Calvin Klein

Ár:   6010 Ft, 6590 Ft, 9060 Ft és 13 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2020. február 18.

Ár:   6010 Ft, 6590 Ft, 9060 Ft és 13 410 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: zöld tónusok, bergamott, citrom, ananász, kardamon, mandarin, papaya

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, írisz gyökér, ibolya, szerecsendió, jázmin

Alapjegyek: cédrus, borostyán, tölgymoha, szantálfa, pézsma

Calvin Klein CK One
Ár: 1000/1800 postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál ajánlottan
Calvin Klein CK One 1,2 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

mlnda

2020. március 28.

Nehany eve egy nyaron megprobalkoztam vele nehanyszor, rajtam sajnos tulsagosan maszkulin illatta valik nehany perc utan (es ezt mas is szova tette :)) ).
Alapjaban veve szeretem a friss, citrusos illatokat es az unisex dolog is tetszik, de valoszinu, hogy az en borommel egyszeruen nem ugy mukodik, ahogy szeretnem.
De ferfiakon szerintem nagyon jo az illata. :D
Lepontozni nagyon nem akarom, mert tenyleg jo illat, tartos is (foleg ha azt vesszuk, hogy EDT), de mivel unisex-kent fut, es rajtam nokent nem mukodik, ezert egy pontot megis levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

De ferfiakon szerintem nagyon jo az illata. :D

Timo6

2020. március 13.

Ma vettünk egyet a párommal. Már tudom hogy ő hétköznapokra jó viseletnek tartja. Nekem tavaszi és kánikula illat lesz, illetve ha éjszakára parfümhöt használok, szívesen nyúlok majd utána. Az illata friss és tiszta, olyan elsőre szerelem. De csak bizonyos kor után. Lehetne edp! A tartóssága nem olyan tökéletes mint az illata. Ezért csak 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 13.

Nikcsy91

2020. február 20.

Soha életemben nem használtam és nem is pròbáltam még unisex illatot. Azon a véleményen voltam, hogy mindkét nem használja a saját illatát, kizárnak tartottam a dolgot, hogy ez működni tudna.
Ismerősök, barátok tudják ròlam, hogy a tömény, édes parfümökért vagyok oda, ráadásul nehezen is váltok, évek òta ugyanazokat az illatokat használom.
Megszagoltam. Hmmm. Érdekes, ez volt az első benyomásom. Aztán ráfújtam a csuklòmra. Elsőre soknak éreztem, férfiasnak, még kellemetlenül is éreztem magam a pláza folyosòján, hogy férfi parfümmel vagyok befújba. Viszont alig fél perc múlva teljesen más lett. Hazafelé azon kaptam magam, hogy a csuklòmat szagolgatom. Jò, de nem rajtam. Sajna a végén "beférfiasodott".
Maradok az édes illatoknál. Egyébként maga az illat finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Maradok az édes illatoknál. Egyébként maga az illat finom.

Krisztimaci

Korcsoport: >54
2020. február 4.

Egy igazi ord...ré izzadt pasi szag. Levakarhatatlan. Konkrétan gyomorforgató számomra.
Életem második legnegatívabb illatélménye.
Egy csillagot a tartóssága kapja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 4.

Életem második legnegatívabb illatélménye.
Egy csillagot a tartóssága kapja.

tam1

2019. november 18.

Az egyik valaha volt, legjobban eltalált és iszonyúan tartós jolly joker illat.
Nagyon szeretem, bármikor felismerem valakin, ha szembejön. Nincs ijesztő lecsengése később sem.
Nagy kiszerelés (200ml), jó ár/érték arány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Az egyik valaha volt, legjobban eltalált és iszonyúan tartós jolly joker illat.
Nagy kiszerelés (200ml), jó ár/érték arány.

marcsi1233

2019. november 18.

Párom illata, ő semmilyen férfiparfümöt nem szeret hordani, ezt is csak kapta, így szinte kötelességből elkezdte használni, de szerencsémre mindkettőnknek bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Puffin

2019. november 7.

Használtam, amíg volt, de sosem vennék még egyet, úgy látszik az unisex illat nem az én műfajom. Akkor nyúltam érte, amikor épp semmihez nem volt kedvem, de mégis legyen rajtam valami illat. Tartósságára nem is figyeltem, talán kb. 3 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 7.

SugarB

2019. október 18.

Nekem ez igazi nyári parfüm, és abszolút megértem miért unisex illat. Édes illat párti vagyok, de ez az egyik kivétel, valamiért nagyon a szívembe lopta magát.:) Aki szereti a friss nyárias, könnyű illatokat azoknak tökéletes választás, bár én eléggé illékonynak éreztem sokat kellet fújkálni, de ez lehet egyénfüggő, bár szerintem nem véletlen a nagy kiszerelésű verzió, a 100ml is nagyon hamar elfogyott nekem más parfümökhöz képest. Ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

lacrymosa88

2019. október 15.

Mintaként próbáltam ki, egészen kellemes, sokkal visszafogottabb, mint mondjuk Lady Gaga uniszex parfümje. Eleinte nagyon pasisnak hat, viszont ahogy telik az idő, meg nem mondanám, hogy pasik is magukra szokták fújni. Annyira nem különleges, ezért mínusz egy csillag, de ha ajándékba kapnám, örömmel elhasználnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

simpleman

Korcsoport: >54
2019. augusztus 29.

Páromnak vettem ezt az illatot. Nagyon szereti. Egyszerűbb karaktereknek való inkább, a "köztes lelkeknek", ahogy mondanák. :)
Kifújás után legjobb az illata. Tartósnak szerintem nem tartós. Annak való, aki egész nap fújkálja magára. 300 ml-est is árulnak belőle.
Nekem amerikanizmus, de ha a párom szereti, hadd legyen neki. Egyszerű, mindennapi parfümnek sok mindenkinek jó lehet. Ismétlem: a friss fújás az nagyon jó illat ... vagy tíz percig biztosan.
Kipróbáltam magamon, de engem nem hozott lázba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Kipróbáltam magamon, de engem nem hozott lázba.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool