Cacharel

Ár:   7540 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2011. november 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Babooca

2019. augusztus 27.

Az egyik legjobban sikerült flanker a Forbidden Kiss mellett az Amor Amor családban. Az egyik kedvenc illatommá vált. Kár, hogy nagyon nehéz beszerezni, és hogy annyira nem tartós. Ha találok még biztosan veszek. Különleges, egyedi illata van, szerencsére nem jön szembe velem az utcán. Mindig megdicsérik mikor viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Bettiiyy

2019. április 17.

Az Amor Amort használtam mindig is már általános iskolás korom óta, de tavaly egyszer nem volt a boltban, így gondoltam megkóstolom ezt az illatot is. Abszolút szerelem! Pont olyan tökéletes, mint a másik, és nagyon-nagyon hasonlít rá az illata. De ez talán még jobban illik a bőrömhöz és a személyiségemhez, pedig az Amor Amor után azt hittem, ennél már nincs tovább. Egyszer volt csak rossz illata rajtam, mikor kiütött a pikkelysömör, akkor elváltozott a bőrömön ez az illat - bár a bőröm is-, és már nem volt olyan finom. Viszont ahogy elmúlt a pikkelysömöröm, rögtön újra csodálatos illata volt a parfümnek. Nekem teljes szerelem, amíg van az országban én maradok hű vásárolója ennek a két parfümnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

pilleriin

2018. október 28.

Rajtam ez a parfüm étcsokoládés ananász illatú, a sima Amor Amor után próbáltam meg, hogy hátha majd ez, de ez sem illik hozzám. Nagyon tartós egyébként, és ha nem fújom magamra csak simán megszagolom, akkor mennyei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

emeseee6

2018. május 25.

Kedvelem az Amor Amort,egy 8-10 éve a középsuliban simán ott volt a kedvenceim közt. Anyukám gyereknap alkalmából mondta,hogy válasszak parfümöt magamnak. Itt vagyok MO-n ,semmi dolgom ráértem napokig nézelődni az online parfümériákban :D Ott jött szembe az Amor amor újra,rámtört ,hogy kell egy. De inkább a flankerek közt válogattam. A leírások/frangrantica alapján ezt választottam,gondoltam majd kicsit erősebb lesz,úgyis az ilyesmi parfümöket szeretem,nem a könnyedeket. Hát ,ugyan nem tegnap próbáltam utoljára a simát,de amennyire emlékeimben él,azt mondanám ez gyakorlatilag tök ugyanaz :D Oké egy 5-10%-kal erősebb kiadásban. Kellemes illat(gyömülcsös virágos kicsit fanyar),jó lesz nyárra,a világot nem váltja meg,de határozottan örülök,hogy az enyém lett. Kicsit komolytalan,könnyed légies,megint 15-nek érzem magam :D Ja,az üvege imádom.<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

pisonce

2017. augusztus 13.

Régen ez a parfüm az Igazi volt, mára már valamivel szelídebb illatra vágyom. A tini- és a korai felnőttkoromra emlékeztet ez az illat. Ezzel az illattal tényleg be lehet pasizni, ha meg van az illat karakterével egyező magabiztos (nem nyomulós!) fellépésed. ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Timi8

2017. március 18.

Az utòbbi időben sikerült kissé ráfixálòdnom az Amor Amor-ra és a flankereire, de nem bánom mert mind finom és pikáns illat! Ez nem épp a legùjabb változat de nekem ő a legfrisebb beszerzésű verziòm és nagyon elégedett vagyok vele is! Rafináltan egyensùlyoz a savanykás gyümölcsösség és mély, édes, pralinés jegyek között, ìgy egy igazán rafinált, vagány kis illatot kapunk az alap Amor Amor pikantériájával és friss fűszerességével. Az Elixir Passion-re is nagyon hasonlìt de az inkább lehetne az Amor Amor "abszoluja", esszenciája vagy intenzìvebb változata, mert ez az Absolu azoknál sokkal gurmandabb, elmegy egy desszertesebb irányba. A különbség, hogy a nyitányban egy enyhe meggyes vagy inkább bonbonmeggyes gyümölcsösség is feldereng, illetve, hogy a leszáradásban ott az a gurmand meleg csokikrémes akkord. Örülök, hogy az enyém lett!
/csak záròjelben jegyezném meg, hogy az Oriflame Love Potion-je is ebből merìtkezett/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Katica13-D

2016. május 31.

Először a sima Amor Amort szerettem volna kipróbálni, de tévedésből (mint ahogyan az már lenni szokott) őt fújtam ki először. Azonnal elaléltam. A másik csuklómon landolt az anyaillat, ami szintén nagyon finom, de... Na igen, ott van az a "de". Az Absolu az anyaillatnál sokkal kifinomultabb, sokkal tartósabb, szerintem kevésbé tolakodó, mégis ütősebb, komplexebb illat. Erotikus, romantikus, nőies... buja, mégis tiszta. Igen, friss és üde tisztaságillat. Ellentmondást éreztek? Nem véletlen. Ezek az ellentmondások teszik őt annyira ellenállhatatlanná.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

ivor

2014. október 6.

Sokáig Amor amort használtam, aztán megtaláltam ezt: imádom, évek óta nem tudja senki más kiütni a nyeregből, édes sütiillat, de mégsem olyan tolakodó, mint a hasonló édes karakterű parfümök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 6.

laracroft

2014. április 16.

Szerintem jó kis illat, bár engem valamelyik tusfürdőre emlékeztet, csak nem tudom melyikre. Kellemes, friss tusfürdős tisztaságillat + nugát, én nagyon érzem az édes nugátos alapot! Kicsit érdekes ezt a "most jöttem a zuhany alól" illatot ezzel a nugátos melegséggel megbolondítani, de végülis finom, és ez a kettősség adja benne azt a csavart, amitől nem lesz átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

csikosmatyas

2013. augusztus 21.

Amor Amor+Forbidden Kiss = Amor Amor Absolu
A Müllerben kuponnal -20%, így bementem kipróbálni.Természetesen jött velem haza szépen.
Finoman édes pralinés, de kellően gyümölcsös ahhoz, hogy megfeleljen egy "trendi őszi" illatnak. Ha "csak" munkába mész, ha "csak" egy farmer és blúz van rajtad, ha nem akarsz túlzó lenni és "csak" mosolyogsz, nem vihogsz, ha "csak" a komfortzónádat erősítenéd valami aktuális holmival.
Számomra egy "csak" illat és milyen jól csinálja !! Elvégre nem kell mindig skatulyából kihúzottnak lenni, elég ha friss vagy, főleg ősszel. "Csak" LAZÁN!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Amor Amor+Forbidden Kiss = Amor Amor Absolu

Antioxidánsok: BHT