Byredo

Ár:   44 930 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mila1102, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 17.

Ár:   44 930 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Fejjegyek: kaliforniai citrom, mandarin

Szívjegyek: neroli, sambac jázmin

Alapjegyek: fehér pézsma, vattacukor

astarta

2020. december 3.

Döbbenettel olvasom az elözö két véleményt. Számomra semmi retro nincs benne. Az egyik kedvencem a háztól.
Ez egy igazi nyári, jó hangulatot okozó, boldogságillat. Citrusos, de nem a WC illatosító típusú citromillat, hanem mandarin, édes, de semmi vattacukor édesség, hanem pont annyi, ami megadja a tartósságát egy citrusos illatnak. Szerintem nyaraláshoz kiválló, én egy kaliforniai körutunk során fújtam sokszor, a mai napig érzem a napot a börömön, és a höséget, mikor befújom vele magam. A sok WC illatú citrusos illat között egy egy igazi különlegesség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

Tiziana

2019. augusztus 26.

Nekem is egy retro illat emlék ugrott be! Nem hagyott békén, muszáj volt benéznem a magyar retro termékek oldalára.
Megvan! Mos6 !!! az univerzális, a mindent tudó, a legendás tubusos-kupakos mosókrém.
Szegény Byredo! el nem tudja képzelni min csúszhatott így meg a legújabb kis védence...
Ahogy olvasom:
a világ egyik fele azért nem veszi, mert vattacukor édességű mainstream lötty,
mi, itthon meg azért nem, mert azonnal beugrik a balatonfüredi kemping tábor a Mos6-tal.
Tartósság:szinte semmi,tán 30 perc. Újdonság, eredetiség:zero.
A legdrágább nyári citrusos testpermet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Ahogy olvasom:
a világ egyik fele azért nem veszi, mert vattacukor édességű mainstream lötty,
Tartósság:szinte semmi,tán 30 perc. Újdonság, eredetiség:zero.
A legdrágább nyári citrusos testpermet.

Tubereuse

2019. június 13.

Kedvelem a parfümházat, szignatúrát is találtam benne. Azonban a Sundazed, ez a nyárra időzített, neroli és vattacukor elegy nagyon nem. Unalmas, nem hozza a Byredokra jellemző lineáris letisztultságot, és belemegy a cukorka fősodrásba.

Borzasztóan emlékeztet egy retro mandarin szappan illatra...
Egyetlen pozitívum a tartóssága. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 13.

Borzasztóan emlékeztet egy retro mandarin szappan illatra...
Egyetlen pozitívum a tartóssága. Kár érte.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.