BYS

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Eperke, az összetevőket feltöltötte: titus, Módosítva: 2012. július 18.

Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó magas fényt kölcsönöz az ajkaknak. Nem ragad,könnyen felvihető. Mikro csillámokkal.

lilibeck

2013. szeptember 22.

én imádom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

én imádom:)

FDK

2013. március 13.

Ajándékba kaptam két árnyalatot: 02 - IN THE ROUGH, 04 - PRECIOUS. Tetszik az illatuk, az állaguk, szépen csillognak. A tartósságuk miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

szansza0518

2012. szeptember 25.

Nekem is szintén a 06 os árnyalata van meg. Szeretem mert tele van apró kis csillámokkal és emellett nagyon szép a fénye. Az árra szintén nagyon barátságos. Az illata pedig a vattacukoréra emlékeztet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

titus

2012. július 10.

Nekem a 06 - Girl's best friend árnyalat van meg. Ez egy természetesebb szín, elég halvány is, ezért a számon nem is látszik, hogy színes dolog van rajta. Inkább rúzs fölé lenne jó, mert a mikrocsillámokat viszont nem spórolták ki. Könnyű volt felvinni, nem ragad. Az illata édes, (mű)epres joghurtos. Nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Stearic Acid
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).