Cadiveu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kandi, az összetevőket feltöltötte: wikyy01, Módosítva: 2014. február 25.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Samponok

A Brasil Cacau Keratinos kezelés után ajánlott sampon.  4.5 pH Keratinban és kakaóban gazdag. Gyengéd és hidratáló.

Kiszerelés: 290 ml

Monna78

2017. május 12.

Nagyon töredezik a festett hajam, elvesztette a rugalmasságát, száraz, merev. Eddig ez a legjobb sampon, amit találtam, a balzsammal együtt használom, és a végén a primert is. A sampon nehezen habzik, és mosás után sprőd lesz a haj, gondolom, megnyitja a szerkezetét, ki sem lehet bontani fésűvel, de ha rákenem a Brasil Cacau balzsamot, az nagyon jól beszívódik. A hajam ettől a terméktől a legfényesebb, szárítás után szinte ragyog, mintha befújtam volna fénnyel és rugalmasabb, puhább. Kb. 1 hónapja használom heti 3x, tényleg szebb tőle a hajam, de az alapproblémát nem szüntette meg, most is törik (pedig vágattam is belőle), csak nem olyan durván, nem annyira látványosan. Mivel eddig nem találtam jobbat, megadom az 5 csillagot, mert a többi 20 féle kipróbált termék sokkal kevésbé segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

vfejes

2015. július 3.

A kezelés után szereztem meg ezt a sampont, mivel a balzsam amúgy rég megvolt, pakolás is, mind nagyon jó volt. Igazán nem látok óriási különbségeket sampon és sampon közt, de a kezelhetetlen, hullámos hajamra ezek a cuccok mindig jó hatással voltak a kezelés előtt is. Az illata nagyon finom, édes, kicsit kakaó, kicsit shea, és nagyon finom, krémes a sampon is. Egy hete csinálhattam meg a hajam, ez volt az első hajmosásom. Olyan, fantasztikus mint egy hete. Hozzáteszem, hogy rengeteg, szőkített, hosszú, hullámos és nem csak kiszáradt, de alapból nagyon száraz hajam van. Rengeteg anyagot nyelt el, de nagyon örülök neki, hogy megcsináltattam, mert fantasztikus. Úgy tervezem, még fogom a termékcsaládot újravenni mindenképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol