BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: makacs.imola, az összetevőket feltöltötte: bo_kalandoz, Módosítva: 2013. április 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Orsyna

2013. augusztus 21.

Kipróbáltam a színe szép, de elég furcsa erős szaga van és kicsit lassan szárad. Már elkezdett kopni sajnos elég hamar igaz én sokat mosogatok...
így közepesre értékelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

így közepesre értékelem.

meaviolet

2013. április 25.

A Caribbean Crush nevű karibi korall árnyalatot birtoklom, a tartósságán kívül sok bajom nincs vele, a színe gyönyörű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

bo_kalandoz

2013. március 22.

Ajándékba kaptam, a smaradgzöld és a pávakék színű lakkokat, a csomagolása alapján egy gyengébb minőségű, de kétségtelenül szép színű termékre számítottam. A szép színben igazam volt, de a minőségben nem - nagyon könnyű kenni, jó az ecsete, jó az állaga, viszonylag gyorsan szárad, és 5 napig simán kibírja - és akkor is csak a széle kezd lepattogni. A lemosással sem voltak gondok, sőt, az én tapasztalataim alapján a könnyebben lemoshatók közé tartozik :) Most kerestem rá az árára - simán megéri. Hogy írjak róla rosszat is - amíg meg nem szárad, elég büdös/ oldószer szaga van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

katuska8

2013. február 19.

Nekem egy rózsaszínű van meg. 300 Ft-ért vettem egy ékszeres boltban. Ha erősebb színt akarok, akkor 2-3 rétegben fel kell kenni. Az ecsetje megfelelő, nem nehéz használni. A száradása közepes. Maga a lakk nagyon tartós, az eddigi legtartósabb lakkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Ci 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891, Black 2 / CI 77266, CI 77491, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77499, CI 45370

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.