Cacharel

Ár:   13 300 Ft, 20 300 Ft és 27 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 300 Ft, 20 300 Ft és 27 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, narancs, feketeribizli, fahéj

Szívjegyek: sárgabarack, rózsa, liliom, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, pézsma, ámbra

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1400/2300 , Eladó: Abidel

alexa12

nagy.nikike

2022. május 8.

Az első minőségi parfüm volt amin meg akadt a szemem azaz orrom😅
Nagyon szerettem volna aztán kiderült hogy egy olyan ember viselte állandó illatkét akire semmilyen formában nem szerettem volna emlékeztetni a környezetem 😌
Úgyhogy le mondtam róla mai napig ha az utamba kerül meg szaglászom, de a mi kapcsolatunk ennyiben ki is merült viszont jó pár kis húgát meg vásároltam már az évek folyamán amik szintén kiváló illatok.
Négy csillagot adok mert a maga nemében szuper illat és szerintem nagyon össze illettünk volna, de sajnos az élet ugy döntött, hogy sosem lehetünk egymáséi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

Az első minőségi parfüm volt amin meg akadt a szemem azaz orrom😅

Szandi1018

2022. február 17.

Finom édes, de közben gyümölcsösen friss. Bájos illat. Tartóssága EDT-hez képest nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

ZiMe

2022. január 19.

Nem ismertem eddig ezt az illatot, illetve dehogynem!! Édesanyám hozott mindig haza ehhez nagyon hasonlót, amikor friss frizurával jött a fodrásztól. A 80-as években az egyik hajlakknak (Caola, Camea...) volt ilyen mennyei illata. Kislányként imádtam ezt az illatot, beleégett a memóriámba és most könnyeket csalva, emlékezve írom ezt a véleményt. Puha, kortalan, nőies, évszaktól, időjárástól független illat. Nekem is retró feeling-je van, márcsak az előbb leírtak miatt is. Tökéletesen összerakott illat. Boldog vagyok, hogy rátaláltam, bátran ajánlom minden nőtársamnak szeretettel, mert szebbé lesz tőle a világ. És most erre nagy szükség(ünk) van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 19.

Szanszi

2021. november 16.

Nem rossz kis illat, most a hidegben lehet hogy nem annyira érvényesül a gyümölcsös karaktere. Finom,nőies illata van, tartós is(rajtam legalább is az).
Egy kicsit most félreteszem, majd tavasszal újra előveszem, hátha akkor majd beleszeretek. Most nem ez lett a kedvencem, de ajánlom jó szívvel aki szereti az édeskés, gyümölcsös illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

Serpentina

2021. november 10.

Nagyon régóta érdekelt ez az illat, így amint tudomásomra jutott, hogy újra kapható itthon (mert egy ideig nem volt!), lecsaptam rá.
Ami azonnal szembetűnt, hogy az egyik gyerekkori barátnőm anyukájának 15 évvel ezelőtt biztos, hogy megvolt. Eléggé lételeme volt az akkori divat, és a Mugler Angel mellett biztosra vehetem, hogy ezt is éreztem rajta, csak eddig nem tudtam, hogy EZ az az illat.
Igazi, “retrósan édes” illat, de nem élhetetlenül, továbbá annak ellenére, hogy viszonylag olcsó, több rétege van, és… egyébként állandóan változik. A felfújás után minden szakaszban más arcát mutatja.
Az üvege is jópofa, mert a hátulján lévő rózsa szemből úgy látszik, mintha benne lenne. Szerintem szándékosan olyan, mint a Szépség és a Szörnyeteg mesében az üveg alá zárt virág. 🥀
Frissen felfújva narancsos kóla illata van 🍊🥤… de tényleg. Aztán átalakul valami jóval összetettebbé. A “kész” kreációk közül sokan hasonlítják a Britney Spears Circus Fantasy-hoz, amit én is meg tudok erősíteni, de azért nem teljesen ugyanolyan.
Ha pontos szeretnék lenni, nekem az jut róla eszembe, mintha az Ariana Grande Sweet Like Candy-t és az Arit összekevernék a rózsaszín Britney Fantasy-val. Mert a friss, citrusos vonal nagyon érződik benne, - persze, attól még nem lesz Mojito szürcsölő Beach Barbie 😂 - ahogyan egy jó nagy adag édes, vattacukros csavar is, továbbá kiegészül még egy kis “floridai kétezres tinilányos” hangulattal, így kandírozott trópusi gyümölcsökkel, amiket belesütöttek egy doboz muffinba, továbbá az egész kreáció meg van bolondítva még egy kis pikáns bazsarózsával.
Annak ellenére, hogy nincs brutális hatósugara, egész nap érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 10.

Annak ellenére, hogy nincs brutális hatósugara, egész nap érezni.

pacsirszkyh

2021. augusztus 29.

Nagyon kellemes, nosztalgia parfüm számomra. A bőrömön először frissebb-gyümölcsös, majd a lecsengésnél fűszeres hatással. A tartóssága sajnos hagy kivetni valót, de összeségében még így is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

racheldawes

2021. augusztus 11.

Régóta a kívánságlistámon szerepel a leírás és a vélemények alapján. Szerettem volna utánpótlást a nyári parfümjeimnek, ezért hirtelen elhatározással rendeltem belőle egy 30 ml-es kiszerelést. Egyből felismertem, amint megcsapott az illata, ugyanis sok emberen éreztem már az elmúlt években. Könnyed, gyümölcsös, igazi nyári illat, nekem kissé erőszakosan harsány lecsengéssel. Tartóssága katasztrofális, egy óra múlva már abszolút nem érzem, még a ruhámon vagy a hajamon sem. Nem bántam meg, egyszer mindenképpen ki szerettem volna próbálni, de összességében jóval karakteresebb, különlegesebb, na meg tartósabb illatra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

adelea

2021. május 15.

Imádom ezt az illatot, azt hiszem 3x 100 milin vagyok túl. Tényleg nem túl tartós, de szerintem az árát nagyon megéri, mindig dícsérik a körülöttem lévők. Remélem még nagyon sokáig kapható lesz, mert nem szeretnék megválni tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

gladiola

2021. március 20.

1x éve használtam belőle több üveggel. Akkoriban nagyon szerettem, tartós is volt, majd valahogy elkopott az érdeklődésem.
Édes és gyümölcsösként emlékszem rá, emellett olyan kis franciás, pikáns volt. Édességben nem a LVEB vonal volt, hanem vmi sokkal emlékezetesebb: a LVEB illatokat és általában ezt az édes-gourmand(?) vonalat nem szeretem és nem is tudom megjegyezni őket. Nekem az édes illatok egyformák. Szó szt. nem érzem a különbséget köztük, vagyis inkább azt mondom, hogy nagyon rövid ideig vagyok képes megkülönböztetni őket, de nem maradnak meg az 'illatmemóriámban'.
Na, ezt az illatot képes voltam évekkel azután, hogy utoljára használtam, felismerni vkin az utcán. Egyébként akkor egyszer jött velem szembe, azóta senkin nem éreztem.
Olyan jókat írtok róla, hogy lehet, hogy kipróbálom ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Olyan jókat írtok róla, hogy lehet, hogy kipróbálom ismét.

lZsuzsi

2021. február 2.

Hirtelen felindulásból rendeltem meg, és amikor megérkezett, háát... Engem egy régi kedvenc Playboy parfümömre emlékeztetett, és ez mai napig így maradt. Csalódott voltam, olyan drogériás tucatillatnak gondoltam. Egyszer azonban magamra fújtam mikor a barátomhoz mentem, és teljesen el volt ájulva, nagyon tetszett neki az illat. Ezért adok neki csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 2.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.