BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: makacs.imola, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 8.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A BYS körömlakkjai hosszantartó ragyogást nyújtanak, nem repedeznek, körmei napokig a frissen lakkozott köröm látszatát nyújtják. A lakkréteg rugalmas filmként szárad. Vigye fel két rétegben és a tartós csillogás érdekében kenje át színtelen fedőlakkal is.

Destina

2019. május 9.

Nagyon szép a színe, enyhén csillog, és tartós is. Régóta megvan, mégsem száradt vagy sűrűsödött be. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Dea

2017. június 19.

Egy lila árnyalatot kaptam még ajándékba vagy ezer éve,és még mindig nem sűrűsödött be, emellett elég szépen fed, viszonylag tartós, én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Lalaith

2014. augusztus 21.

Gyönyörű színe van de egy örökkévalóság amíg megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Gyönyörű színe van de egy örökkévalóság amíg megszárad.

dianno

2012. augusztus 16.

A színe szép ( N194 kung fu blue ), de két réteg nem elég a teljes fedéshez. Ráadásul nagyon lassan is szárad (essence better then gel nails lakkal szoktam gyorsítani a folyamatot). Friss levegőn vagy nyitott ablak mellett ajánlott használni, mert büdös, fojtó szaga van. A tartósságával elégedett vagyok, 5 napot simán kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Ci 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891, Black 2 / CI 77266, CI 77491, Aluminum Powder / CI 77000

Színezék. Piros.