Byron Parfums

Ár:   53 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. október 12.

Ár:   53 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: eper, málna, meggy

Szívjegyek: gyömbér, karamell

Alapjegyek: oud, pacsuli, szantálfa, vanília

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

daliah

2021. augusztus 1.

Tartós, csíkhúzós, nőies. Ez a most nagyon divatos gyümölcsös-gourmand kategória kiemelkedően jó példánya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

jakarika

Korcsoport: >54
2021. április 9.

Friss gyümölcsfagyi koktél karamell öntettel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 9.

Friss gyümölcsfagyi koktél karamell öntettel.

silence

2020. október 16.

Update: 2020. október 16.
Ahogy ígértem magamnak, a hűvösebb napok beköszöntével azonnal megrendeltem!
Isteni ebben az időben, imádom! Kb. 2 hete van meg, azóta rá vagyok kattanva, szinte minden nap ezt fújnám!
Nemrég még méltatlankodtam, hogy miért nem gyártják kisebb kiszerelésben is? Már örülök, hogy nem volt kisebb! Sőt, attól tartok, nagyon gyorsan el fog fogyni ez az 50 ml!!!!
Pedig takarékos, mert reggel 2 fújás elég belőle, hogy egész nap csodás illatfelhő vegyen körbe, tartósságát pedig kb. a Baccarat-hoz tudom hasonlítani.... az esti tusolás után, egész éjjel érzem magamon, sőt, még másnap is!
IMÁDOM - IMÁDOM - IMÁDOM! ❤︎❤︎❤︎
Látom, az előző véleményem megírása óta már a fragranticára is felkerült, és úgy látom, az ottani közönség is igen jó véleménnyel van róla: 4,9-en áll jelenleg.

2020. augusztus 3.
Csábító vörös dög!!! - ha egy mondattal kellene jellemeznem, ezt mondanám.
Az anyaillat (Mula Mula EDP) is nagy kedvencem, így amikor megláttam, hogy kiadták ezt a Rouge Extreme-et, azonnal kutakodni kezdtem utána.
Sajnos a neten még nem találtam sok infót róla, de a Neroliban már kapható, így gyorsan rendeltem is egy mintácskát kipróbálás céljából.
Már az illatjegyeket böngészve sejthető volt, hogy valami fincsi gourmand illatot kapunk, de hogy ennyire, az minden képzeletemet felülmúlta.
Első szippantásra szerelem lett!
A sima Mula Mula is brutálisan jó, de ha létezik tőle még jobb, akkor ez az!
Alapjában sok hasonlóságot érzek, annyi különbséggel, hogy ez a Rouge Extreme piros gyümölcsökkel (eper, málna, meggy) van megbolondítva a barack helyett.
Én egyébként is jobban szeretem ezeket a piros gyümölcsöket az illatokban, mint a barackot, úgyhogy nálam egyértelműen nyertes!
Nagyon tömény, nagyon édes, sőt, az édesnél is édesebb! Intenzív, piros gyümölcsös cukorszirupként indít, ezért tényleg csak azoknak merném ajánlani, akik nem hőkölnek hátra az ütős, fejbevágó illatoktól!
Később, amikor kezd leszáradni, akkor már csitul valamelyest, puhul, viszont mindvégig megőrzi az anyaillatra is jellemző mélységet, édességet.
Nekem kicsit olyan, mintha az Escada Cherry in The Air-jét belecsempészték volna a Mula Mula EDP-be.....
Nagyon intenzív, hosszan tartó, csíkhúzós illat!
Bőrön még másnap is, papíron hetekig (!) érezhető!
Extrait parfümkivonat, úgyhogy nagyon csínján ajánlott bánni vele, mert belefájdulhat a fejed!!!!
Egy csepp elég belőle!!!! (szerintem az 50 ml-s üveg egy életre kitart, nem tudom miért nem árulják kisebb kiszerelésben?)
Hátránya egyedül az ára..... elég könyörtelen áron vesztegetik, de megéri rá spórolni!!!
Télre tutira megveszem ezt is az anyaillat mellé!!!! Most a nyári forróságban még vegyi fegyverként működne ez az intenzív, édes gyümölcskoncetrátum (most a sima is parkolópályán várja a hűvösebb időt), de a cidrizős hideg napokon, amikor semmi másra nem vágyik az ember, csak a tömény édességre, biztosan a favoritom lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

Update: 2020. október 16.
Ahogy ígértem magamnak, a hűvösebb napok beköszöntével azonnal megrendeltem!
IMÁDOM - IMÁDOM - IMÁDOM! ❤︎❤︎❤︎

2020. augusztus 3.
Csábító vörös dög!!! - ha egy mondattal kellene jellemeznem, ezt mondanám.
Első szippantásra szerelem lett!
A sima Mula Mula is brutálisan jó, de ha létezik tőle még jobb, akkor ez az!
Nagyon intenzív, hosszan tartó, csíkhúzós illat!
Bőrön még másnap is, papíron hetekig (!) érezhető!

Milka71

2020. október 8.

Nagyon hasonlít a Mancera Roses Vanille-ra, pedig az összetevői nagyon különbözőek. Füstös, vaníliás, finom illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 8.

Fanika

2020. augusztus 28.

Két napja tesztelgetem, és nem tudok betelni vele, annyira gyönyörű! Édes, gyümölcsös, nőies csoda nagy hatósugárral! Engem nagyon emlékeztet a Lancome Tresor Lumineuse illatára, de annál sokkal arisztokratikusabb, elegánsabb. Aki a Tresort szereti, ezt is fogja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Limonene, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citral, Geraniol