig érezhető, talán csak annyi, hogy az első akkordok között némi cukorkásság is beköszön, de szerencsére épp csak annyi, hogy a trendkedvelő hölgyeket a pénztár felé vezesse. Nem olyan hangos, mint a nagy előd, mellyel néha az az érzésem támad, hogy nem tudnám minden nap viselni. Ezt viszont állandóan locsolnám, ami persze felesleges, hiszen a tartóssága is rendben. Bőrösséget nem érzek. Nem tudom elképzelni bőrdszekihez, ugyan kérem, ehhez a francia chic dukál. Örülök, hogy nem vették el tőlünk. Maradjon csak a Femme és a Rose Essentielle is, itt a helyük, hogy megmutassák, mindig van hely a tetőn, de nem azért, mert könnyű oda feljutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Lencseee

2019. január 7.

Van az elején valami nagyon szúrós (talán bőr?), amikor kifújom, aztán természetesen elmúlik és egy szuper nőcis illat bújik elő. Szívesen elhasználom, de nem lesz signature, nem is veszem újra. Nem rossz vétel, de számomra van jobb is, és ezért négy csillag. Tartóssága valahogy jobb a textileken, mint az én bőrömön, de azért erős közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Laurencia

2018. szeptember 20.

2012-ben itt a KM-es jelenlétemnek köszönhettem, hogy találkoztam az eredeti Jasmin Noir-al amely az első pillanattól rabul ejtett és hű társammá vált az elmúlt években.
A hat évig tartó boldogságnak a Bvlgari reformulálása vetett végett, a Splendida kollekció keretében három alapillatuk, a Femme, a Rose Essentielle és a fent nevezett kapott új ruhát (dobozt) és note-okat, a negyedik "angyalka" a sorban pedig a Magnolia, ami egy teljesen új szerzemény.
Annyira haragudtam rájuk, hogy dacból ki sem voltam hajlandó próbálni egyiket sem, makacs nő vagyok, néha teljesen értelmetlenül felállított elvekkel, de kifogyott az anyaillat és nem találtam már sehol olyan batch kódos verziót amit jó szívvel megvásároltam volna.
A minap kései órán volt dolgom az egyik bevásárlóközpont szolgáltatói irodájában, kevesebb sikerrel és több kudarccal járva, nagy méreggel és még nagyobb svunggal mint a Katrina hurrikán, bezúdultam a Douglasba és próbáltam felmérni az őszi felhozatalt, amely kb. egyenlő a nagy semmivel.
A nagy semmiről pedig nem lehetséges betűket vetnem, így ettől most eltekintek, de futtában csak magamra fújtam e kis feketét és jött a nagy meglepetés.

Ha nagy vonalakban kéne elemeznem azt mondanám, szinte hajszálnyi a különbség a két illat köz a parfümőr Sophie Labbe ( az eredeti is az övé, meg még olyan ikonok mint a Givenchy Organza és a Penhaligon Clandestine Clara) nem sokat változtatott: a jázmin kevesebb, a zöldes virágos jegyeket ( cis-3-hexanal) felhúzta, a cashmeran puhább, a tonka dominánsabb de egyértelműen a hexanalos gardénia az egyeduralkodó.
Az utóbbi az a jegy amit én minden formában szeretek: Kenzo dübörgő elefántjában fűszerekkel ékítve, Narciso Rodriguez-nél megfüstölve, Tom Ford Black Orchidjában sötéten és túlcsordulón, Annick Goutalnál pedig a nyers tiszta valójában.

A Splendida gardéniája egy fekete bársony, nagyon nőies, nagyon törékeny és módfelett addiktív. Bőrt én nem érzek az illatban, ahogy puhul, máris érkezik az a füstös édesség, jázminos szép monotonitás ami az anyaillat sajátja is.
10 perc körözés után már hoztam is magammal haza, a Rose Essentille átalakítás a másik sikertörténet, de az a mese majd később érkezik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Vadkuku

2018. január 29.

Véletlenül ezt vettem meg a sima Jasmine noir helyett, nem vettem figyelembe, hogy "Splendida". Az az igazság, hogy nem is érzem a két illat között a különbséget. Talán csak egy nagyon kicsit: ez valóban kissé bőrösebb. Eléggé tartós. Miután lecsendesedik, előjön belőle a "régimódi hölgy" illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

zsebibaba

2017. június 15.

Érzéki krémes jázmin, egy pici bőrös felhanggal:) Nagyon buja szexi illat:) A fekete üveg remekül passzol hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

Kedi81

2017. június 12.

Bvlgari illatok nem tartoznak a kedvenceim közé,belőle is csak kis mintát kaptam vásárlás mellé,de azért ennél többet vártam volna,egy az egyben az én bőrömön a sima Pour Femme,pedig az összetevők nem is ugyanazok,nem is értem,ennyire nem tud újat kitalálni a Bvlgari?!?!
Csak a tartóssága miatt kap két csillagot:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Csak a tartóssága miatt kap két csillagot:-(

Antioxidánsok: BHT