Best of Beauty 2019

Calvin Klein

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein One edt unisex illata citrusos aromás illat férfiaknak és nőknek. Ananász, citrom, papaya, ibolya, rózsa, dió eszenciákat tartalmaz.

Ár: 1000/1800 postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál ajánlottan
Ár: 500/800ft 5/10ml , Eladó: Aerdna
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest VII. kerület, fizetés: posta, foxpost, személyes átvétel
aidanne

2019. július 11.

"Szerintem mindenkinek van illata, a test illatán kívül. Valamilyen. Valahonnan származó...friss mosott ruháé,vagy egy arcszeszé, vagy egy... Parfümé?:)
A 90-es években nagy divat volt az unisex illatok, ezekközül is a Calvin Klein One-ja.
Emlékszem, fiatal fiúk és leginkább fiús lányok viselték ezt az akkoriban nagyon népszerű illatot. Tegnap a Hév-en könyvembe bújva leült velem szemben egy férfi. Nem néztem fel, de azért láttam testes mivoltát. Megcsapott az ismerős illat. CK One!
Felnéztem, kivàncsi voltam milyen arc társul az illat mellé. Őszes, kellemes kinézetű, szakállas bácsi volt. Lezser öltözettel. Nem illett hozzá az illat, első ránézésre, hiszen a CK one nekem ehhez túl friss, zöld és citrusos. Gondolkodtam, elnézve a bácsit vajon miért ezt az illatot választotta? Vajon legbelül olyan jámbor mint amilyen az illata volt? Elképzelhető. Mindig is érdekelt, hogy az emberek miért épp azt választják ami rajtuk lengedezik.... A bácsi később felnézett rám, feltételezem azert mert megérezte, hogy elmélkedésem közben rajta hagytam a tekintetem. Láttam a barátságos arcot és megértettem miért is azt az illatot választotta maganak...:)"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

zsizska

2019. május 28.

Mindig imádtam ezt a parfümöt. Nekem a túl nőies, cukiskodó, vagy éppen túlzóan frivol illatok nagyon nem jönnek be. Ellenben bizonyos férfi parfümök annál inkább. Nem tudom férfin, hogy mutat egy ilyen illat, de esküszöm letesztelem. Aki szereti a letisztult, nem túlzó illatokat, annak ez tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

HeniM

2019. március 6.

Ez az én illatom. Kellemes, gyengéd illat, és véletlen a ruhámra fújtam, de nem szedi ki a színt a ruhámból.
Minden alkalomra illik, sportruhához és munkába is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Minden alkalomra illik, sportruhához és munkába is.

Nina1205

2019. március 5.

Sok mindent láttunk már, de ilyen madarunk még nem volt.
Az egyik kedvenc parfümöm is elméletileg unisex (Tesori - Hammam), de ha azt egy férfin érezném, hát szóval azért na... Volnának feltevéseim... Szóval az totál női illat. De ez valami más. Éppen ezért azt hittem utálni fogom, de egyáltalán nem, sőt erősen rágom a kefét miatta.
Nem tudom máshogy megfogalmazni: tisztaság és gazdagság illata van. Nem az a Gyűrűk Ura jellegű elvont éteri tisztaság, neeem. Ugyanakkor nem is ripacs, hivalkodó módon gazdag. Ennek a tulajdonosa fehér kabátban megy vitorlázni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Sok mindent láttunk már, de ilyen madarunk még nem volt.

Lilu003

2019. március 3.

Az egyetlen unisex illat,amit ismerek.Nekem a parfüm szóról a csábítás jut eszembe, így nem igazán tudok ezzel a parfümmel azonosulni. A maga idejében nagyon trendi illatnak számított. Könnyed, friss, gyümölcsös illat, kellemes nyári viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

SzPatricia

2019. február 13.

Nagy kedvencem ez a parfum ! Imadom az illatat, foleg nyaron ! Hihetetlen frissito, amint befujom magam , olyan frissnek erzem magam tole, mintha frissen zuhanyoztam volna . Egy idoben a parom is hasznalta, de rajta valahogy mas illata volt, szerintem borhez igazodva valtozik. 100ml-es kiszerelesben van meg, lassan fogy , igy sokaig eleg lesz. Orok kedvenc:)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Blackxentric

2019. január 27.

Szerencsére csak kis mintát szereztem be belőle. Rajtam szappan szaga van, ami nem tartós. Mikor magamra fújtam párom megkérdezte, mivel fújtam be magam, mert büdös. Egyet kell értenem vele. Sajnálom, hogy rajtam nem működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Renike77

2019. január 16.

Aki nem ismer valódi unisex illatot, vagy nem tudja elképzelni, hogy milyen egy zseniális unisex illat, ezt kell megszagolnia. A nőkön nőies, a férfiakon férfias, elképesztő. Persze friss, könnyed illat, de az a típusú, amelyet fehér inggel irodába is lehet hordani, nem feltétlenül csak sportos ruhához. Ma már nagyon jó áron hozzá lehet jutni, ennek ellenére az illata időtálló. Ápolt, tiszta érzetet kelt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

carolinett33

2019. január 5.

Nagyon nagyon különleges parfüm, rajtam egy enyhén nőies szintén kicsit kamillás ápoltság illat. Utána elképzeltem, hogy egy pasin érzem, és úgy gondoltam, hogy ha pasin érezném, nem jutna eszembe, hogy nőies. Mint ahogy magamon sem jutna eszembe, hogy férfias. A meglepetés akkor jött, mikor a barátomon éreztem, és rajta teljesen más volt, sosem mondtam volna meg, hogy ez a One, rajta tipikus pasis illat. Fogalmam sincs, hogy ez hogyan lehetséges, most először tapasztaltam, hogy mennyit számít a bőrkémia. Hihetetlen. Zseniális. TÉNYLEG uniszex.
Tartóssága nem egetrengető de abszolút vállalható, 8-10 óra.
Viszont a leírás nem stimmel, nem citrusos, nem gyümölcsös.

Szerk: de citrusos mégis. azóta tesztelgettem még, meg pasin is szagoltam.
imádom ezt az extra tiszta kicsit fás illatát, mintha friss fákat vágnál vagy mint amikor belépsz a papírboltba olyasmi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Tartóssága nem egetrengető de abszolút vállalható, 8-10 óra.
Viszont a leírás nem stimmel, nem citrusos, nem gyümölcsös.

Szerk: de citrusos mégis. azóta tesztelgettem még, meg pasin is szagoltam.

gy1betti

2018. december 11.

Uniszex jellege ellenére szerintem ez inkább férfi parfüm, több barátom és férfi családtagom is ezt használta. Nőként nem használnám, de imádom az illatot. Tartós, friss, olyan igazi tiszta érzést nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!