By Kilian

Ár:   86 000 ml   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Quebeck, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. december 11.

Ár:   86 000 ml
Lelőhely:   Madison parfüméria

Fejjegyek: ambrette (pézsmaféle), mandulatej

Szívjegyek: frézia, írisz

Alapjegyek: vanília, pézsma, tubarózsa, tonkabab

Ár: 5 ml/6300 ft vagy 10 ml/12000 ft , Eladó: melike_0817
Állapot: frissen átfújva a saját üvegemből, Helyszín: Miskolc, fizetés: postán maradó / Foxpost / személyes átvétel Miskolcon

melike_0817

2020. június 17.

Nemrég volt alkalmam megszagolni a parfümériában, már nagyon kíváncsi voltam a netes dicsérő vélemények után amiket olvastam, főleg a mandulatej illatjegyre, mert nem igazán tudtam elképzelni, hogy milyen lesz. Hatalmas csalódás, a mandulatej számomra nagyon tolakodó, fullasztó és kellemetlen, azonban az illatot tagadhatatlanul különlegessé teszi. Nem találkoztam még hasonlóval, és a Kilian illatok között is egyedi az biztos :) nekem nagyon nem, de ízlesek és pofonok...

3 hónappal később.... Nem hagyott nyugodni valamiért, hogy nem lettünk jóban az illattal, így szereztem belőle egy fújóst. Szokni kell az orrnak szerintem ebben az illatban a mandulatejet, már sokkal puhábbnak és tűrhetőbbnek éreztem, néhány alkalom után pedig megbarátkoztunk teljesen. Továbbra is tartom, hogy nagyon különleges illat, nekem szolid és krémes enyhe édeskés-virágos aláfestéssel. A leszáradása pedig tényleg tisztán csak a vanlíia-tonka sütitbaba illat rajtam, persze mindez minőségi, mint a legtöbb Kilian illat.

És még egy kicsit később :D megvettem üvegében. Sajnos teljesen magával ragadt az illatélmény! Azért úgy érzem kijár neki egy megfelelő jellemzés is, miután már beleszerettem teljesen. Kifújáskor tiszta mandulatej, semmi mást nem érezni, egy kis idő után pedig társul mellé az írisz és a tubarózsa, majd a vanília. A mandulatej jegy közben sokat csendesedik, a tubarózsa pedig egyre erősödik, az illat közepe táján már egyre inkább érezni mellé az alapjegyeket, amik aztán a tubarózsával végig jelen vannak. Az illat tartóssága rendkívüli, de hatósugara nem nagy, bőrközeli illat. Ruhán napok múlva is tisztán érezni, a bőrről teljesen 8+ óra múlva tűnik el. Volt, hogy felfújtam este, és reggel még éreztem a pézsma-vanília-tonka hármast :) Nekem ez az illat egyszerre szolid és szexi, és évszaktól/alkalomtól függetlenül viselhető, mégsem lapos. Felpontoztam, Ő most a nagy kedvenc! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.