Best of Beauty 2019

By Kilian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Parfuwoman, Módosítva: 2019. február 1.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Fejjegy: bergamott

Szívjegyek: gyöngyvirág, rózsa és zöld jegyek

Alapjegyek: tej, cukor,vanília

laracroft

2019. március 5.

Jesszusom, véletlenül ide írtam a Princessről alkotott véleményemet..... :) SZTORNÓ SZTORNÓ!!!
Mintám van a Kissingből, de érdekes módon nekem teljesen más jön át, mint amit a leírás alapján vártam. Rajtam friss, kissé aldehides tisztaságillat, ahol leginkább a zöld jegyek, a bergamott és a gyöngyvirág dominálnak. Az alapjegyek éppen csak rápuhítanak erre az érzésre, nincs benne semmi igazán édes, vagy fojtogató. Az én bőrömön nincs kádnyi tejes vanília, pedig imádnám! Érdekes, hogy ennyire különböző arcát mutatja, de gondolom kémia függvénye.
Nem rossz illat egyébként, de nem lett szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Nem rossz illat egyébként, de nem lett szerelem.

Parfuwoman

2019. március 3.

Hű,én viszont nagyon szeretem ,rajtam csodás. Lengyelországban találkoztam vele a Douglasban,4* próbáltam és végül elhoztam. Kedvezőbb áru ,mint a többi Kilian,amik közül nem találtam olyat,ami megérné az árát. Még a Black Phantom tetszett valamennyire ,de annyira mű hatású,gejl illat lett ,hogy végül azt is elengedtem.
Ez egy édes ,de nem gejl illat,szuper tartóssággal és szillázzsal. Rajtam nem lesz brutál édes ,ami nem is baj,mert a cukros pralinés illatokat nem szeretem magamon. Ez viszont olyan érzés ,mintha megfürdenék egy kádnyi tejben,amiben egy kis cukor ,bergamott ,vaníliarúd és rózsaszirmok úszkálnak. Én imádom ,a rózsája jellegében rajtam a krémes ,fiatalos jellegű ,nem szúrós vagy szappanos (Lady Vengeance rajtam olyan).
Az első Kilian,amire azt mondtam ,hogy igen,kell. Az üveg és a marketing mint mindig ,fenomenális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 3.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.