KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Calvin Klein

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein One edt unisex illata citrusos aromás illat férfiaknak és nőknek. Ananász, citrom, papaya, ibolya, rózsa, dió eszenciákat tartalmaz.

Ár: 6000 , Eladó: jean baptiste
Állapot: 200/110 ml, Helyszín: Budapest VI., fizetés: --
Ajándék minta! Calvin Klein CK One
Ár: 0 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Bp., fizetés: --

lenochka

2018. augusztus 22.

Csodás illat. Friss, hétköznapi, igazi klasszikus.

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Csodás illat. Friss, hétköznapi, igazi klasszikus.

orsolyap

2018. augusztus 22.

Unisex parfümnek vettem, hátha nemcsak én fogom használni...
Illatcsoport:citrusos-aromás
Illat összetevők: citrom, bergamott, ananász, ibolya, jázmin, rózsa, pézsma

Első fújásra férfi illat, leszáradása a citrom és bergamott marad.
Mély benyomást nem hagy az illat.

Ha friss illatra vágyom magamra fújom, mert nem túl tartós. Rajtam 1-2 óra max.
A párom is felfedezte, néha már ő is használja.

Összességében: erős közepes.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Unisex parfümnek vettem, hátha nemcsak én fogom használni...
Illatcsoport:citrusos-aromás
Illat összetevők: citrom, bergamott, ananász, ibolya, jázmin, rózsa, pézsma

Első fújásra férfi illat, leszáradása a citrom és bergamott marad.
Mély benyomást nem hagy az illat.

Ha friss illatra vágyom magamra fújom, mert nem túl tartós. Rajtam 1-2 óra max.
A párom is felfedezte, néha már ő is használja.

Összességében: erős közepes.

Kinguci123

2018. július 10.

Ez a CK parfüm nagyon érdekes és sejtelmes. Nem tudtam hova tenni és 2 héten keresztül, naponta jártam be a Müllerbe újra és újra "kóstolni". Nem tudtam eldönteni, hogy én vagyok e vagy sem, mindig véltem felfedezni benne valami finomat, sőt volt, hogy a hangulatomhoz megfelelően nagyon tetszett és volt mikor csalódást okozott. Végül a legutolsó alkalommal, mikor a csuklómra fújtam és szaglásztam valamiért férfias illat erősödött fel, így nem rá esett a választásom vásárláskor.

Kinguci123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

NoemiToth

2018. június 28.

Imádom az unisex illatokat. Régi/Örök kedvenc marad. Friss, citrusos, könnyed, még is különleges.

NoemiToth
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

carolinett33

2018. június 12.

Nagyon nagyon különleges parfüm, rajtam egy enyhén nőies szintén kicsit kamillás ápoltság illat. Utána elképzeltem, hogy egy pasin érzem, és úgy gondoltam, hogy ha pasin érezném, nem jutna eszembe, hogy nőies. Mint ahogy magamon sem jutna eszembe, hogy férfias. A meglepetés akkor jött, mikor a barátomon éreztem, és rajta teljesen más volt, sosem mondtam volna meg, hogy ez a One, rajta tipikus pasis illat. Fogalmam sincs, hogy ez hogyan lehetséges, most először tapasztaltam, hogy mennyit számít a bőrkémia. Hihetetlen. Zseniális. TÉNYLEG uniszex.
Tartóssága nem egetrengető de abszolút vállalható, 8-10 óra.
Viszont a leírás nem stimmel, nem citrusos, nem gyümölcsös.

carolinett33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Tartóssága nem egetrengető de abszolút vállalható, 8-10 óra.
Viszont a leírás nem stimmel, nem citrusos, nem gyümölcsös.

aidanne

2018. május 27.

"Szerintem mindenkinek van illata, a test illatán kívül. Valamilyen. Valahonnan származó...friss mosott ruháé,vagy egy arcszeszé, vagy egy... Parfümé?:)
A 90-es években nagy divat volt az unisex illatok, ezekközül is a Calvin Klein One-ja.
Emlékszem, fiatal fiúk és leginkább fiús lányok viselték ezt az akkoriban nagyon népszerű illatot. Tegnap a Hév-en könyvembe bújva leült velem szemben egy férfi. Nem néztem fel, de azért láttam testes mivoltát. Megcsapott az ismerős illat. CK One!
Felnéztem, kivàncsi voltam milyen arc társul az illat mellé. Őszes, kellemes kinézetű, szakállas bácsi volt. Lezser öltözettel. Nem illett hozzá az illat, első ránézésre, hiszen a CK one nekem ehhez túl friss, zöld és citrusos. Gondolkodtam, elnézve a bácsit vajon miért ezt az illatot választotta? Vajon legbelül olyan jámbor mint amilyen az illata volt? Elképzelhető. Mindig is érdekelt, hogy az emberek miért épp azt választják ami rajtuk lengedezik.... A bácsi később felnézett rám, feltételezem azert mert megérezte, hogy elmélkedésem közben rajta hagytam a tekintetem. Láttam a barátságos arcot és megértettem miért is azt az illatot választotta maganak...:)"

Forras: Egy parfümista vallomásai

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Forras: Egy parfümista vallomásai

Eriii

2018. május 19.

Rajtam tömény kamilla illat. Egyszeru, puderes. Kozepes tartossaggal. Tetszik!

Eriii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Rajtam tömény kamilla illat. Egyszeru, puderes. Kozepes tartossaggal. Tetszik!

Forsolya

2018. május 17.

Tavaly nyáron vettem óriás kiszerelésben. Csodás illat. Friss, citrusos. Mennyei!

Forsolya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Annie0229

2018. február 27.

Imádom imádom I-M-Á-D-O-M!!!! 1997-ben egy akkor nekem MINDENT jelentő világsztárral sikerült találkoznom, szerencsecsillagom és Édesanyám jóvoltából Budapesten, és Ő ugyanezt az illatot viselte magán....nos akkor számomra eldőlt, hogy ez az illat nekem egy örök szerelem lesz. Akkor meg is vettem kemény 8000 Ft-ért az 50 ml-t.... Húzós volt, diákként, de nem érdekelt.... ;) Most megrendeltem 100 ml-es kiszerelésben jóval kevesebbért mint anno az ötvenest....., pár nap múlva végre nálam lesz, alig várom!

UPDATE...
Ma meg is érkezett, ugyanaz a CSODA mint anno! Mr H.! This scent still reminds me of YOU baby!

Még annyit, hogy nyugodtan rendeljetek a Parfums.hu-tól. Garantáltan eredeti termékek, gyorsaság szintén csillagos ötös, le a kalappal.

Annie0229
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

UPDATE...

szawai

2018. február 15.

Többször teszteltem magamon, de olyan semmilyen. Felejthető. Talán a pénz számolás után az ember kezén maradó szaghoz tudnám hasonlítani.

szawai
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!