Мой by Stefanie Giesinger

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   6 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 30.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

A МОЙ by Stefanie Giesinger ajakápoló olaj simává és visszafogottan fényessé teszi ajkait. Kókuszolajat tartalmazó gazdag textúrája kényeztei az ajak bőrét, anélkül, hogy ragadós érzetet hagyna maga után. A praktikus szivacsos applikátor könnyű felvitelt tesz lehetővé.

anitaanett

2020. január 2.

Még régebben szereztem be, kerestem egy olyan ajakápoló olajat, ami nem csillagászati áron kapható. Meg vagyok vele elégedve, mostanában gyakrabban használom és mintha semmi sem fogyna belőle. Nagyon száraz ajkakra érdemes naponta többször is használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Emolliensek: Triisostearyl Citrate, Ethylhexyl Palmitate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Geraniol
Színezékek: Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891