Cadeavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egifeny, Módosítva: 2018. május 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Lágy ajakápoló barackillattal és gyöngyházfénnyel. A gondosan összeállított összetétel az ajkainak kifejezett fényt kölcsönöz és megvédi őket a kiszáradástól. Értékes avokádóolajjal és tiszta növényi olajokkal ápolja, lággyá és puhává varázsolja ajkait. Dermatológiailag tesztelt.

Lívia

2013. november 10.

Egyetértek minden kedves előttem szóló krém-mániással:) Ez a szájfény egy csoda, fénylik, hosszantartó, és valóban érezni a hidratáló hatását is. Önmagában vagy rúzsra kenve is használom.
Az ára pedig annyira olcsó, hogy már vicces. Biztos,hogy veszek még belőle!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

Az ára pedig annyira olcsó, hogy már vicces. Biztos,hogy veszek még belőle!!

Juliet

2013. június 6.

Én esküvőn teszteltem és remekül csillog, kellemes viselni és az őszibarackos gumicukor illatát meg imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Natalka

2013. április 14.

Szuper ez a cucc, csak kár, h hamar beszívódik, és nem marad olyan fényes a szám naphosszat :)))
Nem ragad, nem tapad, nem mászkál el, és sok is van a tubusban. Plusz kiválóan hidratál, teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

somodiedo

2013. március 24.

Szeretem használni, elég jól hidratál és amilyen szépen csillog simán használható szájfényként is, nah és persze nagyon olcsó. Az összetevők...csupa zöld :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

Dana1983

2012. december 5.

Nagyon jó termék. Színe az nem nagyon van neki, de gyönyörűen csillog, hidratál, és elég tartós is. Ja, és olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

ildikolo

2012. november 3.

Ajánlani tudom én is! Olyan olcsó,hogy nem is hittem benne de kellemeset csalódtam. Ha felkened akkor gyönyörűen csillog mint egy átlátszó szájfény és meglepő de nagyon jól hidratál,száraz cserepes ajakra is kiváló. Nekem ez sokkal jobban bevált mint a másik változata a hagyományos kicsavarható,mert ugye kapásból olyat is vettem. :-)) Ajakbalzsam függő és mániás vagyok jelenleg 6db ajakápolóm van,folyamatosan veszem és tesztelgetem ez a legjobbak között van! Érdemes kipróbálni! 250 ft a Müllerben. Ja és az illata is mennyei ez a fincsi barack áááá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Tytto

2012. június 12.

Incsi fincsi, nagy kedvenc. Szép színű, jól hidratál, olcsó és én az illatát is szeretem, valamiért nosztalgikus számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

egifeny

2012. január 1.

Jo kis termek! :) Nagyon jok az osszetevoi, olcso. Szepen csillog, es hosszu tavon is hidratal! Egyedul az illataval nem vagyok megelegedve, nem mondanam h barack, inkabb valami meghatarozhatatlan mu-illat, de gyenge, elviselheto!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 1.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil