Calena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   natúrboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2015. február 27.

Lelőhely:   natúrboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

Hagyományos, - kézzel készített - eredeti receptúra alapján.

A Calena kézkrém ápolja és hidratálja a kezet, ahogy annak egy ellenőrzött natúrkozmetikum esetében lennie kell. Értékes növényi elixíreket és illlóolajokat tartalmaz.

A növényi elixírek az eredeti növény minden tulajdonságát megőrzik és sejtfrissítő kúraként hatnak a bőrre.

A növényi összetevőket úgy készítik elő, hogy azok megfelelő időt kapjanak a teljes és harmonikus hatás kifejtéséhez.

Szilo

2016. május 11.

Kézkrémet napjában egyszer este használok, szóval ha valami egy használattal nem biztosítja a szép, ápolt kezet, az nem hidratál. Ami pedig 2 hét használat mellett pikkelyesre szárítja a kezem májusban, amikor még hideg sincs az a kézkrém nem jó nekem. Emellett pedig sajnos tényleg nem jó az illata, viszont az azért elég gyorsan elillan. Ami tetszett benne a pumpás adagoló, viszont nem innetől kezdve nem tudom teljes mértékben kinyerni a krémet. Mivel funkcióját nem tölti be, nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 11.

franciska.papp18

2016. január 14.

Hát nekem ez a krém büdös. Nem hogy jó illata nincs büdös. Kicsi a kiszerelése és ahhoz képest eléggé drága. A pozítívumai viszont a pumpás kiszerelése illetve viszonylag jól hidratál. Nekem állandóan húzódnak a kezeim és ezt még ez a kézkrém sem tudja 100%-ig orvosolni. Egynek nem rossz, de ahhoz képest hogy elvileg ez egy hiperszuper bio-natur mindenmentes kézkrém nem annyira szépek az összetevői. Összeségében +1 tök átlagos kézkrémnek drága és felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

estokani

2015. március 25.

Pure pixiben kaptam. Pumpás kézkrém??????? Eddig miért nem futottam bele ilyenbe? Tökéletes. Az állaga nagyon könnyen kehető és gyorsan beszívódik, selymes érzetet hagyva maga után. Az illata, Huh. Mikor először bekentem a kezem azt gondoltam förtelmesen büdös, de az összetevői miatt biztosan elhasználom. Álom illat mi? Max rémálom! De 3-4 alkalom után azt vettem észre, hogy szagolgatom a kezem, mert roppantul megtetszett az illata :D mostantól ha tehetném csak őt venném kézkrémnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

manoka92

2015. március 15.

Egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet. Érdekes illata van, nekem egyáltalán nem kellemes, és másoknak sem tetszett, akiknek eddig mutattam. 2-3x is be kell kennem a kezem, mire azt érzem, hogy végre eléggé hidratált. Az állaga egyébként jó, érdekes, szinte már-már géles krémnek mondanám és a pumpás kiszerelés is szuper. Meg hát az összetevői...komolyan? Lehetne ennél természetesebb is...egynek jó, de biztos, hogy nem vásárolnám újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

szilvia.bano

2015. február 11.

Nem használtam még egyetlen Calena terméket sem, csak most nemrég hallottam róla, hogy natúr termékeket gyártanak, és a kiszerelése szép és praktikus, és még nem szerepel az oldalon, ezért gondoltam, hogy feltöltöm. Kezdetnek jó lesz. Kicsit drágák, a naturangyal.hu-n 2000 és 3000 Ft között mozognak a Calena termékek árai, ezt a krémet épp nem láttam, de a többi kézkrém kb. 2300 Ft. Sajnos a calena.hu oldalon nincsenek feltüntetve árak, gondolom nincs különbség, de biztosat persze nem tudok. Mert pl. a Herbline krémek ára sem azonos a Mammut nagy bioboltban, és az eredeti üzletben.Egyébként ez állítólag benne volt az első pure by pixiboxban is. A the very style blogon épp nemrég írtak róla.
Mivel nem használtam, így nehéz értékelni. Tetszik a pumpás kiszerelés, szép a csomagolás és a fantázianév is, az árát viszont egy kicsit soknak tartom, ahhoz képest, hogy mindössze 50 ml-es. Nem tudom milyen hatással van a bőrre, állítólag könnyen felszívódik. Ajándéknak viszont szerintem alkalmasak a Calena termékek. Összességében 4 csillag, mert nem tudom mennyire érné meg az árát (a Herbline nappali bőrvédőre pl. nem sajnálok ennyit, arról tudom, hogy maximálisan megéri), illetve, hogy mennyi ideig tart, mi van, ha mondjuk 1 hét alatt elfogy (kézkrémet akár naponta többször is használunk).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.