C-Thru

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biolumi, Módosítva: 2014. január 16.

C-Thru Blooming egy illat nőknek-energikus és elegáns. Az illat egyedi és tele van energiával. Finomságát az erdei szamóca,az ananász,a finom akkord narancsvirág és tea adja,

szzsuzsa0822

2015. november 8.

DM-be vettem leértékelve, nagyon megtetszett az illata és igen imádtam!!! Valóban nem valami tartós de akkor is nagyon jó az illata, sokan megdicsérték rajtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

luckyschr

2015. augusztus 16.

Anyukám nyerte meg egy versenyen a hajtógázas változatával együtt. Az illata elsőre belefújva a kupakba szerintem erős, tömény és büdös volt. Elsőre még nem is fújt, csak folyatott. Aztán végre megindult, és kellemesen csalódtam. Nagyon finom virágos illata lett, teljesen jó hétköznapokra. Végül is megtartom, el fogom használni, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Edóka22

2014. szeptember 11.

Kevés igazán nekem tetsző illatot találok ilyen olcsón, úgyhogy most nagyon boldog vagyok, hogy erre rátaláltam :DDD Lehetne tartósabb is... :( :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

dalmaflora

2014. augusztus 21.

Csak párat szaglásztam meg a DM-ben, ennek az illata is meg az ára is tetszett, így beruháztam rá.
A tartóssága nem valami nyerő, körülbelül 3-4 óra, de az illata kárpótol :) egy ismerősöm meg is dicsérte, hogy milyen finom illatom van, pedig én akkor már nagyon nem éreztem magamon, szóval lehet, hogy érződik tovább is, de így csak 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

p.orsi

2014. július 1.

Én is termékmintán keresztül szerettem bele. Azonnal megfogott az illata.
Nagyon érdekes mivel, ilyen finom illatot,ami elsőre így megfogott volna :) ilyen olcsón még sosem kaptam :) plusz érdekesség, hogy én alapban nem szeretem az édes, virágos illatot. De ebbe én és a párom is nagyon beleszerettünk.
2000ft körül vásároltam akciósan a Rossmannban. Érdeemes nézni a DM, Rossmann ajánlatait.
Reggeli parfüm illat kb, délig tart. EDT létére szerintem jól teljesít :)
Nekem igazi tavaszi, nyár elejei illat volt (most kezd elfogyni).
Szerintem még újra veszem. Egyenlőre nem azonnal, sajnos nem tudok leragadni egy illatnál :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Én is termékmintán keresztül szerettem bele. Azonnal megfogott az illata.
Reggeli parfüm illat kb, délig tart. EDT létére szerintem jól teljesít :)
Nekem igazi tavaszi, nyár elejei illat volt (most kezd elfogyni).

barzo.eszti

2014. április 26.

Amikor a tavaly decemberi Cosmopolitanben megtaláltam a termékmintát azonnal beleszerelmesedtem ebbe az illatba. Hosszú idő telt el azóta, de égre sikerült beszereznem a 30ml-es verziót 2290 forintért az emag.hu-n. Minden nap használom. Finom, frissítő illata van, és bár eddigi megfigyeléseim alapján nem olyan tartós, mint amilyennek reméltem, ezentúl is használni fogom. Az üvegcséje amúgy is kárpótol ezen hiányossága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Lina14

2014. április 17.

a blooming változattal szemben ezt imádom :)
finom, gyümölcsös-citrusos illat, a hétköznapokra tökéletes édes illat, viszont nem túl tartós, nap közben többször is kell frissíteni. azonban ez nem akadályoz meg abban, hogy rendszeresen használjam, ezért 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 17.

a blooming változattal szemben ezt imádom :)

angi9207

2014. március 16.

Finom illat, tartós, és olcsó is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Finom illat, tartós, és olcsó is. :)

Suwun

2014. február 4.

Cosmóból szereztem én is mintát. Amikor kibontottam, az első gondolatom az illata az volt, hogy cuki. *.* Nekem tetszik ez a nagyon édes illat, remélem, lehet még kapni. Úgy látom, nem is drága, mindenképpen be kell szereznem egyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

russka1234

2014. január 15.

A decemberi cosmopolitanben kaptam mintát egyszerüen beleszerettem de akkor nem találtam sehol aztán olvastam itt a vélemények között hogy a dm-ben meg rossmanba lehet kapni .Hát dm-ben nem volt de a rossmanból az utolsót hoztam el .Imádom ezt az illatot .Azért a többit is megszaglásztam mind tetszett de ez az amit nem tudtam otthagyni .Én 2990 Ft vettem a parfümöt. Tartossága az eddigi megfigyelésem alapján 6-7órát bir ami szerintem nagyon jo egy eau de toilette -ként

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 15.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.