KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Calvin Klein

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein One edt unisex illata citrusos aromás illat férfiaknak és nőknek. Ananász, citrom, papaya, ibolya, rózsa, dió eszenciákat tartalmaz.

Ár: 8000 Ft , Eladó: szzsofi08

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Annie0229

2018. február 27.

Imádom imádom I-M-Á-D-O-M!!!! 1997-ben egy akkor nekem MINDENT jelentő világsztárral sikerült találkoznom, szerencsecsillagom és Édesanyám jóvoltából Budapesten, és Ő ugyanezt az illatot viselte magán....nos akkor számomra eldőlt, hogy ez az illat nekem egy örök szerelem lesz. Akkor meg is vettem kemény 8000 Ft-ért az 50 ml-t.... Húzós volt, diákként, de nem érdekelt.... ;) Most megrendeltem 100 ml-es kiszerelésben jóval kevesebbért mint anno az ötvenest....., pár nap múlva végre nálam lesz, alig várom!

UPDATE...
Ma meg is érkezett, ugyanaz a CSODA mint anno! Mr H.! This scent still reminds me of YOU baby!

Még annyit, hogy nyugodtan rendeljetek a Parfums.hu-tól. Garantáltan eredeti termékek, gyorsaság szintén csillagos ötös, le a kalappal.

Annie0229
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

UPDATE...

szawai

2018. február 15.

Többször teszteltem magamon, de olyan semmilyen. Felejthető. Talán a pénz számolás után az ember kezén maradó szaghoz tudnám hasonlítani.

szawai
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

zsalexa

2018. február 9.

Nagyon szeretem! Eleve imádom az uniszex illatokat, de ez magasan viszi a pálmát. Friss, üde, nem émelyítő, és tartós.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

tonic

2017. december 29.

Azt hiszem ez volt az első uniszex illatom, volt hogy szerettem, volt,hogy kevésbé, attól függően,hogy milyen hangulatom volt.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

mindenfelhasznalofoglalt

2017. december 27.

Ez egy nagyon zavaró illat, akár nőkön, akár férfiakon. Sajnos semmi frissességet vagy citrusosságot nem érzek ki belőle sajnos. Én is próbáltam, párom is, egyikünk sem használja, nekem sajnos le is kellett magamról mosnom annyira nem viselte az orrom.

mindenfelhasznalofoglalt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

stylo

2017. október 31.

Irritál a szaga. Nőkön nem elég csajos. Férfiakon meg nem pasis, hogy mást ne mondjak. Megpróbáltam az öblítőrekeszbe önteni belöle egy kicsit, újra kellett mosni mindent, mert nem bírtam elviselni. Mivel semmire nem tudom használni:1. De csak mert nincs 0.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

Burya

2017. október 12.

Nem rossz, sőt férfi illatok között kifejezetten tetszik, mert sajnos manapság már a maszkulin vonalon is a cukros, édes illatok tömkelegével találkozni, amit én ki nem állhatok. Ez valóban unisex illat, én is szívesen viselném, de rajtam sajnos minden citrusféle éles és savanyú lesz, így ő nem az én illatom, maradok a Be borókás-levendulás frissességénél. Az egyetlen problémám vele, mint a legtöbb CK illattal, hogy nem valami tartós. A kedvező ára mellett azonban még így is megéri annak, aki szereti.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Pünyike

2017. szeptember 25.

Nagyon friss, tiszta illat. Régen nyáron használtam. Már régen elfelejtettem, mikor egy utazás alkalmával a repülőn lévő katalógusban a 20ml-es kis műanyag kiszerelést megláttam, és megvettem. Most is nyáron használtam néha, rajtam nem férfias, egyszerűen csak tiszta illat. Nem a legtartósabb, viszont olcsó. Nem ez a kedvenc parfümöm, ha elfogy, nem rohanok megvásárolni, tudok nélküle élni. Igazából eszembe sem jut, csak akkor, ha találkozom vele. Ahogy a nevében is van, egy parfüm. Nem az EGY parfüm, hanem az egynek jó.

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Beks

2017. augusztus 23.

Nagyon szeretem, rajtam nagyon friss és tiszta az illata, egyáltalán nem férfias.
Kb. 4-5 órán keresztül érzem magamon, de 200 ml-ből lehet nyugodtan fújkálni :)
Nagyon megéri az árát!

Beks
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Kb. 4-5 órán keresztül érzem magamon, de 200 ml-ből lehet nyugodtan fújkálni :)
Nagyon megéri az árát!

Carlito

2017. augusztus 5.

Az internetes népszerűség miatt rendeltem . Hála égnek tényleg nem rossz.friss nem tolakodó.
Áz ára is nagyon jutányos és jó hogy van nagy kiszerelés !

Carlito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Áz ára is nagyon jutányos és jó hogy van nagy kiszerelés !

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!