By Kilian

Ár:   87 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maksi, az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. október 30.

Ár:   87 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2017

Illatösszetevők: tejes jegyek, tubarózsa, illatcserje, nárcisz, jázmin, fehér cédrus kivonat, borostyán, májusi rózsa

Ár: 5 ml/9800 ft vagy 10 ml/19600 ft , Eladó: melike_0817
Állapot: frissen átfújva a saját üvegemből, Helyszín: Miskolc, fizetés: postán maradó / Foxpost / személyes átvétel Miskolcon
By Kilian Good Girl Gone Bad Extreme 1*5ml. kiadó
Ár: 9600 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után,ajánlottan postán maradóra.

laracroft

2020. április 27.

Ó jajj, jövök lepontozni.
Elméletben imádnom kellene, hiszen az eredeti GGGB nagy kedvencem, csodás élmények is fűznek hozzá, amit pedig még nála is jobban szeretek, azok a tejes jegyekben bővelkedő, gourmand illatok. A kettő kombinációja a lottó ötös (kéne hogy legyen). Csakhogy! Rajtam nyoma sincs a tejes, krémes, édes, puha jegyeknek. Semmi.
95%-ban az eredeti illat. A maradék 5 % kimerül abban, hogy talán eleinte édeskésebb a bőrömön (de épp csak alig), ami viszont biztos, hogy a leszáradásában már-már zavaróan kesernyésebb.
Tartósság és hatósugár az nagyon jó, minőségi a kivitelezés, de maradok az eredetinél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Ó jajj, jövök lepontozni.

melike_0817

2020. február 14.

Egy csodálatos illat, nem is igazán tudom illatjegyekre szedni, vagy körülírni, nekem mindig kicsit más arcát mutatja. Hol tejes-karamellás, hol virágosabb, enyhe barackos alappal, néha picit szúrósabb, máskor édesebb. Amikor hidegben viseltem, akkor volt a legszebb rajtam, akkor jött ki teljesen az édessége. Az első illat, amit Kilian-től próbáltam, és azonnal beleszerettem! Ugyan mellékes, hogy milyen a csomagolása, de meg kell hagyni, hogy a hozzá tartozó kis táskával és az elegáns üvegével azért a megjelenése sem hagy kivetnivalót maga után :)

Update: Teljesen rabul ejtett, számomra annyira különleges illat, hogy bár nem volt rá ténylegesen szükségem, de mégis beszereztem egy teljes üveggel belőle :) nem bántam meg! /volt lehetőségem kipróbálni a többi Kilian illatot is, egyik sem fogott meg, csak ez az egy/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

makeup0515

2019. május 18.

Top 3 illatban szerepel ,amelyet valaha próbáltam! Gyönyörű, fennséges , àtlagon felüli. Ez bizony szerelem! Egyszer biztosan benevezek rá! Addig is vizualizálom,hogy betopogok a Madisonba, és leemelem a polcról,hogy megvàsároljam...😁😁😁😁
Aki teheti,tegyen vele egy próbát 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Aki teheti,tegyen vele egy próbát 😉

Timi8

2018. március 30.

Update 2.: ...fél vesémet egy üvegért.

Update: SZERELEM.
Megunhatatlan, imádom-imádom!

Ha csak egy illatot mondhatnék....(ne legyen ilyen mert az számomra valòdi kìn fizikai fájdalommal), valòszìnűleg Ő volna az!
A niche illatokkal még csak ismerkedem, nagyon az elején vagyok még és sokszor sötétben is tapogatòzom, mert a legtöbb esetben vagy nem nyerik el a tetszésem a tesztalanyok, vagy csak jò egy szippantásnyi ùj megtapasztalás de az illat maga nem az igazi vagy inkább csak az ùjdonság varázsa és az illatok érdekessége, sokszìnű szokatlansága ami letaglòz de itt, ezzel az illattal máshogy történt, egyszerűen elvarázsolt én meg imádom. Ez valòdi viszony! Ez az illat eszméletlen. Pikáns-gyümölcsös-kockacukros. Vmiért a ribizlilekvárra asszociálok ha rajtam van. Érdekes mert gyümi nincs is benne, de esküdni mernék, hogy olyan. Virágok rajtam nem jönnek elő, (max.egy pöttynyi vmi zöldesség a nyitányban) és a tejes jegyeket sem találom. De már nem is keresem. Nem baj mert ìgy ahogy van: fenomenális fantasztikum.
/Kis fuffancsot nyùzok-szaggatok, frissen fùjva a "dìleremtől"-EZ ÙTON IS KÖSZI ROBI!!! :D - de pályázom egy hatalmas üvegre. Ja, megyek is dolgozni, nem téblábolok itt tovább, erre nincs időm többé!!! Ugyanis egy kisebb vagyont kell kipengetni a legkissebb kiszerelésre is belőle... az ára egyszerűen horrorisztikus. De megéri! ;) /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Update 2.: ...fél vesémet egy üvegért.

Update: SZERELEM.
Megunhatatlan, imádom-imádom!

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Dilauryl Thiodipropionate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.