By Kilian

Ár:   86 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   86 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Virágos illat:tubarózsa, jázmin, osmanthus, cédrus, nárcisz, ámbra, kókusz

By Kilian Good Girl Gone Bad kiadó!
Ár: 7500 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Replika‼️By Kilian Good Girl Gone Bad
Ár: 3500ft postaval/db , Eladó: RoodGirl
Állapot: Uj 13ml auto illat ólaj, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

mokushka

2021. május 14.

Szerelem. Egyszerűen imádom a saját kis furcsaságával együtt. Kellemesen édes, virágos, de megvan benne az a kis "vadság" is. A tartósságát tekintve is meg vagyok vele elégedve. Nálam határozottan az egyk legnagyobb kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

silence

2020. július 15.

Lehet, hogy csak az én orrom túl képzetlen ezekhez a Kilian-okhoz, de nekem nem jött be...
Kifújáskor meghökkentő, tömény tubarózsa csokor nárcisszal és egy csipetnyi száraz, fanyar kókusszal.
Nem szép a bőrömön, olyan illatot árasztottam tőle, mint egy virágbolt. :-(
Kis idő elteltével előbújik a jázmin is, édesedik, de éppen csak annyira, hogy megszelídítse az éles virágillatot.....szerencsére később sem lesz tömény cukorkabomba.
Majd elég gyorsan csitul, csendesedik, elviselhetőbbé válik, viszont mire kezdenék megbarátkozni vele, el is tűnik...
Sajnos a tartóssága sem az erőssége, 1 - max. másfél órát éreztem magamon, utána már a nyomait sem lehet felfedezni.
Ebben az árkategóriában ez nekem elfogadhatatlan.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Nem szép a bőrömön, olyan illatot árasztottam tőle, mint egy virágbolt. :-(
Ebben az árkategóriában ez nekem elfogadhatatlan.....

Heine

2020. április 4.

Pár havonta kutatási céllal körbenézek a rosszlányok.hu-n, hogy ki milyen parfümöt használ (meglepődnétek, hogy van erre információ), és ez az illat mostanság kezd feljönni a szokásos mademoiselle és pradák mellett. Az biztos, hogy a tubarózsa és a jázmin üt, de az illata nem tartós sajnos. Max. 1-2 óra, és huss. Szerintem ez tipikusan az az illat, amiből megéri replikát keresni, mert nagyon nem éri meg az árát. A többiek leírtak előttem mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

nicolette88

2020. március 4.

Már egy éve szemezek ezzel a parfümmel, hogy kipróbáljam. Volt bennem egy félsz, hogy mielőtt megvenném, ki kellene próbálnom, méghozzá a borsos ára miatt. Megtörtént. És még jó, hogy nem vettem meg. Az első kérdésem az volt, hogy ez meg mi? Áporodott vizes ruha-eső szag. Ez parfüm? Mi kerül ebben ennyibe? Számomra semmi édes, púderes vagy hangulatjavító illat sincs benne. A tartóssága is hagy némi kivetni valót, ugyanis a nem niche parfümjeim is tartósabbak ettől. Ez számomra nem nyerő, rajtam nem működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 4.

Marcsi66

2020. február 22.

Nekem van ő,utántöltős,,,ha üvegében lehetett volna csak,akkor biztosan hagyom,természetesen az ÁR,azt gondolom h túlárazott a márka,Lehetne sorolni,a kihívókat,akik jóval kevesebb pénzért,magasabb színvonallal csábítják az érdekelteket,(Frederic Malle pl.) Egyébként meg nagyon szép illat,javára szól még h "befűzött" engem is ,rendelkezik egy érdekes,nagyon szerethető aurával,ami nagyon fiatalos,de kortalan,alkalomra v hétköznapokra egyaránt,
Ez egy jól szituált cukorka,nem lesz édes,mert frissen tartó jegyek közé tervezett,..kifújáskor a jázminos tubarózsa,de nagyon selymes,nem olyan erőszakos,én a kókuszt érzem még egy picit,és keverednek az "aranyos" cukorkákkal,az osmanthus lebegteti,A véleményem a parfümről h a jó lány szépsége mindig megfogja a népet,abszolút pozitív,és bókok,,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 22.

laracroft

2019. december 2.

Nem a megszokott jázminos vagy tubarózsás fehér virágos parfüm, bár fragin az osmanthust emelik ki, én nem tudnám jegyeire bontani. Édeskés, de közben friss, üdítő, kellemes, virágos, hihetetlenül nőies és végtelenül elegáns. Szerintem ténylegesen ez az az illat, amit kortól és alkalomtól függetlenül, bármikor lehet használni. Hatósugara erős, de nem bántó, tartóssága is verhetetlen. Igazi Jolly Joker, be is szereztem belőle egy üvegest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

makeup0515

2019. május 18.

Nagyon szeretem ezt az illatot! Valóban, mintha valami hangulatjavító lenne belecsempészve. 😀 kellemes,friss , nőies. Az extreme vàltozat szerintem különlegesebb , de az picit édesebb. 🙂 Akinek nem probléma az àr, tegyen vele egy próbàt 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

gangix

2018. szeptember 5.

Először a "tetszik, de semmi különös" kategóriába soroltam be magamnak, és mintegy véletlenül egy mintát szereztem belőle.
A használat során beleszerettem: jókedvre derít, energizál és teljesen elvarázsol.
Mindehhez extra tartósság társul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Mindehhez extra tartósság társul.

Ria13

2018. május 6.

Már tényleg ég a képemről a bőr, hogy sok Kilian illatot “lehúzok”, légyszi, ne haragudjatok, nem tehetek róla, de szerintem ez az alkotás is, kommersz, semmiféle rafinéria nincs benne, majdnem tucat-illat kategória, olyan, amihez hasonlókat sokszor éreztem már..Kellemes, puha, virágos, talán minden korosztályhoz passzoló illat, de nem niche kategória...25-30 perc múlva bőrközeli, kis virágos valami marad belőle...Sírni tudnék, hogy én miert nem érzem azt a különlegességet gyakorlatilag egyik Kilian kreációban sem, amiről a legtöbben ódákat zengenek...Rajtam ez is tusfürdő ( talán Yves Rocher ) és pont, hatalmas pont a végén...Ha valaki az előttem szólók véleményei alapján mégis ellenállhatalan vágyat érez arra, hogy birtokolja, a legőszintébb (fele)baráti jótanácsomat fogadja meg: mindenképpen sétáljon be a parfümériába és próbálja ki, aztán felejtse el és válasszon valami mást, mert hihetetlenül sok különleges és meseszép illattal fog ott találkozni😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Timi8

2018. március 30.

"...mert boldogok a lelki szegények."
Minek kell nekem mindìg ùj, különleges illatok után kutakodnom? Minek??? Főleg ebben az árkategòriában... Csak a sòvárgás marad... Kezdhetek gyűjtogetni. Erre is.
5ml-s kòstolòm már van, egy ideje tesztelgetem, és már az 1.illatolása òta imádom, hiszen az Extreme változat /a leglegleg...szerelmem, és ezt annak az/ üdébb reinkarnáciòjànak érzem.
Ha a kettő közül választanom kellene, akkor az Extreme-t szerezném be /...hamarabb, aztán ezt közvetlenül utána ;))). /
Tartòs, különleges, semmihez sem hasonlìthatò, nem is evilági, üde gyümölcsillat.
Földöntùli finomság. Ugyanùgy mint az Extreme.
"UFO-parfüm." :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

"...mert boldogok a lelki szegények."
Földöntùli finomság. Ugyanùgy mint az Extreme.
"UFO-parfüm." :D

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.