By Kilian

Ár:   63 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 1.

Ár:   63 500 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

2014-ben kiadott orientális-fás illat nőknek és férfiaknak. Az orr mögötte Calice Becker.

Illatösszetevők: szantálfa, tej, fűszerek, fás jegyek

barni8

2020. július 1.

Szeptember közép. Fécamp. Földig érő ablakajtók. Vadszőlő pergolák: bordó gésa legyezők.
Egy felgyűrt, spenótzöld bermudában, mezitláb berohan a házba egy göndör fiú. Görög arany szoborhaj, csiga szép-csők. Vékony, mint egy gótikus templomdísz, és két labdarózsa a hátsója.
Egy lány sikálja a konyhakövet.
Térd terpeszben. Félig lecsúszott ruha. A mellei görögdinnyék, és úgy csöpög közéjük az izzadtsága, mint a délutáni unalom.
Hajába túr és mosolyog. Van benne valami utcaszéli, közönséges és vonzó, mint az ingyen újság.
Buta. Babaszappannal mossa a padlót.
Kis habbogarak szaladgálnak a kövön.
Nem tud főzni. De koktélt csinált. És büszke rá.
Mosolyogva invitálja a fiút. Fogai nagyok. Zongora billentyűk.
Víz. Jég. Kapor. Kapor. Olcsó méz és persze a szappan, a régi, retró gyerekszappan. Iskola énekek. Kötelező kézmosások és tolakodás. Tévutakra irányított ártatlanság.

És mindez mintha csak egy filmen. Mintha lepedőn át néznéd a tengert.
Távoli, mint a gyerekkori álmok.

Ez a szappanos, kapros üdítő.
És ennek is egy tünékeny emlék ködje.
Ez a Sacred Wood.

És több, mint 60 ezer egy buborékért: botrányos, még akkor is, ha Kilian...azaz Calice Becker.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Egy lány sikálja a konyhakövet.
Buta. Babaszappannal mossa a padlót.
Kis habbogarak szaladgálnak a kövön.
Nem tud főzni. De koktélt csinált. És büszke rá.
Mosolyogva invitálja a fiút. Fogai nagyok. Zongora billentyűk.

És mindez mintha csak egy filmen. Mintha lepedőn át néznéd a tengert.
Távoli, mint a gyerekkori álmok.

Ez a szappanos, kapros üdítő.
És ennek is egy tünékeny emlék ködje.
Ez a Sacred Wood.

MesMess

2020. március 19.

Elsőre van benne valami kapros-tejfölös, ennek a zöldessége alábbhagy 5 perc után, és marad egy friss, fás illat. Szerintem finom, nem túl édes, inkább gyantás, nőn és férfin egyaránt el tudom képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

mrsgrob

2019. július 13.

Nagyon kellemes, visszafogott illat. Elegáns, de nem viszi túlzásba. Unisex, de férfias felé hajlik. Sokan hasonlítják többek közt a Tam Dao-hoz, de ez - nem is tudom hogyan fogalmazzam - szofisztikáltabb. A férjem egész évben tudja viselni, kivéve a hidegebb téli- és forró nyári napokon. Pár napja tudtam meg hogy sajnos kivonták a forgalomból, már csak refill-t lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

LocseiZsuzsanna

2018. december 13.

Egy parfümériában kėrtem ebből az illatból 2ml-t, hogy a drágám kipróbálja magán, mert üvegből nagyon megtetszett ez a különleges, fás fuvallat. Rajta már nem annyira, nem éreztem elég férfiasnak, amolyan langyos ......... Nőkön sem tudom elképzelni, mert ahhoz viszont nekem nem elég nőies. Szóval a maga nemében jó, de akinek szántam, az ő egyéniségéhez nagyon nem passzolt, bár a jegyek izgalmasak, nagyon szép illat, nagyon egyedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 13.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.