Calena

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   natúrboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: punkyorange, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   natúrboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

A Rózsatündér csábító illatkompozíciója egy káprázatos rózsakertre emlékeztet, élvezetessé teszi a fürdőzést és ápolja lelkedet.

A Rószatündér termékek gondosan válogatott rózsa- és hibiszkus virágszirom kivonatokat tartalmaznak, melyek az egészségesen ragyogó bőr titkát hordozzák magukban. A magas molekula-tartalmú, nedvességmegkötő illetve bőrnyugtató rózsa- és hibiszkusz kivonatok a bőrt természetes módon táplálják. A Calena növényi kivonatok hagyományos módon érnek és desztilálódnak, míg el nem érik az egyedülállóan magas hatóanyag értéküket.

A Calena kézkrém ápolja és hidratálja a kezet, ahogy annak egy ellenőrzött natúrkozmetikum esetében lennie kell. Értékes növényi elixíreket és illlóolajokat tartalmaz.
A növényi elixírek az eredeti növény minden tulajdonságát megőrzik és sejtfrissítő kúraként hatnak a bőrre.
A növényi összetevőket úgy készítik elő, hogy azok megfelelő időt kapjanak a teljes és harmonikus hatás kifejtéséhez.

CeCeDrake

2015. november 24.

A másik "gyönyörűség", aminek az illata is elviselhetetlen, jobban, mint a szerelmes álom fantázianevű társáé. Többet calena cuccra pénzt nem adok ki. Nem csinál semmit, csak izzad tőle a tenyerem, ami egyébként nem szokott, csak ha ezt használom. Meg kellemetlen érzetet hagy.
Túl van ez árazva egy kicsit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Túl van ez árazva egy kicsit...

bumbii

2015. augusztus 19.

Valóban nagyon drága, bár remek összetevők vannak benne. Én is a pixiből jutottam hozzá. Az illata nekem sem jött be, olyan visszafogott, furcsa illat. A téli repedezős időszakban valami erősebb kell, nem igazán látom nagy hasznát a durván száraz bőrre, max egy kis plusz ápolást nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Heli78

2015. július 13.

Én is pixiboxban jutottam hozzá az illatát én sem kedveltem eleinte de mire elfogyott egész megkedveltem. Én a hatásával meg voltam elégedve jól beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Újra nem venném mert nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

szaboka79

2015. április 8.

Pixiboxban jutottam hozzá. Valamiért az az érzésem, hogy a mi régiónkba olyan pixi csomagokat küldenek, amiben a vacak illatú cuccok vannak, ez a termék is ezt a tudatot erősíti bennem. :-D Állagra egy roppant kellemes, jól beszívódó kézkrém, viszonylag hatásos is, bár nem a makacsul kiszáradt, ekcémás részekre, ott nem nyújt semmi eredményt. Ez még nem is lenne gond, de ez az "illat"?! Valami rémség! Gagyi rózsaillat, a legrémesebben eltúlzott verzió abból is... Gyerekkoromban éreztem ezt, valami '80-as évekbeli, kezdetlegesen leutánzott rózsaillatú kozmetikum lehetett. Nem venném meg, ennyiért meg pláne!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil