Bybi

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: viragdrkis, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A fehérmályva gyökérből, valamint alma- és ananászsavból álló keverék gyengéd, kellemes hámlasztó hatással távolítja el az elhalt hámsejteket és engedi a felszínre a friss, üde, feszes bőrt, mely így még hatékonyabban szívja be a szérumokban, tonerekben és hidratáló krémekben található tápanyagokat.

viragdrkis

2020. április 9.

Hát ez valami borzasztó... A NEILACARE oldalon rendeltem és hatalmasat csalódtam benne. Kezdjük az elején, a tubusból alig bírom kinyomni mert annyira "egyben van" mint valami nagyon sűrű krém. A szaga az natúr de nekem nem jön be - illata semmikép nincs - olyan natúr zsíros krémre emlékeztet a szaga amit semmiképp nem kennék az arcomra de mivel arra való hát felkenem. Ezt a tömör állagot nem igazán tudom rendesen eloszlatni az arcomon ezért álltalában le is pottyan akkor újra tusus, kinyom stb. Amikorra sikerül eloszlatni és ugye radírozni vele az arcom akkor olyan vízálló zsír réteget hagy az arcomon amit nem értem miért csinál... Hámlasztónak is írják de én semmit nem vettem ebből észre csak ezt a nagyon zavaró vízálló zsír réteget. A radírozás az összes többi körülmény miatt már fel sem tűnik ezt értékelni sem tudom. Szívesen írnám hogy nincs annyira rossz hogy az ember lánya elhasználja de nálam úgy érzem ez a lehetőség is kizárt. Egyáltalán nem vagyok finnyás vagy ilyesmi és úgy gondolom hogy ez a sok negatív körülmény miatt nagyon szűk réteg az akinek ez a termék meg fog felelni.

UPDATE: A NEILACARE csapatának is jeleztem a problémát akik nagyon nagyon kedvesek voltak és azt mondták hogy előfordulhat hogy gyári hibás termékhez jutottam hozzá és természetesen gondoskodtak a kompenzációról is amit itt is nagyon szépen köszönök nekik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin