By Kilian

Ár:   90 000 Ft és 190 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   90 000 Ft és 190 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2017

Illatösszetevők: rum, cukornád, étcsokoládé, kávé, karamell, mandula, napraforgó és szantálfa

Ár: 2ml/3000 5ml/6000 , Eladó: Dudor
Állapot: Frissen átmérve a saját parfümömből üveg fújósba, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Thoralille

2021. augusztus 19.

A dizájnja, a mondanivalója iszonyatosan megfogott, gondoltam megszagolom mielőtt megveszem. Hááát... semmi extra. Mint egy karamellcukor, amit 5 évig a táskádban felejtettél és már rég kiment az illata, de már az enyészet elkezdte rágni. Azt hittem fájó, dekadens, rabulejtő szerelem lesz, de sajnos nagyon nem és inkább csalódás. Ezért az árkategóriáért és dizájnért már vadállatot várok nem egy döglött, nekrofilnak sem mondható, táskában csapdábesett karamellcukrot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

x

2021. január 19.

Rajtam leginkább csokis, de eszméletlenül finom étcsoki illat, rummal és kávéval, és megvett kilóra. Én ezt ugyan nem viszonoztam, mert irtó drága, de tény, hogy a tavalyi év egyik felfedezettje lett számomra. Enyhe kételyeim szoktak lenni a házzal kapcsolatban, mert zavar az a pozőrködés, amit érzek benne, és kicsit olyan, mintha mindennel biztosra akarnának menni (a gourmand illatokat eléggé biztonsági játékosnak tartom, hiszen olyan könnyen szerethetők, de hát ez nem is baj), de ez is remek illatuk (másik kedvencem tőlük az Amber Oud, de ha többet ismernék, valószínűleg több is tetszene). Nem kérdés az öt csillag, ennyire finom csokit még nem szagoltam. A vicc az, hogy a Pocket Coffee jut róla mindig eszembe. A mandula, ami számomra mogyorós beütésű, plusz nyálcsorgató ínyencséget és, a fássággal társulva, pici szárazabb vetületet ad hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

silence

2020. november 27.

A Carner Barcelona Palo Santo-ja az egyik legkedveltebb téli illatom, és mindenhol azt olvastam, hogy a Black Phantom nagyon hasonlít rá, így már ismeretlenül is sejtettem, hogy tetszeni fog ez is.
Az ára elég húzós ahhoz, hogy vakvásárlásra adjuk a fejünket, ezért először egy kis mintát teszteltem magamon. Persze a sejtésem beigazolódott; teljesen beleszerettem és addig nem nyugodtam, amíg be nem szereztem belőle egy üveggel.
Valóban nagyon sok a hasonlóság a Palo Santo és közte, de azért mégsem teljesen ugyanolyan, és mindkettőt nélkülözhetetlennek tartom.
Imádom az ilyen mély, sejtelmes, édes, rumos, füstös illatokat!!!
A Black Phantom kifújáskor picit rumosabb, viszont kevésbé füstös.
Nagyon tetszik benne, hogy szinte az összes illatjegy külön - külön is kiválóan kiérezhető belőle, és egy percig sem válik kuszasággá.
Az étcsoki, a rum és a karamell édességét megtöri a kávé és mandula kesernyéssége, a szantál és a heliotrop pedig bársonyosan puha, simogató alapot adnak neki.
Míg a Palo Santo tejszerűen krémes lesz rajtam, addig a Black Phantom inkább csak légiesen, puhán ölel körbe.
Rajtam abszolút nem válik pasissá, igazi női oldalát mutatja (mondjuk rajtam amúgy is általában szépen viselkednek az unisex illatok)
Iszonyatosan jól összerakott, szépen felépített, minőségi illat!!!
Nem ijesztő, félelmetes és rejtélyes, mint amit a neve sugall, hanem épp az ellentéte: egy rendkívül megnyugtató, simogató, érzéki, meleg illat, amit be lehet vetni akár csábításra a vad és buja estékre, akár antidepresszáns lélekmelengetőnek egyaránt.
Le kell szögeznem: nem igazán kedvenceim a Kilian illatok, főként, mert ár - érték arányban nem találom reálisnak amit kérnek értük, de ez a Black Phantom annyira zseniálisan gyönyörű lett, hogy teljesen behálózott.
Nagyon örülök, hogy hosszú vágyakozás után végre az enyém lehet ő is, így teljes a boldogság!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 27.

Imádom az ilyen mély, sejtelmes, édes, rumos, füstös illatokat!!!
A Black Phantom kifújáskor picit rumosabb, viszont kevésbé füstös.
Iszonyatosan jól összerakott, szépen felépített, minőségi illat!!!

Torpece

2020. szeptember 10.

Ezt az árkategóriát sajnos nem engedhetem meg magamnak, viszont találtam egy nekem is megfelelő alternatívát a Parfume Parlour választékában. Így ismertem meg az illatot, smi reményei szerint olyan, mint az ereddti. Isteni finom szantálos, mandulás, gourmand illat! Engem egyből megvett, nagyon ajánlom! Rajtam nem lesz pasis, ráadásul annyira tartós, hogy még zuhanyzás után is érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 10.

lf95

2019. december 29.

Szantálfa, kávé, vanília! Tökéletes! Imádom ezt a parfümöt! Nagyon drága de én annyira megkedveltem hogy nyáron a madisonból beszerezték egy 50ml-s kiszerelést. Nem bántam meg mert amikor magamra fújom az egész közérzetem megváltozik annyira jó! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

bettina.tarin

2019. szeptember 24.

Sajnos rajtam is hamar férfias illatú lesz, pedig az elején nagyon kellemes mandula/mogyoró illatú, utána én már csak a szantálfát érzem, semmi csoki vagy édesség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Bogyóka

2019. március 20.

Nagyon jó olvasni Titeket, akiken jól működik az illat. Kifújáskor fincsi étcsoki utána rögtön masculin lesz rajtam. Elképesztő. Mint egy pasi olyan illatot árasztottam. Le kellett sajnos mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Ria13

2018. május 6.

Madison-os vásárlásunkhoz kaptam egy illatmintát ebből és a Vodka on the Rocks-ból...A Phantom-az illatjegyei alapján- szerelem kellett volna, hogy legyen első szippantásra, de nekem inkább értetlenség és csalódás jut róla az eszembe...Egy feminin, nem túl eredeti, leszáradása után olcsóbb tusfürdőre emlékeztető illat. Az, hogy valamire kísértetiesen emlékeztet, abban megállapodtunk a ZUrammal.A Fragrantica a Ferragamo Uomo-jához hasonlítja a voksok alapján, de engem valami másra is emlékeztet és ez a tény egy niche parfümnél finoman fogalmazva is szomorú. Egy rumos-cukros illat, kis hatósugárral, közepes tartóssággal. Gourmand illat, ha valaki a likorös (rum) kávét kedveli, de én pont azt érzem, hogy az illatkreátor nem volt elég bátor ahhoz, hogy a konvenciókat felrúgva egy kis csavart tegyen ebbe az alkotásába, helyette összehozott egy szerethető, konformista és unalmas soft orientális valamit...Huhh, sajnálom, hogy nekem-nekünk ez az illat nem igazán lopta be magát a szívünkbe...Helyette megmaradtunk a Nasomatto-nál és az Orto Parisi-nél: különc, de nem direkt különcködő, rafinált, de nem agyongondolt, újító, mégis a klasszikus hagyományokat követő illatok...Az ár-érték aránya alapján ez a Kilian maximum 2 csillag, a Vodka on the Rocks nagy jóindulattal 1😟

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

aidanne

2017. október 27.

Uristen! Ez nagyon finom! A jegyei mesesek igy egyben. Soknak tunhet a kave, rum, csoki, es a tobbi, de valahogy olyan harmonikusan adagolva, hogy nem erzem tulzonak, pedig az edes illatokert nem igen rajongok mar!
Igazi finom csemege. Aki a fuszeres, melankolikus illatokat szereti itt most ezt nem talalja meg. Vagany es sokat mondo, meg sem tolakszik. Gyonyoruen vannak elrendezve benne ezek a finomsagok! Total levett a labamrol:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Antioxidánsok: BHT