Byredo

Ár:   33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. szeptember 2.

Ár:   33 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Illatkategória: orientális-fűszeres

Fej: kínai grapefruit, sáfrány, borókabogyó

Szív: fekete ibolya, bőr

Alap: málna, vetiver, cashmeran

nyuszo

2019. december 20.

Nem szoktam így véleményt írni, de GNóri és kundus előttem már olyan jól megfogalmazták a gondolataimat, hogy csak ismételni tudnám őket.
Szó szerint...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 20.

Szó szerint...

GNóri

2019. augusztus 13.

Összességében nekem a Byredo márka csalódás. Egyediek az illatjegyek, izgalmasak (lehetnének) a koncepciók, de valahogy számomra mégis olyan unalmas és vérszegény a parfümök többsége. Nem tudták kihozni az illatjegyekben rejlő lehetőségeket, úgy is mondhatnám, hogy némely illatuk kifejezetten gagyi hatású, cserébe viszont jól felárazták őket. A Black Saffron átolvasva az összetevőit (bőr, ibolya, sáfrány) instant szerelem volt, azonban nekem ez nem a finom fajta sáfrány, nem a mély, kesernyés-fűszeres szépség, hanem egy végtelenül idegesítő, szúrós gyümölcsös, enyhén, naaagyon enyhén fűszeres illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

mogarka

2018. július 18.

...hát én ezt imádom. Nem egy meghatározó domináns illat (legalább is rajtam nem) inkább olyan hosszú ruhában virágos réten mezitláb futó fiatal szőke lányt vizionál. Viszont lepontozom mert, ár-tartósság szempontjából 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

kundus

2018. április 21.

Vártam a sáfrányt, igazából azért is lepett meg ez az illat, mert nem találom. Pedig izgi társítás a bőrrel, de ebben az illatban a bőrös vonalat olyan erősen kiérzem, hogy semmi mást nem is. Ezért csalódás, és mert pont emiatt női illatnak sem nevezném, pedig én e téren eléggé bevállalós vagyok 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

Szofia1981

2017. november 18.

Nagyon nem jó! Nem nem! Le akarom mosni érzés. Olyan blöá 😆Inkább férfi illat. Van benne valami nagyon zavaró! Lehet, hogy a sáfrány az, bár nem tudom milyen illata van, vagy lehet, hogy a bőr az. Bár a Montale Aoud Letherjét szeretem. Nem használnám még ha nekem fizetnék ide az árát akkor sem. Eddig nem nagyon jöttek be a Byredo-k kivétel a Mojave Ghost. Olyan érzésem van vele, mint a Palermo-val. Nem tudom elképzelni, hogy valaki ezt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Erina

2017. június 29.

Nem éreztem még hozzá fogható illatot. Nem is tudom, hogy írjam le a véleményem, nem találom a megfelelő szavakat. Annyi biztos, örülök hogy találkoztam ezzel az illattal. Enyhén gyümölcsös, nagyon minimálisan édes és fűszeres is egyben. Tartóssága és hatósugara kiváló, Mugler illatokhoz mérhető. A kasmír teszi igazán lággyá és viselhetővé. Bőrt nem érzek ki belőle, az ibolyát is csak minimálisan.Szépen összehangolt illat áradat, megérne egy misét. :) Nem tucat illat, az biztos. Férfiakon nem tudnám elképzelni, de aki teheti próbálja ki! Ez az illat azért érdemelt volna egy jóval kifinomultabb, egyedibb üveget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

Heloise

2016. június 22.

A Fekete Sáfrány. Nagyon különleges fűszeres-bőrös illat. Első illatolására a Bvlgari unisex Black-je ugrott be, az is hasonlóképp egy meleg bőrös, púderes parfüm. Kellemesen fás és leszáradásában édeskés illat. Szépen összhangban vannak a fás és fűszeres jegyek a fejjegyben lévő grapefruittal és az alapillatban megbújó málnával, mert nem lesz se túl citrusos, vagy túl gyümölcsös. A többi Byredo-hoz képest a tartóssága is rendben van, de azért ne várjunk ettől se egész napos intenzitást. Az öt csillagot egy másik Byredo alkotásnak tartogatom, de ez mindenképp benne van a top 3-ban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 22.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.