Byredo

Ár:   39 000 Ft és 59 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. szeptember 2.

Ár:   39 000 Ft és 59 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

2013-ban debütált virágos női illat. A parfümőrök Jerome Epinette és Ben Gorham.

Illatjegyek:

• fej: frézia, ciklámen, rebarbara
  • szív: pink tulipán
  • alap: fás jegyek, vetiver, zöld jegyek

Ár: 3000/5500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy Foxpost előre utalással
Fújós! Byredo La Tulipe EDP
Ár: 2500/4700 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 5/10 ml fújós, Helyszín: Budapest IV., fizetés: Előre utalás után postán maradó ajánlott küldeményként, MPL, vagy Foxpostal tudom küldeni. Személyes átvétel kizárólag Budapest, 4. kerület, Károlyi kórház előtt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Era080

2021. október 15.

A kedvenc illatom a sorozatbol szerintem a visszafogott finom minimalista nők illata rajtam egésznap illatozik ahogy idösödsz annál kevésbé vágysz a harsàny illatokra,imádom az üvegèt igazi luxus érzés hasznàlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 15.

Evu227

2021. október 1.

Az 5. a sorban amit megismertem a Byredo háztól. Kellemes,nem túl feltűnősködő illatocska. Talán érzésre/viselés szempontjából az Atkinson Nuptial bouquet-hez tudnám hasonlítani, ugyanis egyfajta eleganciát kölcsönöz a viselőjének, ezért ugyan úgy mint a N.B-t ezt se tudom 30 éven alul elképzelni, valamint nagyon vadóc nőknek szerintem nem állna jól, ő ahhoz túl "jó kislány " 😁 Egy nagyon lágy virágos/frézia illatot kapunk,amihez idővel becsatlakozik a rebarbara,valamint kap egy enyhe fás alapot. Az alkotók tényleg nagyon jól eltalálták mivel a tulipánnak alap járaton ugye nincs illata, de ha lenne is akkoe valami hasonló lenne, a kora tavaszi harmatos kertek illatát idézi fel 😊 Sajnos nem az én illatom, de ezért soha nem húzok le illatot, így jár neki az 5 csillag mert egyébként gyönyörű és bőrön/ruhán simán kibír 5-6 órát (lehet ez valakinek kevés, de egy ilyen "tiszta" illattól szerintem elég jó 🙂)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Verona5

2021. augusztus 8.

Ismét bebizonyosodott, hogy a Byredo nem az én illatházam. Próbáltam már a Blanche, Bal d'Afrique, Gypsy Water, 1996 illataikat, de egyik sem tudott magával ragadni, mert semmi különlegességet nem érzek bennük, olyan kis átlagos, vagy semmilyen illatok, főleg ennyi pénzért! Egyáltalán nem érezhető bennük, hogy a niche-be szegmentálják magukat.

Ez Tulip is egy egyszerű kis virágos illatocska, a tulipánra szerintem nem emlékeztet, talán a frézia, ami dominálja, de az is inkább szintetikusnak hat rajtam. Valahogy még kicsit tubarózsisnak is érződik a bőrömön, kicsit savanykás virág, nyáron elmegy ez a mosószeres / öblítős feeling ...

Egy bizonytalan kis kartonruhás tinédzserlányon tudnám elképzelni, hogy felfújja magára figyelemkeltés céljából.
Vagy egy olyan lányon, aki abszolút nem szereti a feltűnő, de tartós illatokat.

Legyen két pont, mert azért annyira nem rossz, de nekem ismét nem adott új élményt az illatház.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Vagy egy olyan lányon, aki abszolút nem szereti a feltűnő, de tartós illatokat.

banyadék

2021. július 13.

Papíron isteni, de sajnos rajtam már annyira nem, valahogy nincs meg a wow érzés. A fréziát érzem ki belőle, virágos-pamutos illat, teljesen hétköznapi, irodába, szaladozni kiváló. Mivel nem lett szerelem, így megválnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 13.

Jade62

Korcsoport: >54
2021. május 9.

Régóta kíváncsi vagyok rá, de csak mostanában sikerült kipróbálnom. Első szippantásra magával ragadott, és visszarepített az időben, nagymamám kertjébe. Imádom! Ott volt tli a kert tavasszal nárciszokkal, tulipánokkal, és ott éreztem ezt a fantasztikus illatot. Nem a bódító, ijesztő virágillat, hanem a szelid, kedves tulipán is nárcisz illat. Már egy üveg boldog tulajdonosa vagyok. És azt mondom kell ilyen is, pláne tavasszal, ami nem döngöl földbe sem engem, sem a környezetemet. Tartós illat, de lágy, könnyed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 9.

Frityikum

2021. január 14.

Egy mintám van belőle, de nekem is hatalmas szerelem. Vannak parfümök, amiktől azt várom el, hogy legyen izgalmas, a fújás pillanatában valamilyen, aztán szépen változzon, tartson hosszan, néha lepjen meg, ha változik a környezet (pl.: beltérből kimegyek, vagy fordítva), és ezek az illatok pont ettől jók. De van olyan napom, hangulatom, amihez csodásan passzol a Byredo La Tulip egyszerűsége. A roppanós tulipán, ami 1 perc után rajtam puha tulipánná változik. Olyan, mint amikor a nyári szellő épphogy csak hozzáér a bőrömhöz, és hoz valamilyen finom virágillatot. Ez rajtam végig ilyen. Nem túl tartós, 1-2 óra, amíg érzem, de még ezt se várom el tőle. Csak annyit, hogy kellemes, puha illat öleljen, amikor elszaladok valahova, elintézek ezt azt, és mikor néha megcsapja az orrom, mosolyogjak tőle. Ez az illat nekem pont ilyen. Nem bonyolult, csak egy egyszerű tulipán. De pont ettől szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

silence

2021. január 5.

Krémes hatású, fréziás öblítő illat.
Nagy reményekkel futottam neki, szeretem a Byredo különleges (Gypsy Water egyik örök kedvenc), és néha meghökkentő (pl. Pulp) alkotásait, de ez a La Tulipe sajnos nekem csalódás.
Még jó, hogy csak egy mintát vásároltam belőle és nem vállaltam be vakon egy egész üveggel!
Lehet, hogy nekem voltak túl nagyok az elvárásaim, az illatjegyeket böngészve egy csodás, tulipános - rebarbarás, friss tisztaságillatot képzeltem magam elé.... de nem így lett.
Rajtam csak egy krémes, sikamlós frézia illat köszön vissza. Szinte semmi mást nem is érzek belőle, csak frézia - frézia és ismét csak frézia.
Hol van a beígért tulipán???
Hol van a rebarbara, ami kicsit roppanóssá varázsolná? És hol van a vetiver és a fás jegyek, amik kicsit szárazabbá tennék?
Mindez csak egy idealizált kép marad a fejemben....
Hatósugara visszafogott, tartóssága 2 - max. 3 óra.
Hiányolom az egyediséget is belőle, amit az eddig ismert Byredo-któl megkaptam.
Lehúzni nem nagyon akarom, mert tulajdonképp egy kellemes kis illatka, ami senkinek nem fogja szúrni az orrát, tulajdonképp csak egy enyhe, virágos, tiszta ruha illattal vesz körül.....
Nem az én illatom (nekem ez parfüm illatnak kevés) de pl. újdonsült Anyukáknak kisbaba mellé telitalálat lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

Krémes hatású, fréziás öblítő illat.
Hol van a beígért tulipán???
Mindez csak egy idealizált kép marad a fejemben....
Hatósugara visszafogott, tartóssága 2 - max. 3 óra.
Hiányolom az egyediséget is belőle, amit az eddig ismert Byredo-któl megkaptam.

Parfuwoman

2020. június 2.

Egyetértek az előttem szólóval,valóban egy élethű tulipánillat. A parfümőrök nagyon jól eltalálták a virágok természetes ,enyhén krémes ,édeskés illatát. Icipicit zöld az illat és nagyon hasonlít valamire ,amit korábban már illatoltam(nem biztos ,hogy parfümre,az is lehet,hogy egy kozmetikumra vagy öblítőre)de nem elcsépelt .
Ha valaki a természetesebb ,tisztább,kvázi tisztaságillatokat kedveli,ne keressen tovább,ez egy gyönyörű parfüm.
Nem az én stílusom ,én a virágokat a kertben és a vázában szeretem leginkább,de ez egy nagyon jól eltalált ,minőségi illat,így nem pontozom le,mert tényleg szép darab. Intenzitása lehetne egy kicsit erősebb ,csak ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 2.

TallodiZsofi

2020. május 22.

Nekem nagy befutó tavaszi-nyár eleji illat! Esős időben zöldebb, picit kesernyésebb az illat, mint a tulipán bibéje, meleg időben viszont puha, krémes, üde virágos. Nekem olyankor nagyon hasonlít a Prada Fleur d'Oranger illatához! Egyáltalán nincs közös összetevőjük, mégis hasonlítanak. A puha, roppanós virágszirmok teszik! Nagy kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

umpalumpa

2019. november 10.

19.07.16: Egy 2 ml-est használgatok. Kellemes, puha, tavaszias illat, amiről semmi különöset nem tudok elmondani. Nem kelt nagy hullámokat, minden helyzetben el tudom képzelni. Rajtam közepesen tartós. Ezek a tulajdonságok, amik miatt szereti valaki vagy pont ezek miatt nem szereti. Érdekes, hogy ez a szerény illat milyen megosztó.
Nálam azért inkább a szeretem oldalon van, de alig lóg át az érdektelen részről. Ha ajándékba kapnám nem biztos, hogy felhőtlenül örülnék, hiszen elkölthető az a pénz ennél örömtelibb dolgokra is.
3-asnál többet érdemel, kaphat egy hiányos 4-est.

Nem fogyott el, a táskám lakója lett vészhelyzetre. Na, akkor hidegebb időben átkerült a nem szeretm oldalra. Nem mondom, hogy elviselhetetlen, de közel van hozzá. Első szippantásra a pipacsos Kenzo ugrik be róla, nálam nem jó jel, aztán olcsó mosópor és túltolt öblítő illat marad. Ki nem állhatom az erős ruhaőblítős illatot! Ha megérzem az utcán, hogy valaki húzza maga után a ruhájából áradó szintetikus illatot, szinte rosszul leszek. Bleh. 2-es. Elajándékozom, ami maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 10.

3-asnál többet érdemel, kaphat egy hiányos 4-est.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.