Calvin Klein

Ár:   6010 Ft, 6590 Ft, 9060 Ft és 13 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2020. február 18.

Ár:   6010 Ft, 6590 Ft, 9060 Ft és 13 410 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: zöld tónusok, bergamott, citrom, ananász, kardamon, mandarin, papaya

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, írisz gyökér, ibolya, szerecsendió, jázmin

Alapjegyek: cédrus, borostyán, tölgymoha, szantálfa, pézsma

Ár: 550 Ft, 900 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Calvin Klein CK One EDT-fújós
Ár: 1300/1800 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó ajánlott

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jazmin01

2021. december 28.

Friss citrusos nyári illat, rajtam elég tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

Friss citrusos nyári illat, rajtam elég tartós.

gmc300

2021. augusztus 3.

Unisex illatként van meghirdetve, viszont szerintem inkább férfias mint nőies. Nagyon erősen lehet érezni a citromot, ami néha már kicsit bántó. Elhasználni elhasználom, viszont ezt az illatot férfiakon jobban el tudom képzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Nikcsy91

2021. május 7.

Update:
Nem tudom mi történt velem, de egyik nap szabályosan az orromban éreztem az illatot, azon kaptam magam, hogy kell egy üveggel és rendeltem is egy 100 ml-es kiszerelést olcsòn. Nem férfias, isteni. Ez lesz a nyári illatom, de most is ez van rajtam. Talán változom? Jár az 5 csillag.
**********
2019.09.14.
Soha életemben nem használtam és nem is pròbáltam még unisex illatot. Azon a véleményen voltam, hogy mindkét nem használja a saját illatát, kizárnak tartottam a dolgot, hogy ez működni tudna.
Ismerősök, barátok tudják ròlam, hogy a tömény, édes parfümökért vagyok oda, ráadásul nehezen is váltok, évek òta ugyanazokat az illatokat használom.
Megszagoltam. Hmmm. Érdekes, ez volt az első benyomásom. Aztán ráfújtam a csuklòmra. Elsőre soknak éreztem, férfiasnak, még kellemetlenül is éreztem magam a pláza folyosòján, hogy férfi parfümmel vagyok befújba. Viszont alig fél perc múlva teljesen más lett. Hazafelé azon kaptam magam, hogy a csuklòmat szagolgatom.
Maradok az édes illatoknál. Egyébként maga az illat finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Update:
**********
2019.09.14.
Maradok az édes illatoknál. Egyébként maga az illat finom.

Amygdala88

2021. március 18.

Édesapámtól kaptam, reptéri duty freeben vásárolta. Kedvenc parfümöm! Friss illata van, én magamon nőiesnek, de nem tolakodónak érzem. A virágos vagy túl édes illatokat nem szeretem, bár másik kedvencem az Armani Sí. Azt inkább alkalmakra használom, ez hétköznapokra szuper, ugyanakkor szerintem tartós is! Mindenkinek tesztett eddig rajtam, a masszőröm is mindig megjegyzi, hogy milyen tiszta és friss illatom van. Nagy kiszerelés van meg, szerintem nem is drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

PLilo

2020. december 25.

Én nőként használom és nekem nagyon bevált! :) Igaz, hogy nem tipikusan női illat, de férfinak se nagyon mondanám. A hajamon egész nap tart az illata, és többen is megdicsérték szóval ez a parfüm számomra nyerő :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

kanaka

2020. október 30.

Ha lehetne egy egészen új parfümtípust kreálni, akkor ez számomra semmiképp nem férfi, hanem FIÚ illat lenne. Ha egy ifjú titánnak élete első minőségi illatát szeretném ajándékba adni, akkor biztosan ez lenne az. (Kedves fiús anyukák! Tökéletes választás.) Nőként talán úgy tudnám elképzelni, hogy egy lusta szombat reggel kócos hajhoz fújnám magamra. Szerintem kifejezetten jó, hogy EDT csupán, mert nem szeretném egész nap ezt a "hangulatot" viselni. Könnyű, tűnékeny. Nem hagy mély nyomot és ezt nem is várja senki - hiszen akkor nem ezt választaná. (Ezt sugallja a tökéletesen megválasztott reklámkampány modelljeinek külseje is.) Méltatlan lenne pontot levonni csupán azért, mert nem szofisztikált. A maga nemében minőségi. Bár soha nem választanám magamnak... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 30.

floracska6

2020. október 27.

Ár érték arányban kiváló! Furcsa mert még sosem próbáltam uniszex parfümöt de rajtam nagyon jól állt, karakán nőies illatkent működott enyhe citrusos beutessel, nem volt férfias egyáltalán.
Azért fel napos tartossagot ne várjunk de ezért az árért az is szuper hogy pár óráig illatozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Nocturama

2020. szeptember 24.

Nem ismertem ezt a parfümöt, teljesen véletlenül próbáltam ki a dm-ben.
Nagyon megörültem neki, végre találtam egy olyan illatot, ami kilóg a sorból. Kifújáskor még nagyon maszkulin, de a nap során finomodik. Tartós, pénztárcabarát, számomra különleges. Nagyon kíváncsi vagyok a Platinum kiadásra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Nem ismertem ezt a parfümöt, teljesen véletlenül próbáltam ki a dm-ben.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Igazan friss ,kellemes ,kisse citrusos illata van.Nalam alap darab a nyari idoszakban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Ewi19931229

2020. június 15.

Ezt az illatot a barátom használja. Imádom rajta! Annyira illik hozzá :) személy szerint én ezt az illatot nem tudnám elképzelni magamon vagy akár egy másik nőn :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool