By Kilian

Ár:   90 000 Ft és 190 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   90 000 Ft és 190 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2017

Illatösszetevők: rum, cukornád, étcsokoládé, kávé, karamell, mandula, napraforgó és szantálfa

Ár: 6800 ft + posta , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után ajánlott postánmaradóra küldöm
Bogyóka

2019. március 20.

Nagyon jó olvasni Titeket, akiken jól működik az illat. Kifújáskor fincsi étcsoki utána rögtön masculin lesz rajtam. Elképesztő. Mint egy pasi olyan illatot árasztottam. Le kellett sajnos mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Phoenix19

2019. március 5.

Igazi ínyenc gourmand, karamellás rum, kávéval csokival. Édes illat, méghozzá részegítően édes, és mégsem közönséges geil, mert a kávé fanyarsága, kesernyéssége, a rum különlegessége nem mindennapi illattá varázsolja. Nagyon mély illatnak érzem. Sűrű, vastag, nehéz, tömény rumos-cukros illatot kell elképzelni niche minőségben. "Vakon" vettem meg ezt a méregdrága parfümöt, mert teljesen biztos voltam abban, hogy ismerem saját magamat eléggé, hogy tudjam tetszeni fog. Isteni finomság. Mesés. Az egyik leírás a kalózkirályok kávéra töltött kedvenc tüzes karibi rumkoktélját említi. Nagyon pazar és különleges, én még több rummal és még több kávéval is el tudnám képzelni. De nem szabad ennyire hedonistának lenni, még a végén berúgunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 5.

Ria13

2018. május 6.

Madison-os vásárlásunkhoz kaptam egy illatmintát ebből és a Vodka on the Rocks-ból...A Phantom-az illatjegyei alapján- szerelem kellett volna, hogy legyen első szippantásra, de nekem inkább értetlenség és csalódás jut róla az eszembe...Egy feminin, nem túl eredeti, leszáradása után olcsóbb tusfürdőre emlékeztető illat. Az, hogy valamire kísértetiesen emlékeztet, abban megállapodtunk a ZUrammal.A Fragrantica a Ferragamo Uomo-jához hasonlítja a voksok alapján, de engem valami másra is emlékeztet és ez a tény egy niche parfümnél finoman fogalmazva is szomorú. Egy rumos-cukros illat, kis hatósugárral, közepes tartóssággal. Gourmand illat, ha valaki a likorös (rum) kávét kedveli, de én pont azt érzem, hogy az illatkreátor nem volt elég bátor ahhoz, hogy a konvenciókat felrúgva egy kis csavart tegyen ebbe az alkotásába, helyette összehozott egy szerethető, konformista és unalmas soft orientális valamit...Huhh, sajnálom, hogy nekem-nekünk ez az illat nem igazán lopta be magát a szívünkbe...Helyette megmaradtunk a Nasomatto-nál és az Orto Parisi-nél: különc, de nem direkt különcködő, rafinált, de nem agyongondolt, újító, mégis a klasszikus hagyományokat követő illatok...Az ár-érték aránya alapján ez a Kilian maximum 2 csillag, a Vodka on the Rocks nagy jóindulattal 1😟

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

aidanne

2017. október 27.

Uristen! Ez nagyon finom! A jegyei mesesek igy egyben. Soknak tunhet a kave, rum, csoki, es a tobbi, de valahogy olyan harmonikusan adagolva, hogy nem erzem tulzonak, pedig az edes illatokert nem igen rajongok mar!
Igazi finom csemege. Aki a fuszeres, melankolikus illatokat szereti itt most ezt nem talalja meg. Vagany es sokat mondo, meg sem tolakszik. Gyonyoruen vannak elrendezve benne ezek a finomsagok! Total levett a labamrol:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Antioxidánsok: BHT