Cacharel

Ár:   13 300 Ft, 20 300 Ft és 27 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 300 Ft, 20 300 Ft és 27 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, narancs, feketeribizli, fahéj

Szívjegyek: sárgabarack, rózsa, liliom, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, pézsma, ámbra

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1500 Ft/5ml, 2400 Ft/10ml +ptk , Eladó: mokojka
Állapot: Saját parfümből frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó
Cacharel Amor Amor 30ml
Ár: 6200 Ft , Eladó: mimicike
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szombathely, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm v. FOX, személyes átvétel lehetséges

gladiola

2021. március 20.

1x éve használtam belőle több üveggel. Akkoriban nagyon szerettem, tartós is volt, majd valahogy elkopott az érdeklődésem.
Édes és gyümölcsösként emlékszem rá, emellett olyan kis franciás, pikáns volt. Édességben nem a LVEB vonal volt, hanem vmi sokkal emlékezetesebb: a LVEB illatokat és általában ezt az édes-gourmand(?) vonalat nem szeretem és nem is tudom megjegyezni őket. Nekem az édes illatok egyformák. Szó szt. nem érzem a különbséget köztük, vagyis inkább azt mondom, hogy nagyon rövid ideig vagyok képes megkülönböztetni őket, de nem maradnak meg az 'illatmemóriámban'.
Na, ezt az illatot képes voltam évekkel azután, hogy utoljára használtam, felismerni vkin az utcán. Egyébként akkor egyszer jött velem szembe, azóta senkin nem éreztem.
Olyan jókat írtok róla, hogy lehet, hogy kipróbálom ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Olyan jókat írtok róla, hogy lehet, hogy kipróbálom ismét.

lZsuzsi

2021. február 2.

Hirtelen felindulásból rendeltem meg, és amikor megérkezett, háát... Engem egy régi kedvenc Playboy parfümömre emlékeztetett, és ez mai napig így maradt. Csalódott voltam, olyan drogériás tucatillatnak gondoltam. Egyszer azonban magamra fújtam mikor a barátomhoz mentem, és teljesen el volt ájulva, nagyon tetszett neki az illat. Ezért adok neki csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 2.

Pünyike

2020. november 23.

Nagyon finom, virágos-gyümölcsös illat. Sajnos valóban nem tartós, pedig jó lenne egész nap érezni magamon ezt az isteni illatot.
Ilalt: 5*
Tartósság: -2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 23.

Ilalt: 5*
Tartósság: -2*

Lenela

2020. november 19.

Imádom! A legüdébb illat, jázmin és citrus isteni. Egy hibája van, hogy nagyonnagyon gyorsan elszáll az illata. Mindenesetre már több mint 10 éve kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

mel

2020. november 11.

13 éve használom kizárólag ezt a parfümöt, már annyira megszoktam, hogy kevésbé érzem az illatát, de imádom. Mindig kapok rá dícséretet, friss és nőies

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

bleauwsy

2020. augusztus 30.

Tartós, átütő, markáns illat! Biztos, hogy nem siklasz el észrevétlenül az utcán vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 30.

lella88

2020. augusztus 17.

16 éve ez a ‘signature’ illatom, szerintem ezzel mindent elmondtam. Imádom magamon és mások is rajtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Timi8

2020. május 19.

Update: Sokadik üvegcsén vagyok tùl de jò egy éve nem volt itthon belőle... Bár nem használtam tùl gyakran, mégis nagyon hiányzott. Ùgy voltam vele, mivel az összes kedvenc Amor Amor flankerem megvan, ìgy nem olyan sürgető talán a beszerzése. Hála az égnek ùjra beköltözött hozzám egy nagy kiszerelés, tehát megvan az örömöm, fùjhatom agyba-főbe ;)))
Most kissé elkanyarodtam a niche vonaltòl, már-már befogadhatatlan mennyiségű számomra a sok extrém illatverziò és dühìtően mind hasonlìt valamire, egymásra... Igen-igen, nemcsak a mainstream fronton lehet ilyen tapasztalatunk. Egyszerűen nincs ùj a nap alatt!
Szòval szìvesebben keresgélek vintage darabok közt valamint elkezdtem beszerezni ùjra a régi kedvenceimet! Nosztalgiázom. Öregszem!
Rajtam ez még mindìg isteni: vérnarancs, baracklekvár, pikáns ròzsa, kávé!!! (gondolom, a tonka miatt...), fahéj, vanìlia, pézsma... Ezek mind-mind detektálhatòk ebben a pimasz kis illatban. Az évek alatt egyre csak jobban szeretem, szokták dìcsérni is rajtam, a férjem is :)))) Majd mindìg meglepődik amikor elmondom, h.ez az ;)
Bizony van létjogosultsága közel 20 év után is ennek az illatnak. 2003-as!!!! Nem trendi. Na és?! Nincs vele semmi baj. Finom illat.

Sztem ez az illat egy kacér csábìtò!
Ha csak parfüméria közelèben is jàrunk, muszàj beszaladnom Hozzà, Érte! Az alkaromat jòl végigfùjva, a testemen viszem haza Őt 😊 persze, egyfolytàban illatolnom kell és kontrollként a pàrom orra alà is dugdosom a karom, hogy "ugye mennyire jò? És mennyire teljesen én vagyok?" Màr ott tartunk, hogy "igen, kellemes, tényleg illene hozzàd!" El sem hiszem!!! Remélem, szept.végén ez lesz az ajàndékom! Addigis tovàbb tesztelgetem és közben sugalmazok! Olyan jò lenne ha a pàrom megkedvelné rajtam!
Jelentem: megvan végre! Teljes gőzzel használom és imádás van!!! A kora reggelek már eléggé hűvösek, olyankor rajtam édesebb, fűszeresebb arcát mutatja, mìg késő d.u.amikor a napocska is mutogatja magát, mintha még a kis pikáns citrusossága is előtörne! Megunhatatlan! Málni leìrásával pedig tökéletesen egyetértek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 19.

Sztem ez az illat egy kacér csábìtò!

laregina

2020. február 2.

14 eves korom ota ez az egyik kedvenc parfumom es rengeteg ismerosom es ismeretlenek is megdicsertek mar, nagyon tartos, imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

angelina69

2019. december 7.

Eddig valahogy sosem volt szerencsém, mikor szerettem volna megismerni ezt az illatot. Az esetek nagy többségében még teszter sem volt kint a polcon. Máskor üresen álldogált. Most sem a drogériában sikerült megismerkednem vele. Egy ismerősömmel találkoztam pár hete, akinek eszméletlen jó illata volt. Mit is jelent számomra az eszméletlen. Jelen esetben egy finom, könnyed, sejtelmes, csöppet fűszeres, édeskés, mégis üde illatot. Megbeszéltem vele, hogy egy pici üvegcsébe fújkáljon át nekem belőle. Azóta igyekszem ésszel fújkálni, nehogy gyorsan a végére érjek, de elég nehéz megállni, mert annyira jóérzés viselni. Erre az illatra jobban illene a "Happy" név, mint a Clinique illatára. Bár jobban belegondolva, azért ez az Amor Amor sem rossz. 16 éve még mindig a polcon van... úgy gondolom, ez szép teljesítmény. Bárkinek, bármikor, ha jókedvre, harmóniára vágyik. Talán még depresszió ellen is ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 7.

Antioxidánsok: BHT