By Kilian

Ár:   86 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   86 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Virágos illat:tubarózsa, jázmin, osmanthus, cédrus, nárcisz, ámbra, kókusz

Keresem By Kilian Good Girl Gone Bad
Ár: Megegyezes szerint , Eladó: Lina6
Állapot: Fujosban, Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Banki utalással
makeup0515

2019. május 18.

Nagyon szeretem ezt az illatot! Valóban, mintha valami hangulatjavító lenne belecsempészve. 😀 kellemes,friss , nőies. Az extreme vàltozat szerintem különlegesebb , de az picit édesebb. 🙂 Akinek nem probléma az àr, tegyen vele egy próbàt 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

gangix

2018. szeptember 5.

Először a "tetszik, de semmi különös" kategóriába soroltam be magamnak, és mintegy véletlenül egy mintát szereztem belőle.
A használat során beleszerettem: jókedvre derít, energizál és teljesen elvarázsol.
Mindehhez extra tartósság társul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Mindehhez extra tartósság társul.

Ria13

2018. május 6.

Már tényleg ég a képemről a bőr, hogy sok Kilian illatot “lehúzok”, légyszi, ne haragudjatok, nem tehetek róla, de szerintem ez az alkotás is, kommersz, semmiféle rafinéria nincs benne, majdnem tucat-illat kategória, olyan, amihez hasonlókat sokszor éreztem már..Kellemes, puha, virágos, talán minden korosztályhoz passzoló illat, de nem niche kategória...25-30 perc múlva bőrközeli, kis virágos valami marad belőle...Sírni tudnék, hogy én miert nem érzem azt a különlegességet gyakorlatilag egyik Kilian kreációban sem, amiről a legtöbben ódákat zengenek...Rajtam ez is tusfürdő ( talán Yves Rocher ) és pont, hatalmas pont a végén...Ha valaki az előttem szólók véleményei alapján mégis ellenállhatalan vágyat érez arra, hogy birtokolja, a legőszintébb (fele)baráti jótanácsomat fogadja meg: mindenképpen sétáljon be a parfümériába és próbálja ki, aztán felejtse el és válasszon valami mást, mert hihetetlenül sok különleges és meseszép illattal fog ott találkozni😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Timi8

2018. március 30.

"...mert boldogok a lelki szegények."
Minek kell nekem mindìg ùj, különleges illatok után kutakodnom? Minek??? Főleg ebben az árkategòriában... Csak a sòvárgás marad... Kezdhetek gyűjtogetni. Erre is.
5ml-s kòstolòm már van, egy ideje tesztelgetem, és már az 1.illatolása òta imádom, hiszen az Extreme változat /a leglegleg...szerelmem, és ezt annak az/ üdébb reinkarnáciòjànak érzem.
Ha a kettő közül választanom kellene, akkor az Extreme-t szerezném be /...hamarabb, aztán ezt közvetlenül utána ;))). /
Tartòs, különleges, semmihez sem hasonlìthatò, nem is evilági, üde gyümölcsillat.
Földöntùli finomság. Ugyanùgy mint az Extreme.
"UFO-parfüm." :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

"...mert boldogok a lelki szegények."
Földöntùli finomság. Ugyanùgy mint az Extreme.
"UFO-parfüm." :D

szilva82

2017. február 16.

Gyere ki te tubarózsa vár a viola....:D
először ez jutott eszembe.
Majd az, hogy ettől az illattól egy jókislány sem lesz rossz.
Majd az, hogy marhára tolakodó....arcul csapós....és édes...
Majd az, hogy híííí, de fanyar....
Majd az, hogy szúrja az orrom....
Majd az, hogy hol a kókusz??? :O
Majd az, hogy nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Gyere ki te tubarózsa vár a viola....:D
először ez jutott eszembe.
Majd az, hogy ettől az illattól egy jókislány sem lesz rossz.
Majd az, hogy marhára tolakodó....arcul csapós....és édes...
Majd az, hogy híííí, de fanyar....
Majd az, hogy szúrja az orrom....
Majd az, hogy hol a kókusz??? :O
Majd az, hogy nem lesz a kedvencem.

Pamador

2016. július 5.

Nagyon kellemes. Nem tolakodó, igazi elegáns nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Nagyon kellemes. Nem tolakodó, igazi elegáns nyári illat.

andrea91

2016. június 14.

Amúgy az a durva, hogy jó. Ez egyrészt azért abszurd mert egyáltalán nem szeretem a tubarózsát, mondhatni utálom inkább. Vagy nagyon és túlságosan high life apuveddmeg érzetű, vagy nagyon rideg, vagy nagyon fejfájdító és öreges, mindenesetre nekem a mumusom. Másrészt azért, mert egyetlen kilian sem tetszett igazán, mennyire ironikus hogy pont a tubarózsás...:) a "bad" részét egy ideig abszolút nem is értettem, de végülis ott van amúgy, de inkább oly módon hogy a viselője egyszerre jó és rossz belül, nekem legalábbis a rossz mindig megbújik benne, és nem egyszercsak előtérbe kerül. Igazából nem tudnám megfogni, de valami állatias, valami ösztönös akkord bújkál benne, amit ha nem analizálva szagolgatunk keltheti ezt a furcsa kettős hatást, ami úgy egyben tényleg vonzó. Férfi véleményt nem tudok róla hozni, ha valaki tud, ossza majd meg:)
Talán kicsit olyan hatást kelt mint egy nagyon szép lány, akiből nem a szexuális értelemben vett rossz tör elő néha (és valami ilyen eredeti szándékot sejtek), hanem akiben van valami kattanás, például bipoláris személyiség, de közben annyira szép és az idő nagy részében teljesen kellemes is, hogy ha ezt tudja is róla a másik fél, akkor sem tud ellenállni, sőt, talán ez az extra csavar ami miatt bekerül a csapdába.
De nem viselném...:) nem azért mert nekem nincs rossz oldalam, dehogynincs.:) Csak valahogy nem érzem magaménak annak ellenére hogy tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Vuk2

2015. október 23.

Szépségem... Mély, misztikus, spirituális jelenetek kötődnek hozzá az életemből. Tulajdonképpen amikor használtam (2 mintám volt), éltem a parfüm nevét. Vonzó, fájdalmas, dekadens.
Kezdetben majdnem túlzottan édes, vagy éppen tubarózsás. De a leszáradása tökéletes, fanyar, de mélységes. Igen, tényleg tartós, és viselés során egyre jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Amanda

2013. november 23.

Számomra By Kilian fekete sorozata képviseli a valódi illatművészetet, a fehér széria pedig a népszerűséget. Szóval a GGB nagyon jól összerakott illat. Egyenként felismerhetőek az illatjegyei, mégis harmonikus. A tubarózsa végigvonul a az illatpiramison, de nem agresszív, inkább egy könnyű pasztell árnyalathoz tudnám hasonlítani. A kókusz sem lesz geil, sőt a nárcisz földességét remekül ellensúlyozza. Az ámbra és a cédrus kiváló tartósságot biztosít az illatnak, és én elégedett voltam a hatósugarával is. Az idő múlásával egyre szebb lesz az illat, bevallom kedvenc lett a kipróbálás után, sőt a csuklómhoz nőtt az orrom :) Ugyanaz vele a "probléma" mint a niche kategória többi tagjával: nagyon sokba kerül, tehát nem mindenki engedheti meg magának ezt az illatélményt nap mint nap. De ha te pont megteheted, hogy birtokolj egy ilyet szerintem nem fogsz csalódni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 23.

momo

2013. október 21.

Kilian, 1 l-lel. Gyümölcsös-virágos illat nyárra. nekem egy az egyben YSL Baby Doll, ami ebben az árkategóriában nonszensz. (A kígyós kiadást néztem, az 245 dollártól indul.) Bőrközeli, sajnos még a tartóssága sem szól mellette.
Ha valaki adna egyet ingyen, nyári estékre elhasználnám, de még a szívem sem fáj nagyon, hogy nem lehet az enyém. középszerű, korrekten összerakott illat, remek marketinggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.