By Terry

Ár:   19 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2016. február 15.

Ár:   19 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Fényűzően lágy, selymes pír

florcsiii

2019. augusztus 16.

Mielőtt megvettem, elolvastam az itteni véleményeket és félve nyitottam ki először, hogy nehogy úgy járjak, mint a többiek, hogy kijön a belső. Pár hónapja már használom, de nekem meg sem moccan, viszont tényleg nehéz nyitni és jó kis súlya van, és nekem a szütyőéből is állandóan kijön. A beltartalom: extra pigmentált és tartósságú pirosító, amiért mindig szívesen nyúlok. Drága, de a pigmentáltsága miatt nagyon lassan fogy, így azt mondom elviselhetőbb az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. március 11.

A koncepciót, hogy miért került egy ólomszerűen nehéz tartóba, látom, nem vagyok egyedül, akinek nem sikerült megfejtenie, de óvatosnak kell vele lenni, mert ha kicsúszna a kezünkből, az végzetes lehet arra nézve, ami az útjába kerül: mosdó, vagy a fürdőszoba járólapja is áldozatul eshet, na és a lábfejünknek sem tenne jót, abban biztos vagyok.
Ahogyan a fotón is látható, esztétikus látvány tárul elénk, amikor kinyitjuk, jó ránézni. Netről rendelve ez az, amibe elsőre beleszerethetünk, és elhisszük, hogy ha By Terry, akkor az csak jó lehet. Aztán jön a következő meglepetés a három piros összetevővel.
A pirosítóval szintén óvatosan kell bánni, brutálisan pigmenált, ha sok marad az ecseten, nehéz lesz úgy eldolgozni, hogy a high-end hatás érvényesülhessen.
Az enyém még tartja magát, nem esett ki a tartójából.
Teljes áron és az INCI ismeretében biztosan nem venném meg, hiába ad szép végeredményt, ezért az árért a külcsín és a beltartalom kéz a kézben kellene, hogy járjon, szinte lekörözve egymást. Több, mint sajnálatos, hogy a By Terry-nél ilyen félrenézés előfordulhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 11.

Az enyém még tartja magát, nem esett ki a tartójából.

pancsolos84

2018. február 19.

Sajnos én is úgy jártam, mint whitemerci. Olyan igénytelenül van benne a pan a tokban, hogy ha nem elképesztő óvatosan nyitom ki, még ki is esik. Katasztrófa. Egy ilyen termék ezt egyszerűen nem engedheti meg magának! Elég sok high end cuccom van, de még ilyennel nem találkoztam. Csak azért nem küldtem vissza, mert maga a pan hibátlan és mivel ilyen könnyen kiesik a saját egyébként bazi súlyos tokjából, beletettem az egyik MAC mágneses palettámba. Cultbeauty-ról rendeltem, tehát tuti eredeti.
Akkor nézzük a belbecst. Az 1 számú Platonic Blonde-ra esett a választásom és nem bántam meg. Nagyon szép, természetes pírt ad a bőrömnek, jól muzsikál még így télen is. Tartóssága jó, szépen dolgozható.
De az a csomagolás... Nonszensz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

De az a csomagolás... Nonszensz.

bobekecske

2017. február 8.

Igazából minden más márkájú pirosítóm értékelését illene visszapontoznom, hogy valóban érzékeltetni tudjam, mekkora különbség van köztük és eközött. Mostanra már két kifutó akciós szín boldog tulajdonosa lettem, egyik egy rószaszín, másik egy barackos korall. Egyik sem harsány, játszi könnyedséggel építhető (a saját kis ecsetével, vagy igazából bármi mással. Nem porzik, de nem kell hosszasan "mártogatni" bele az ecsetemet sem, alig kell eldolgozni az arcomon. Tényleg hihetetlen egyszerű a használata, a kivitelezés természetesen gyönyörű, pici, kompakt (bár a súlyánál fogva nem feltétlen hurcolásznám, és konkrétan összetörtem vele egy másik MAC pirosítóm fedelét, amikor véletlen ráejtettem. Önvédelmi fegyver kategória. :)
Nem a legkülönlegesebb színek, de ha már ennyit invesztál egy pirosítóra valaki, akkor szerintem pont ezek az univerzális, valóban természetesn, könnyen hordható színekre érdemes benevezni.
Ami miatt nekem abszolút viszi a pálmát, az a tartóssága: sose tűnt fel, mennyire nem tartósak a pirosítóim, amíg ezt ki nem próbáltam. Nap végén is látszik, és ehhez nem kell reggel extra mennyiséget felvinném, olyan intenzitással, amit nem igazán preferálnék. Nem fényes, de mégsem poros-matt.
Szerintem nem volt még olyan sminktermékem, amit bárkinek nyugodt szívvel ajánlgatnék, főleg hogy ekkora összegeteket szórjon el rá, de erre tényleg érdemes benevezni, ha megtehetjük (főleg ha akcióban találjuk :)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

kisvirci

2016. szeptember 5.

Pár hete kaptam egy csodás pinkes árnyalatot. Fantasztikusan szép, könnyű vele dolgozni, jó állagú és ez tényleg az egyetlen olyan pirosítóm eddig ami a nap végére is kitart ugyanolyan intenzíven mint a reggeli sminkelés után. Extrán jól pigmentált, így kevés is elég belőle. Nagyon szeretem. Csillagos 5ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

scorpionqueen

2015. október 25.

Eljött hát a nap, amikor valóra vált egy álom, a legenda megelevenedett és piciny kozmetikai világom egy pillanatra megállt. Elcsendesedett minden, a színek elhalványodtak, az illatok eltompultak. A pirosítók lehunyták tükrös fedeleiket, a highlighterek megszűntek szikrázni, az ecsetek szőrszálai megmerevedtek. Megérkezett. Hosszú évek tartó útja tegnap véget ért.
Azóta akartam, amióta először olvastam róla. De nagyon nehéz beszerezni errefelé, fel is adtam már régen, beletörődtem, hogy soha nem lesz szerencsém a legendához. Teljesen váratlanul bukkant fel, azt hittem először, hogy rosszul látok, a szám is tátva maradt. Úgy csaptam le rá, mintha bármelyik pillanatban eltűnhetett volna.
Platonic Blonde árnyalatot választottam, mert ilyen, vagy ehhez hasonló színű pirosítóm még nincs. De amikor megjött, realizáltam, hogy nem is láttam még csak hasonlót sem. Ugyanis ez hamvas sárgabarack. Az érett, lédús, augusztusi. Arca feltéve olyan fénye van, mintha a nap sütné éppen. Nem csillámos, nem selymes, csak fényes egy leheletnyit. Az ecsetre szinte magától kúszik fel. Nagyon-nagyon pigmentált, de játszi könnyedséggel lehet vele dolgozni. A tartósságával nagyon meglepett, 6 óra viselés után hitetlenkedve néztem a tükörben, mintha friss lett volna. Sem a fénye, sem a színe nem fakult meg, pontosan ott volt, ahová feltettem reggel.
A kivitelről (mert nem is én lennék, ha nem véleményezném azt is): egy baromi nehéz fém tokban foglal helyet, kifinomult szépségnek nem mondanám, de nincs is szüksége szemfényvesztésre. Szép azért, ez a nehéz tok impozánssá teszi a megjelenését. Nagyon könnyen nyílik a teteje, mivel nincs zár, nincs semmi, ami bárhová beakadhatna, hogy lezárja, egyszerűen csak fel kell hajtani. Emiatt az utaztatása részemről teljesen kizárt. Fekete bársony bújtatót kapott és egy ecsetet, ami hordozásra szintén alkalmatlan, ugyanis nincs helye a tokban, magára a pirosítóra kellene ráhelyezni és elképzelhetőnek tartom, hogy felsértené. Az ecsetről nem tudok nyilatkozni, sajátot kapott.
Összességében: szerintem egyetlen szó sem túlzás abból, amiket eddig olvastam róla, nem véletlenül vágytam rá és nagyon boldog vagyok, hogy végre beszereztem. Felülmúlta az egyébként sem alacsony elvárásaimat. Szerintem nem ez lesz az egyetlen színem, a Sexy Pink is nagyon ígéretesnek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Sodium Dehydroacetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).