KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Calvin Klein

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein One edt unisex illata citrusos aromás illat férfiaknak és nőknek. Ananász, citrom, papaya, ibolya, rózsa, dió eszenciákat tartalmaz.

Ár: 8000 Ft , Eladó: szzsofi08
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Szombathely, fizetés: fizetés banki utalással

tonic

2017. december 29.

Azt hiszem ez volt az első uniszex illatom, volt hogy szerettem, volt,hogy kevésbé, attól függően,hogy milyen hangulatom volt.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

mindenfelhasznalofoglalt

2017. december 27.

Ez egy nagyon zavaró illat, akár nőkön, akár férfiakon. Sajnos semmi frissességet vagy citrusosságot nem érzek ki belőle sajnos. Én is próbáltam, párom is, egyikünk sem használja, nekem sajnos le is kellett magamról mosnom annyira nem viselte az orrom.

mindenfelhasznalofoglalt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

stylo

2017. október 31.

Irritál a szaga. Nőkön nem elég csajos. Férfiakon meg nem pasis, hogy mást ne mondjak. Megpróbáltam az öblítőrekeszbe önteni belöle egy kicsit, újra kellett mosni mindent, mert nem bírtam elviselni. Mivel semmire nem tudom használni:1. De csak mert nincs 0.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

Burya

2017. október 12.

Nem rossz, sőt férfi illatok között kifejezetten tetszik, mert sajnos manapság már a maszkulin vonalon is a cukros, édes illatok tömkelegével találkozni, amit én ki nem állhatok. Ez valóban unisex illat, én is szívesen viselném, de rajtam sajnos minden citrusféle éles és savanyú lesz, így ő nem az én illatom, maradok a Be borókás-levendulás frissességénél. Az egyetlen problémám vele, mint a legtöbb CK illattal, hogy nem valami tartós. A kedvező ára mellett azonban még így is megéri annak, aki szereti.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Pünyike

2017. szeptember 25.

Nagyon friss, tiszta illat. Régen nyáron használtam. Már régen elfelejtettem, mikor egy utazás alkalmával a repülőn lévő katalógusban a 20ml-es kis műanyag kiszerelést megláttam, és megvettem. Most is nyáron használtam néha, rajtam nem férfias, egyszerűen csak tiszta illat. Nem a legtartósabb, viszont olcsó. Nem ez a kedvenc parfümöm, ha elfogy, nem rohanok megvásárolni, tudok nélküle élni. Igazából eszembe sem jut, csak akkor, ha találkozom vele. Ahogy a nevében is van, egy parfüm. Nem az EGY parfüm, hanem az egynek jó.

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Beks

2017. augusztus 23.

Nagyon szeretem, rajtam nagyon friss és tiszta az illata, egyáltalán nem férfias.
Kb. 4-5 órán keresztül érzem magamon, de 200 ml-ből lehet nyugodtan fújkálni :)
Nagyon megéri az árát!

Beks
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Kb. 4-5 órán keresztül érzem magamon, de 200 ml-ből lehet nyugodtan fújkálni :)
Nagyon megéri az árát!

Carlito

2017. augusztus 5.

Az internetes népszerűség miatt rendeltem . Hála égnek tényleg nem rossz.friss nem tolakodó.
Áz ára is nagyon jutányos és jó hogy van nagy kiszerelés !

Carlito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Áz ára is nagyon jutányos és jó hogy van nagy kiszerelés !

fleur83

2017. július 19.

Régi kedvencem amit a párom is szeret használni. Időröl időre újravesszük. Néha boltban megszagolva elég old schoolnak érzem de a bőrömön mégis friss és üde, időtálló.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

GNóri

2017. július 17.

Az őszi-téli és tavaszi illataim megtalálásával sosincs problémán, viszont a nyári illatok mindig nagy kihívást jelentenek. Nyáron szörnyen hisztis vagyok, nem bírom a meleget, így szinte minden illat idegesít. Ez a parfüm viszont jó eséllyel indul majd a nyári parfümvásárláskor. Ahogy olvasom, kapott hideget-meleget, de nekem kifejezetten tetszik. Az elején tényleg nagyon szintetikus-citromos, meg is ijesztett, hogy már megint mit fújtam magamra, viszont leszáradás után rajtam baromi kellemes, aromás, már-már fehér teás. Friss, lendületes, hétköznapi rohangálós parfüm, de szerencsére több egy sima tisztaságillatnál. A fent említett összetevőket nem tudom értelmezni, a citromon kívül egyiket sem érzem ki belőle:D

Update: Nagyon szomorú vagyok, most a kánikulában rajtam is savanyú borotvahab-szagú lett:'(

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

szilva82

2017. április 29.

Proli, nem proli, lejárt, nem lejárt, nekem akkor is a szívem egyik csücske.
Gimiben is imádtam, és most is. Sokáig szignicsör illatom volt, vagy mi a manó. Rengeteg emlék köt hozzá...az első Kispál koncert, gimis éveim, kupálódásom, alakulásom....később a férjem, majd exférjem...:D /ő is imádta....használni is.../
Cigaretta füsttel elegyeledve egy teljesen mást illatot kapunk...nagyon jót tesz neki, mélyebb, erotikusabb lesz./ez így lehet vicces/
Nincs most a polcon, és már rég hiánycikk is....be kell szerezzek egyet....<3
Nekem ő 1000 csillag....

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Proli, nem proli, lejárt, nem lejárt, nekem akkor is a szívem egyik csücske.
Nincs most a polcon, és már rég hiánycikk is....be kell szerezzek egyet....<3
Nekem ő 1000 csillag....

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!