Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Parfümőr: Jacques Cavallier

Fejjegyek: mandarin, narancsvirág

Szívjegyek: magnólia, narancsvirág, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, pézsma, tahiti vanília

Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel edp 100 ml
Ár: 12990 Ft +postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Ár: 1200/2200 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5 ml/10ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost előre utalással
Timi8

2019. október 9.

Valami mennyei csoda ez! Szeretnék ilyet!
Soha ki sem pròbáltam volna, bár ugye soha ne mondjuk, h. soha!
Ùjabban nyitok a picit üdébb, virágos illatok felé is, pedig alapvetően az édesebb, gyümis vagy fűszeres, ès a gurmand az én kedvenc kategòriàim.
Ez pedig édes de full virágos. Én kifejezetten érzem benne a magnòliát, a narancsvirágot is, vanìliát is. Ùgy érzem magam mint valami kis kolibri aki épp lakmározòs-beszerző körùtját járja és minden illatozò virágfejből akár bòdultságig szippantana kicsit :))) Szàmomra ez nagyon fini, csábìtò illat. Olyan kis alkalmi. Nem tudom abbahagyni az alkarom szimatolását.
Picit lehetne tömènyebb, tartòsabb de nagyon tetszik!
Ahogy szárad le, picit előjön vmi szappanos illat is belőle, anyunak volt vmi ilyen régebben. (Valami "Imperial"... nem emlékszem pontosan de ez ugrott most be)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Valami mennyei csoda ez! Szeretnék ilyet!
Soha ki sem pròbáltam volna, bár ugye soha ne mondjuk, h. soha!
Picit lehetne tömènyebb, tartòsabb de nagyon tetszik!

lupumaar

2019. május 25.

Elsőre nagyon kellemes, érett illata van. Viszont többszöri használat után orrfacsaróan erős, szúrós és konkrétan beleül az ember orrába.. irritálja a nyálkahártyát...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Burya

2019. április 7.

Jöttem megvédeni. :) Nekem nagyon tetszik, bár édesebb, mint amit általában jól esik viselnem, de ez valahogy mégis kivétel. Érdekes, hogy magnóliát alig érzek benne, inkább rózsát, abból viszont rengeteget, illetve egy pici citrust. A vanília hála a jó égnek nem kerül előtérbe, már hülyét kapok tőle, hogy az égvilágon minden sötét színű üvegben cukor van cukorral... persze aki az édesebb, tonkás-vaníliás és/vagy fűszeresebb illatokat kedveli, azoknak ez biztosan csalódás lesz, de én most örülök, mint majom a farkának. Teljes üveggel sosem fogyna el, már csak azért sem, mert nagyon könnyű túladagolni és gyorsan tolakodóvá válhat, ha nem mértékkel használja az ember. Nekem például egy fújás a levegőbe, aztán belesétálva a tökéletes mennyiség belőle, így nagyon kellemes, nőies illat. Leginkább őszre/télre való darab. Egy 5 ml-es fújósra biztosan benevezek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

senskin

2019. február 9.

Az illatjegyei alapján szeretnem kéne, de ez tetszik a legkevésbé a széria közul. Szúrós lett és nem fogott meg benne semmi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Gerireni

2019. január 25.

Imádom! Annyira szexi,kellemes illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Imádom! Annyira szexi,kellemes illata van

mariann33

2018. október 23.

Ez egy igazi fejfádító,tömény magnólia,totálisan levakarhatatlan illat.
Akinek bejön jól jár vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

Ez egy igazi fejfádító,tömény magnólia,totálisan levakarhatatlan illat.
Akinek bejön jól jár vele.

Lourdes

2018. március 26.

Gyönyörű az üveg, gyönyörű a csomagolás, de az illat felejthető. Szeretem a BVLGARI-kat általában. Nem rossz, de nem lesz a kedvencem és szerintem a 2018-as év illata sem lesz. A szívjegyek közül a Jázmint lehet a legtovább érezni ill. a magnóliát..bár ezt az utóbbit kevésbé. Tartósabb, mint általában az eau de toilettek, de ez a parfüm mégsem eléggé tartós. A fejjegyek közül a mandarin és narancsvirág egyáltalán nem érezhető kifújáskor sem és azt követően sem. Egyszerű virágillat az egész parfüm kreáció..a Bvlgari Jasmin Noir-hoz hasonlít, annak a light-osabb változata. A közép korosztályt célozza meg a virág illatával, számukra kitűnő választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 26.

Brigitt

2018. február 22.

Ma kipróbáltam a bőrömön. Olyan gyönyörű az üvege, megszólított, hogy gyere ide! Én meg boldogan odamentem és gyanútlanul magamra fújtam. Kb. mint a fodrász szalonokban a dauervíz "illata" csak nem abban a durva formában, de mégis arra hajaz. Nagy nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 22.

zsazsi1

2018. február 4.

A gyönyörű üveg és a Jasmin Noir iránti vonzalmam odacsábított hozzá a D-ben. Hááát...én simán piaszagúnak éreztem. Valami gyümölcsboros bukéja van. Nem merném magamra fújni, úgy érezném, italszag terjeng körülöttem...Sok szerencsét hozzá azoknak, akiknek bejön. A két * a szépséges csomagolásnak és a tesónak szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 4.

nyarigabi

2018. február 4.

Virágos, később krémes komfortillat, sok hasonlót éreztem már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.

Virágos, később krémes komfortillat, sok hasonlót éreztem már.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.