Cadeavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magdus_, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2014. április 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás. Kókusz- és ananászillattal.

Hoagirl

2014. október 1.

Az árára már nem emlékszem, csak arra hogy a kókusz-ananász kombó miatt csaptam le rá. Hazaérve persze rögtön ki is próbáltam, de nagyot csalódtam, mert kőkemény volt a textúrája, alig bírtam kicsiholni belőle valamicske anyagot... félre is tettem, legalább egy évet állt a polcomon, jó sok ajakápoló megelőzte őt. És bár van másik ajakápolóm raktáron, de dacból úgy döntöttem egy hete, hogy most ezt fogom elhasználni, ha törik, ha szakad. (Igazából a valós indok az, hogy nem akarok kidobni semmit és félek hogy rám romlik...) Ezen felbuzdulva elkezdtem használni, és bár az első két-három alkalommal most is kemény volt vele dolgozni, de miután a felső réteget leszenvedtem róla, egy hihetetlen jó állagú, kellemes illatú és megbízható ápoló hatást nyújtó termékre leltem benne. Nagyon boldog vagyok hogy próbálkoztam és nem engedtem a csábításnak hogy a kukába hajítsam egy laza mozdulattal. Most már biztos el fogom használni. :D A kezdeti nehézségek miatt négy csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

kékvelúrcipő

2014. február 8.

Nem volt rossz, de semmi különleges.
Az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Nem volt rossz, de semmi különleges.
Az illata tetszett.

love_cinderella

2013. december 9.

A legjobb ajakápoló amit valaha próbáltam de az utóbbi időben sajnos nem látom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 9.

Lobotomized

2013. október 9.

A várakozásaimat nem teljesítette tökéletesen sem illatban,sem hatásban, de azért nem rossz, a kedvező ára miatt viszont megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

viktorianikolett

2013. június 3.

imádom ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 3.

imádom ♥

yasmine1122

2012. november 28.

Finom az illata, olcsó, de sajnos nekem kevés. Miután felkenem kb. fél óráig jó, de utána megint kennem kell, mert tiszta száraz a szám. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

cser.bernadett

2012. november 14.

Nem rossz, de az illata tuti nem Pina Colada...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Nem rossz, de az illata tuti nem Pina Colada...

Heli

2012. szeptember 28.

Az illata engem autós illatosítóra emlékeztet, ez nem épp pozitív nálam. Viszont ízre sima, édes cucc. Az állaga is nagyon jó, ahogy elkezdem felkenni, pont jóra olvad. Ára 295 Ft, ennyiért nagyon megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Katerina

2012. szeptember 10.

Nagyon kellemes kókusz illata van. A hidratáló képessége számomra nem teljesen elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Feketepárduc

2012. szeptember 10.

Filléres kis vacaknak gondoltam, az illata miatt vásároltam meg - erre tessék, kiderül, hogy jelenleg számomra ez a csúcs ajakápoló! Puha ajkak, szuper illat, tökéletes állag, és olcsó... Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0