Café Café

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Terka25, az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Ár:   1900 Ft

Illatkategória : virágos, fás

Fejillat: alma, fekete ribizli, grapefruit

Szívillat: jázmin, narancsvirág, heliotrope

Alapjegyek: pacsuli, vanília, pézsma, vetiver

narcissus

2017. április 4.

A legeklatánsabb példa arra, hogy a barátságos (szinte már nevetségesen alacsony) ár egyáltalán nem kizáró ok arra, hogy az egyik legkedvesebb parfümünkre leljünk!
Alapvetően édes-virágos pézsma-illat, de valahogyan elüt a tucatoktól (vagy csak az én bőrömön ennyire különleges?). A fekete ribizli érezhető legelőbb a frissen főzött meleg kávé-illat után. Aztán a virágok... Nem túl domináns a jázmin és a narancsvirág illata, de azért érezhető. Leszáradás után vanília, és a pézsma bontakozik ki leginkább, és még valami, ami egézen furcs kölcsönhatásba keveredik az eddigi illatokkal: a vetiver, ez az indiai fűféle bomlik ki, ami a friss esőáztatta erdőre hajaz, füstös, fás illat - mégis az összhatás édes, a pacsulinak, pézsmának köszönhetően.
Mindennapokra való parfüm, tartóssága is kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 4.

Mindennapokra való parfüm, tartóssága is kedvező.

Sheila

2016. szeptember 5.

Nevetségesen olcsón jutottam hozzá egy webshop kiárusításán. Vakon rendeltem csupán sz összetevők alapján, és bár teljesen másra számítottam, mégis rabul ejtett, napok óta csak ezt fújom magamra, azt hiszem kedvenc lett. Bár ez lett most a mindennapos illatom, hétköznapinak azért mégsem nevezném, annál különlegesebb, ugyanakkor mégsem tolakodó. Első szippantásra nekem Dita Von Teese Rouge-ra emlékeztetett, ami némi csalódottsággal töltött el, mert azt nem bírtam elviselni magamon. De aztán felfedeztem, hogy ebből teljességgel hiányzik az az erős fejfájdító tónus, amit Rouge-ban nem bírok, helyette csak annak kellemes vonásai köszönnek vissza, ráadásul ahogy szelídül, előjönnek más jegyek is: számomra kellemes, meleg, puha,édeskés, vaníliás, kávés, mint egy forró tejeskávé egy esős reggelen. Nem zavaró, nem tolakodó, finoman, komfortosan ölel körbe egész nap. Tartóssága nem kiemelkedő, én néha pár óránknt újra fújom, de csak azért hogy újra meg újra érezhessem. Az ára senkit ne tévesszen meg, különleges és minőségi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

dandy

2016. augusztus 25.

Ismeretlenül vettem meg, mert megtetszett az üvege, meg az összetevők alapján gondoltam rossz nem lehet. Baromi olcsón jutottam hozzá, ma érkezett. Az üvege nagyon cuki (imádom a kávét:)) :) Virágos, gyümis, fás, picit édes, hétköznapi fújkálós illat. Mintha már éreztem volna valami hasonló illatot, de még nem jutott eszembe mire hasonlíthat.:) Ár-érték arányban nagyon jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol