Byredo

Ár:   33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. szeptember 2.

Ár:   33 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Citrusos illat nőknek.

Fej: Citrusok, Bergamott, Keserűnarancs

Szív : Rózsa, Pézsma

Alap : Ambretta (Ábelmósusz)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

laracroft

2017. június 29.

Ööö.......én imádom a Byredo márkát, amelyik illatuk tetszik, az egyenesen szerelem, amelyik nem, annak is el tudom ismerni az egyediségét, értékét, még akkor is, ha nem az én ízlésemnek megfelelő.
Épp ezért állok értetlenül a Palermo előtt.
Szerencsére csak mintát rendeltem, de azonnal rájöttem, hogy soha nem is lesz szükségem belőle 2 mililiternél többre. Sőt, még ennyire se. Frissen kifújva ugyanis fenyőillatú citrus (lime-héj? grapefruit-héj? tuja? citromfa levele?), nem frissitő, hanem savanykásan kesernyés. Később egyenesen kellemetlen, szúrós citrusos illat lesz, mint a rothadó citrom héja vagy az izzadtság. Mire meg tudnám fogalmazni mi is ez, az illat tovaszáll, volt-nincs fél óra után. Ilyet sem tapasztaltam még Byrodknál, hogy ennyire nulla lenne a tartósság......Márkaszeretet ide, márkaszeretet oda, erre nem tudok egynél több csillagot adni.....ha lehetne, nullát adnék. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Épp ezért állok értetlenül a Palermo előtt.

Eszmeralda

2016. november 25.

Pfúúúú gyerekek! Most jól befaragtam a minta rendeléseimmel! Mind valami borzasztóan rossz választás volt! ( Illetve a Montale Velvet Flowert még nem döntöttem el, hogy milyen,tehát még van esélye:) Erről a Byredoról a Notinon ezt írták: " Kedvenc niche márkám, minden illatát imádom, és akár a többi, ez is csodás. Nagyon tartós, azzal együtt, hogy visszafogott, nem "úszik" az ember után több emelettel :-))) " Megmondom őszintén semmi nőies nincs benne!!! Ugyanúgy, mint ahogy az összes többi Byredo-ban sincs! Először olyan, mint egy rohadt citrom (citrom, amit kb. egy hónapig ott felejtettünk valahol ) aztán szerintem már csak a keserűnarancs érződik. Vagy amikor grapefruitot bontunk és az az olajos, erős leve a héjának az orrunkba pattog. Rózsa, Pézsma hol vagytok? Hahóóóó? Nem hogy semmi extra, de az tuti hogy nem niche parfüm! Esélyt sem adok, hogy változzon a bőrömön! (Úgyis beszívja mielőtt változna:))))))))))))) Na jó nem! Nem is szeretem azokat az illatokat, amik változnak. Kifújom ... tetszik... maradjon olyan illatú. Marad a Frederc Malle Lipstick Rose karira. Nem akartam elhamarkodni, mert azért elég borsos az ára, de úgy látszik nincs jobb választás nála, ő lesz a tökéletes! Legalább most már megnyugodhatok, hogy biztos a számomra megfelelőt választom :))))))) Azt meg is értem, hogy miért annyi, EZT NEM ÉRTEM MEG!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.