BYS

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuzsek, Módosítva: 2018. november 15.

Ár:   $12

A BYS Berries paletta 12 szakszerűen kiválasztott, magasan pigmentált, matt és metálfényű szemhéjfestéket tartalmaz. Ez a tizenkettes paletta modern, dombornyomott fém házban van, melynek tartozéka egy tükör és 2 darab duplavégű applikátor.

Állatokon nem tesztelték.

bumbieva

2019. június 15.

Amióta megvettem tavaly nyáron, kizárólag ezt használom. Szerettem volna kísérletezgetni erősebb színekkel, és egyből beleszerettem a palettába. Erősen pigmentált, tartós, életem legjobb vására.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Zsuzsek

2018. november 6.

Azért rendeltem meg ezt a palettát, mert vannak benne olyan színek, mint az Urban Decay Naked Heat palettában, ís nem tudtam eldönteni, hogy jól állna-e vagy sem. Kifejezetten a rozsdásabb színekre gondlok. Ki akartam próbálni, mielőtt a Naked Heat-et megrendelem a többi UD palettám mellé.
És akkor a tapasztalat. Az USA-ból rendeltem, az iHerb oldaláról. Megérkezett, kibontottam, és olyan hihetetlenül büdös szaga volt, hogy a közelében nem tudtam megmaradni, de szó szerint. Szerintem ragasztó jellegű szag volt. Gondoltam, kap egy esélyt, mielőtt kidobom, és 4 napig kinyitva állt a doboz, amíg nem voltam otthon, és a szag szerencsére teljesen eltűnt.
A mérete pontosan akkora, mint egy UD Naked-é. Van benne egy nagy tükör, ami jó, meg két gagyi applikátor, ami totál felejtős.
Na és akkor a lényeg: nem vártam tőle csodát, mert az UD Heat-re gyúrtam, ha ez bejön, csak színminta miatt vettem valójában. Háááát, annyira bejött, hogy beleszerettem!
Egyszerűen gyönyörűek a színei! A rozsdásakat én transition színnek (átmenetes vagy hogy mondják magyarul...) használom. Mind gyönyörű, és nagyon jól áll a napbarnítottabb szememen. Mélyen fekvő szemem van, és nagyon szépen el lehet dolgozni a szemöldök csontomon kifelé. Van benne lilás, barnás, és aranyos plusz ez a rozsdás szín, és ezekkel mind különböző kinézeteket lehet csinálni. A berry-s lilával (végéről a 4.) és a halvány lilával (végéről 3.) meg egy finom szürkével (máshonnan) szuper jó kis lilás szemem lesz. A rozsdásak lettek az új kedvenc transition színeim a barnás, aranyas, bronzos és olívás kinézetekhez. És a saját barnáiból is szép szemet lehet csinálni.
A minőségével is elégedett vagyok. Annyira, hogy eszem ágában sincs megvenni az UD Naked Heat-jét! Van olyan UD palettám, aminek rosszabb a minősége (garantált eredetiben, saját vásárlás márkaboltban külföldön). Szóval egy kis gyöngyszemre bukkantam, és azt mondhatom, h a kedvenc palettámmá vált. Bár ez nem a Naked Heat dupe-ja, hanem az Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance elvileg pontos dupe-ja. Némelyik szín kicsit poroz (barnák), de nem vészes. Nagyon pigmentáltak a színek, szépen építhetőek is.
Csak ajánlani tudom. Nekem ez lett a kedvenc palettám, igazi szerelem 😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 6.

Csak ajánlani tudom. Nekem ez lett a kedvenc palettám, igazi szerelem 😃

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.