Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, narancs, feketeribizli, fahéj

Szívjegyek: sárgabarack, rózsa, liliom, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, pézsma, ámbra

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1400ft , Eladó: redi96
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Szemelyesen Debrecenben vagy posta
Ár: 6500 Ft posta/foxposttal , Eladó: kvin
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
angelina69

2019. december 7.

Eddig valahogy sosem volt szerencsém, mikor szerettem volna megismerni ezt az illatot. Az esetek nagy többségében még teszter sem volt kint a polcon. Máskor üresen álldogált. Most sem a drogériában sikerült megismerkednem vele. Egy ismerősömmel találkoztam pár hete, akinek eszméletlen jó illata volt. Mit is jelent számomra az eszméletlen. Jelen esetben egy finom, könnyed, sejtelmes, csöppet fűszeres, édeskés, mégis üde illatot. Megbeszéltem vele, hogy egy pici üvegcsébe fújkáljon át nekem belőle. Azóta igyekszem ésszel fújkálni, nehogy gyorsan a végére érjek, de elég nehéz megállni, mert annyira jóérzés viselni. Erre az illatra jobban illene a "Happy" név, mint a Clinique illatára. Bár jobban belegondolva, azért ez az Amor Amor sem rossz. 16 éve még mindig a polcon van... úgy gondolom, ez szép teljesítmény. Bárkinek, bármikor, ha jókedvre, harmóniára vágyik. Talán még depresszió ellen is ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 7.

Erika80

2019. október 8.

Ó, hát ő egy nagyon finom, meleg, édes, de mégis szolid illat. A citrusok szépen összeolvadnak a gyümölcsökkel és virágokkal kombinált összetevőkkel, nem versengenek a többiekkel, a vaníliás, tonkás vonal is épp annyira van jelen amennyire illik. Nem kimondottan gyümölcsös és nem is feltétlen virágos parfüm. Az összes jegy együttes jelenléte ad egy lélekmelengető, romantikus, visszafogott, mély aromavilágot, amit bármikor viselhetünk amikor csak szeretnénk elmerülni nyugalmat sugárzó puhaságában. Nem kihívó, mégis lehet szenvedélyes, szexy, esztétikus és ízléses illat. Egyedüli negatívuma számomra is a nem túl hosszú tartóssága. Hamar bőrközelivé válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Audry1

2019. szeptember 17.

Imádom!!! Mindig van egy adott kedvencem, de állandóan visszajárok ehhez is! Az illata elég édes, emiatt nem kell sokat fújni belőle. Félig-meddig tartósnak is mondható. Egy elegánsabb öltözékhez nem viselném, arra másabb illatúak vannak, de egy hétköznapi viselethez teljesen megfelel.
Nekem 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Nekem 5 csillag! :)

Babooca

2019. szeptember 5.

2014.
Párszor magamra fújkáltam a drogériában, de én rajtam sajnos nem valami tartós, pedig nagyon nagyon vonz az illata. Szerintem különlegesen nőies illata van, édes de mégsem annyira, hogy nyáron elviselhetetlen legyen. Bohókás és önfeledt fiatalság illat. A mosoly hozzá alapkellék. :) Nem illik a komolyság mellette. Egyszer szeretném beszerezni, de a tartóssága miatt csak 4*.

2015.04.24.
Januárban be tudtam szerezni egy használt tesztert, azóta bőszen fújogatom. Néha le tudnám rágni a csuklóm annyira tetszik, néha meg kikészít a citrusossága. Nem tudom még igazán belőni, hogy milyen időjárásnál állja meg a helyét, de az biztos, hogy ebben a melegben nekem csak este tetszik. Idén nem igazán jutottak nekünk igazi havazós, fagyos napok, így bevetni se tudtam olyan sokszor. DE ha sor került rá, a Kedvesem teljesen bezsongott, nagyon szereti ezt az illatot, rátapad a nyakamra, ha ezt használom. Az üvege érdekes, nem egy könnyen felejthető, az illat pedig csodás, bújós, puha és meleg barackos rózsa. A tartóssága rajtam továbbra sem kiemelkedő, de nem érdekel, mert egyszerűen tökéletes.

2019.09.05.
A szerelem azóta is tart töretlenül. Tavaly óta legfőképp tavasszal és nyáron kívánom. A Forbidden Kiss után további flankerek is becsúsztak a gyűjteményembe. Jelenlegi kedvencem az Absolu, ami egy régi vágyálom volt. Már magammal cipelem a kis gránátot és inkább újra fújom napközben. Biztosan újraveszem, örök helye van a szívemben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

2014.

2015.04.24.

2019.09.05.

Jule

2019. szeptember 4.

Ha választani kellene egy illatot amely megtestesíti a személyiséget, részemről Ő lenne az. A Nő illata. Gyümölcs és virág, szelíd és tüzes is egyben, mintha éppen az aktuális lelkiállapotunkat tükrözné. Több mint tíz éve viseltem rendszeresen, minden cseppjét imádtam. Akkor kísért el mindig, mikor éppen valami csodás dolog történt velem, magabiztosságot, sok mosolyt és bókot adott.
Ez az illat vörös, de a bársonyvörös legszebb árnyalata. Vattacukor kedvelőknek semmiképpen sem ajánlanám, nem fogják szeretni.Aki szereti az édesen fűszeres, mégis csendben de határozottan jelen lévő mélyebb illatokat, annál a helye.
Nálam örökre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Nálam örökre. :)

Burya

2019. július 4.

Még 5 évvel ezelőtt vettem belőle egy üveggel "vakon", az illatjegyek alapján, és nagyon megszerettem. Aztán eljött a nyár és vele a fullasztó hőség, én pedig felfújtam ezt... nem kellett volna. Annyira megundorodtam tőle, hogy évekig nem bírtam elviselni se magamon, se máson. Nem rég azonban a kezembe akadt az Armani Sí Passion (az egyetlen Sí, amitől nem kapok cukormérgezést), ami hasonlít kicsit az Amorra. Egy ideig őt fújkáltam, aztán felbátorodtam, és vettem itt Krámmánián egy 30 ml-es kis Amort, hátha túl tudok lépni a nyári fuldokláson (s tettem mindezt nyáron... nem tanulok :D). Mikor épp 20°C körüli hőmérséklet volt, felfújtam, és kellemes meglepetés ért. Ismét az a kis fanyar, ribizlis-citrusos rózsa fogadott, amit régen megszerettem benne. Örülök neki, gyakran nézegetem a polcon a kis piros üvegcsét és várom az őszt (vagy egy masszív hidegfrontot). Ugyan azóta már teljesen más típusú illatokat részesítek előnyben, de már csak a nosztalgia kedvéért is - ha lehet ilyet mondani 5 év után - helyet bérelt magának a gyűjteményemben. Rajtam tartós is, másnap is erőteljesen lehet érezni. Mértékkel (1-2 fújás) nagyon szép, nőies illat, de könnyű túladagolni, úgy viszont télen-nyáron fullasztó, óvatosan kell bánni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Bettiiyy

2019. április 17.

Általános iskolás korom óta ezt használom csak. Akkor még lehet túl fiatal voltam ehhez az illathoz, de egyszerűen már akkor rájöttem, hogy megtaláltam a tökéletes illatot a bőrömhöz és a személyiségemhez. Több mint tíz éve töretlen a szerelem, kettőt fújok a fülem alá két oldalra, nagyon hosszú ideig kitart egy üvegcse és az illat is sokáig megmarad, általában hogy 2-3 nap múlva is érzem. Pedig szoktam fürdeni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Nenuka

2019. március 1.

Jaj nagyon adom Kvin véleményét! Volt ilyen mintám anno, 2000es évek elején. Tényleg 90-es évek, inkább a vége, nagyon retro, az a light blue,kenzo,stb vonal, amik akkor mentek. Nagyon sexy, nem édes, citrusos, tavaszi, rózsás sexy, olyan gimis lány színházba megy a barátjával illat, áprilisban. De idősebbeknek is. Imádom! A Loreal is tudja, hol csapjon le, úgy tudom a Cacharel is az övé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Scara

2019. március 1.

Nagyon vártam ezt a kis csodát, mert mindenki ódákat zengett róla a környezetemben. Édes-gyümölcsös boldogság illata van, viszont rajtam alig tart fél órát az illat, majd nyom nélkül eltűnik. Ez nagyon bosszant, mert nem szeretek egy parfümöt óránként újra fújkálni, ezért nem is szeretem használni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

clevergirl

2018. november 25.

Kellemes édeskés, gyümölcsös illata van. Először sok-sok évvel ezelőtt kaptam a Kedvestől ajándékba Karácsonyra. Kezdetben piros üvege tetszett meg, valahogy csajosnak és szenvedélyesnek tünt. Elsőre annyira nem dobtam hátast az illattól, nem éreztem magaménak. Majd a visszajelzések azt mutatták, hogy nemcsak az üvege vad, de az illata is hódít. :D
Azóta nagyon megkedveltem ezt az illatot, s ahogyan mások is megerősítették, ez az illat én vagyok! :) Tartósságával meg vagyok elégedve, s minden alkalomhoz illik. Persze hordani is tudni kell!
Nálam újravevős!

2018.11.25.: Még mindig nagy a szerelem iránta. Ahogy telnek az évek még jobban magaménak érzem. Mindenki azt mondja,hogy ez az illat én vagyok. Örülök neki, hogy találkoztam ezzel a finomsággal! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Nálam újravevős!

Antioxidánsok: BHT