Calvin Klein

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein One edt unisex illata citrusos aromás illat férfiaknak és nőknek. Ananász, citrom, papaya, ibolya, rózsa, dió eszenciákat tartalmaz.

Ár: 1000/1800 postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál ajánlottan
Calvin Klein CK One 1,2 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Puffin

2019. november 7.

Használtam, amíg volt, de sosem vennék még egyet, úgy látszik az unisex illat nem az én műfajom. Akkor nyúltam érte, amikor épp semmihez nem volt kedvem, de mégis legyen rajtam valami illat. Tartósságára nem is figyeltem, talán kb. 3 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 7.

SugarB

2019. október 18.

Nekem ez igazi nyári parfüm, és abszolút megértem miért unisex illat. Édes illat párti vagyok, de ez az egyik kivétel, valamiért nagyon a szívembe lopta magát.:) Aki szereti a friss nyárias, könnyű illatokat azoknak tökéletes választás, bár én eléggé illékonynak éreztem sokat kellet fújkálni, de ez lehet egyénfüggő, bár szerintem nem véletlen a nagy kiszerelésű verzió, a 100ml is nagyon hamar elfogyott nekem más parfümökhöz képest. Ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

lacrymosa88

2019. október 15.

Mintaként próbáltam ki, egészen kellemes, sokkal visszafogottabb, mint mondjuk Lady Gaga uniszex parfümje. Eleinte nagyon pasisnak hat, viszont ahogy telik az idő, meg nem mondanám, hogy pasik is magukra szokták fújni. Annyira nem különleges, ezért mínusz egy csillag, de ha ajándékba kapnám, örömmel elhasználnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Nikcsy91

2019. szeptember 16.

Soha életemben nem használtam és nem is pròbáltam még unisex illatot. Azon a véleményen voltam, hogy mindkét nem használja a saját illatát, kizárnak tartottam a dolgot, hogy ez működni tudna.
Ismerősök, barátok tudják ròlam, hogy a tömény, édes parfümökért vagyok oda, ráadásul nehezen is váltok, évek òta ugyanazokat az illatokat használom.
Egy délután aztán megváltozott a helyzet. A drogériában hatalmas tömeg, átverekedtem magam a pasi részlegen, megpillantottam ezt a parfümöt, majd a női között is ott csücsült. Gondoltam egye penész, miért ne? Megszagoltam. Hmmm. Érdekes, ez volt az első benyomásom. Aztán ráfújtam a csuklòmra egy picit, majd eljöttem. Elsőre soknak éreztem, férfiasnak, még kellemetlenül is éreztem magam a pláza folyosòján, hogy férfi parfümmel vagyok befújba. Viszont alig fél perc múlva teljesen más lett. Hazafelé azon kaptam magam, hogy a csuklòmat szagolgatom percenként. Úristen, ez jò! Nem pasis és finom!
Korábban nem ismertem ezt az illatot, de ő megmutatta, hogy működik a dolog. Meg is rendelnék egy 100 ml-es kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Lilu003

2019. szeptember 11.

Az egyetlen unisex illat,amit ismerek.Nekem a parfüm szóról a csábítás jut eszembe, így nem igazán tudok ezzel a parfümmel azonosulni. A maga idejében nagyon trendi illatnak számított. Könnyed, friss, gyümölcsös illat, kellemes nyári viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

simpleman

2019. augusztus 29.

Páromnak vettem ezt az illatot. Nagyon szereti. Egyszerűbb karaktereknek való inkább, a "köztes lelkeknek", ahogy mondanák. :)
Kifújás után legjobb az illata. Tartósnak szerintem nem tartós. Annak való, aki egész nap fújkálja magára. 300 ml-est is árulnak belőle.
Nekem amerikanizmus, de ha a párom szereti, hadd legyen neki. Egyszerű, mindennapi parfümnek sok mindenkinek jó lehet. Ismétlem: a friss fújás az nagyon jó illat ... vagy tíz percig biztosan.
Kipróbáltam magamon, de engem nem hozott lázba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Kipróbáltam magamon, de engem nem hozott lázba.

bobekecske

2019. augusztus 15.

Részben korai 2000-es évek nosztalgia (egy barátnőmnek volt egy üveggel, keveset viselte, én viszont minden ottalvás után szívesen fújtam magamra másnap), másrészt viszont szerintem ez a kis klasszikus a mai napig megállja a helyét. Rég nem éreztem senkin, bár emlékeim szerint habár kultikus illat volt annó, senkim se viselte napi szinten. Nem nyúlok érte minden nap, sőt, de nekem ez az illat teljesen megtestesíti a CK brand esztétikáját. Nőként szerintem könnyen viselhető, picit maszkulin hatású, friss, laza de karakteres illat, ami ad egy kis karakánságot viselőjének. Alkalmi illatként, kiölötzve viszont biztos nem jutna eszembe ezt választani. jellegében a La Prairie Cellular Energising testpermetére emlékeztet, az talán spa-sabb, gyógynövényesebb, míg ez citrusossabb, gyümöllcsösebb (bár nem tudnám kiemelni az egyes gyümölcsjegyeket).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

zs.hencsi

2019. július 26.

Szuper jó illat. Tényleg uniszex. Először kb 10 éve találkoztam ezzel az illattal, akkor egy férfi ismerősöm használta és már akkor tetszett rajta is, majd elfeledkeztem róla, de par évre rá eszembe jutott és én is használni kezdtem. Nagyon finom és kellemes illat rajtam és egyáltalán nem lesz férfias. Edt-hez képest szerintem tartós. Szolid és ápolt érzetet kelt. Engem mondjuk kicsit sem zavarna ha olyan parfümöt éreznék valakin amint én is használok, sőt még örülnék is neki, legalább nem olyan illatot kellene szagolnom pl tömegközlekedésen amit nem szeretek, de ha ez valakit érdekel, szerintem egyedi is, legalábbis én a 10 évvel ezelőtt példán kívül még soha nem éreztem senkin. Szerintem egyáltalán nem járt el felette az idő, remélem még nagyon sokáig kapni lehet majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

barbibebi

2019. július 24.

Imádom az illatát, rajtam nagyon jól működik, viszont újra venni nem fogom, mivel 2-3 óra múlva nem érződik már rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

aidanne

2019. július 11.

"Szerintem mindenkinek van illata, a test illatán kívül. Valamilyen. Valahonnan származó...friss mosott ruháé,vagy egy arcszeszé, vagy egy... Parfümé?:)
A 90-es években nagy divat volt az unisex illatok, ezekközül is a Calvin Klein One-ja.
Emlékszem, fiatal fiúk és leginkább fiús lányok viselték ezt az akkoriban nagyon népszerű illatot. Tegnap a Hév-en könyvembe bújva leült velem szemben egy férfi. Nem néztem fel, de azért láttam testes mivoltát. Megcsapott az ismerős illat. CK One!
Felnéztem, kivàncsi voltam milyen arc társul az illat mellé. Őszes, kellemes kinézetű, szakállas bácsi volt. Lezser öltözettel. Nem illett hozzá az illat, első ránézésre, hiszen a CK one nekem ehhez túl friss, zöld és citrusos. Gondolkodtam, elnézve a bácsit vajon miért ezt az illatot választotta? Vajon legbelül olyan jámbor mint amilyen az illata volt? Elképzelhető. Mindig is érdekelt, hogy az emberek miért épp azt választják ami rajtuk lengedezik.... A bácsi később felnézett rám, feltételezem azert mert megérezte, hogy elmélkedésem közben rajta hagytam a tekintetem. Láttam a barátságos arcot és megértettem miért is azt az illatot választotta maganak...:)"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool