C-Thru

Ár:   2000 Ft és 3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dobin, Módosítva: 2017. január 9.

Ár:   2000 Ft és 3500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml

Frissítő, gyümölcsös női illat.

Fejjegyek: körte, mandarin, bergamott

Szívjegyek: ibolya, jázmin, lótusz

Alapjegyek: pézsma, ámbra, vanília

Albertina

2018. október 21.

Jó kis nyári illat, friss, üde, de nem az az orrba vágós citrusos. Elég tartós is edt létére. Chanel Chance eau Tendre illatára hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

kivike

2018. június 29.

Megmondom őszintén, nem ismertem korábban a márkát, de láttam a Rossmannban, hogy zöld cédulás, tehát minimum 50% kedvezmény van rá, így 949 forint volt. Nagyon kellemes, könnyed, nyári illata van, a kókuszt jól érezni rajta, de nem tolakodóan, mellette számomra meghatározhatatlan, de elbűvölő gyümölcsös-virágos beütés is van. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de megszavazom neki az 5 csillagot, annyira jó viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

VNikol

2018. június 15.

Véletlen találkoztam ezzel az illattal egy drogériában. Nagyon megfogott. Üde, friss, gyümölcsös és rajtam nagyon tartós.
Ezek függvényében az árával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Ezek függvényében az árával is elégedett vagyok.

Anie

2017. szeptember 14.

Random kaptam le a polcról a spray változatát, nekem nagyon megtetszett. Igazi kis bújós csajos illat, nem egy végzet asszonya parfüm, de nekem nagyon tetszik ez a semmiség illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Mundow

2017. május 17.

Egynek elmegy hétköznapokra, de különösebben nem kedveltem meg az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Egynek elmegy hétköznapokra, de különösebben nem kedveltem meg az illatát.

veresbarbi

2017. január 27.

Dm boxban jutottam hozzá,magamtól nem biztos,hogy megvettem volna,de nagyon megszerettem.Az illata igazi friss gyümölcsös,tavaszi illat, de most télen is használom,jobb kedvem lesz tőle. :) Nekem nagyon tartós, még napok múlva is érzem a ruhámon.Az 50ml-es kiszerelés pedig jó sokáig elég lesz,főleg,hogy szeretem felváltva használni a parfümöket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

Dobin

(!)
2017. január 10.

Az illata kellemes, nem fojtó, gyümölcsös-jázminos. Naponta többször kell magamra fújni, mert délutánra már nem érezni. De egy EDT-től többet nem is vártam. Én nem fogom újra vásárolni, mert annyira nem fogott meg az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.