By Kilian

Ár:   85 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bara89, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   85 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

A Straight to heaven egy fás-fúszeres illat férfiaknak.

2007-ben kiadott parfüm, az orr Sidonie Lancesseur.

Illatjegyek: pézsma, jázmin, pacsuli, cédrus, ámbra, szerecsendió, vanilia, rum, szárított gyümölcsök.

Ár: 15000 , Eladó: mufi
Állapot: új, 40 ml, Helyszín: Celldömölk, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel lehetséges Vas megyében.
Dottir

2019. szeptember 6.

Nekem ez tiszta Nasomatto Pardon. Ami ott a kakaó, az itt a rum és a vanília. Az én inkább műkedvelő mint -értő orromnak minimális a különbség, egyszóval ez is csábulat, olvadás, szédülés...és rabság. Intenzív, pulzáló, ignorálhatatlan illat, ami egy nőn ráadásul (bár ha jól láttam, van megműtött, dupla rum-vanília beöntéses női verziója is) extraütős. Eső utáni fűszeres föld- és faillat, minimális édes félhangokkal. Állati egzotikus. Egyelőre mintám van, de azt hiszem meglepem magam vele - majd Karácsonyra. Addig szép lassan előre kihordok lábon egy infarktust az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

legallybrunette

2019. május 29.

Egyszer régen kaptam ajándékba egy mintát, amit az utolsó cseppig elhasználtam. Legszívesebben kifordítottam volna a fiolát, hogy az uccsó molekulákat is kinyerjem belőle, akkora volt a szerelem. Pedig férfiillat, hiába szépítjük, próbáljuk ráhúzni az uniszex jelzőt, ez bizony nagyon a határvonalon táncol. És mégis valamiért úgy megfogott engem, aki mindig is az egyértelműen nőies parfümök felé húztam. Az uniszexekből, illetve a nemekbe besorolást mellőző niche csodák közül is mindig azokat kedveltem, amelyek inkább lányos hatásúak vagy nagyon biztonsági módon semlegesek.
És akkor jött ez a rumos hordó, gyümölcskenyér, pacsuli és pézsma illatú szexicsávó parfüm, és nekem úgy befészkelődött az orromba, hogy csak na. Sikerült vennem még pár millilitert belőle, így kicsit ki tudom húzni az időt, hogy ismét, és ezerszer újra átgondoljam, tényleg kell nekem olyan parfüm, amelynek az áráért hetekig kell dolgoznom, úgy, hogy nem eszem, nem iszom, nem lakom? :D Mindig megunok mindent, mi van, ha ezt is megunnám? Mit csinálok vele? Vagy ez lesz életem illata? Mindegy, majd meglátom... Ha újra a fiolakifordítás következne, akkor már tudni fogom.
Addig meg viselem, és örülök a tartósságának. Végre valami, amit fél nap után is érzek magamon. Néha kicsit ijesztő, hogy annyira kilógok vele a sorból, hogy átfut az agyamon, nem néznek-e lesz****nak, hogy férfiillattal mászkálok, de nem érdekel. Szeretem és kész.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 29.

csakmoni

2017. április 19.

A férjem eddig erre az egy illatra mondta azt, hogy "Ezt talán használnám!" Egyem a szívét, vannak ennél drágább illatok is kétségtelenül, de azért bőven-sokszorosan túl van a lélektani határon:)
Hát nagyon jó illat, na....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 19.

Hát nagyon jó illat, na....

bara89

2017. április 7.

Inkább straight to spájz. A sötét kamrában lévő penészes sajt, dohos alapon balzsamos édesség. Csodás összhangban vannak az illatjegyek, bár hozzáteszem ez az egyetlen parfüm a márkától, amit szeretek. Nyugodtan el lehet felejteni, hogy for men. Sokak szerint nagyon hasonlít a Lalique L'insoumis-ra, de szerintem egyáltalán nem. Viszont Tiziana Terenzi Ursa-ja valóban emlékeztet erre az illatra alapjaiban, de az Ursa sokkal vadabb az én orromnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol