Calvin Klein

Ár:   6010 Ft, 6590 Ft, 9060 Ft és 13 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2020. február 18.

Ár:   6010 Ft, 6590 Ft, 9060 Ft és 13 410 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: zöld tónusok, bergamott, citrom, ananász, kardamon, mandarin, papaya

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, írisz gyökér, ibolya, szerecsendió, jázmin

Alapjegyek: cédrus, borostyán, tölgymoha, szantálfa, pézsma

Calvin Klein CK One EDT 10 ml
Ár: 2.200,- Ft + postaktg./Foxpost , Eladó: Zsuzsu11
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: postázás előtt banki átutalás
Calvin Klein CK One EDP
Ár: 8000 , Eladó: kklau
Állapot: A képen látható mennyiség hiányzik belőle , Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: fizetés előre utalással Foxpost/Packeta vagy személyes átvétel Budapesten

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

HVivien07

2024. április 11.

Az első unisex parfümöm, imádom az illatát, különleges. Negatívum: nem valami tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 11.

Patri9810

2024. január 2.

Nagyon jó illat, nekem csak a tartósságával van problémám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 2.

Nagyon jó illat, nekem csak a tartósságával van problémám.

cyberdyne

2023. december 27.

Nem tömegillat, különleges. Viszont mivel unisex, szerintem egyik nemnek sem fog nagyon tetszeni. Nekem is csak úgy-ahogy, ezért 3 csillag. Ha százalékban kellene kifejezni, akkor ez 60% női, 40% férfi parfüm. Nem tolakodó, szolíd. A narancssárga és zöld színt tudnám hozzá társítani. Tavaszi hónapokra: április, május. Kezdetben citrusos, utána átmegy virágillatba. A végén olyan illata van, amit idősnéni kölniken éreztem, de az eleje nagyon fiatalos. Ezért vagy 35 éves kor alatt vagy 50 fölött javaslom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 27.

Anna54321

2023. szeptember 24.

Évek óta nagyon keresem az unisex, friss és tiszta illatomat, de ez csalódás! Rajtam egyáltalán nem érezni a citrusos jegyeket. Nekem ez férfi parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 24.

Zsuzsu11

2023. június 12.

Update: Lassan fokozatosan nyáriasodunk, így egyre többször nyúlok érte. Szépen teljesít, igaz, ha hosszú és intenzív napom van, akkor félidőben frissítek rajta egyet. :) Érdekes módon, leszáradás után nálam már átfordul női illatba, elveszítve kiinduló uniszex jellegét, de én cseppet sem bánom, mert előnyére változik számomra.

DM-ben láttam meg, nagyon csalogatott kipróbálásra és meg is győzött, mert egész nap éreztem magamon. 200 ml-es kiszerelésben rendeltem meg. Egyelőre csak próbálgatom, nyári alapillatnak tartogatom, amit szükség esetén fel lehet dobni rétegezéssel. Tetszik, hogy pumpája leszerelhető, így áttölthető kisebb adagolóba is. Szerintem tökéletesen uniszex, kedves, tiszta illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 12.

Dorcikahh

2023. május 17.

Nagyon hamar az egyik kedvencemmé vált, életem első uniszex parfüme volt, azóta van több is, de az összes közül talán ezt használom a legtöbbet. Sokáig az tartott vissza, hogy EDT, viszont van olyan tartós mint egy EDP, ráadásul a szilázsa is elég jó, reggel magamra fújom, gyakran még este is megdicsérik. Akciósan fillérekért lehet beszerezni, nekem 100 ml volt 10 ezer Ft tavaly. Leginkább nyári illatnak mondanám, de egész évben rendben van.
Egy citrusos illat, leginkább a cédrust, a szantált, de főleg a bergamottot és a gyöngyvirágot érzem ki belőle. Több embert is ismertem, aki ezt használta, illetve az utcán is többször megcsapott már az illata. Bevallom, én nőn még nem éreztem, de még a korosztályomon sem, ezt kb csak 50-70 éves férfiak hordják, hozzájuk remekül illik is, szerintem ebben a korosztályban ajándékba ezzel a parfümmel nem lehet mellélőni. Viszont én egy 18 éves lány vagyok, szerintem nagyon illik hozzám is, rengetegen dicsérik, én mindenkinek ajánlom, és ne tartson senkit vissza sem az, hogy uniszex, sem az, hogy csak EDT!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 17.

lidi00

2023. március 23.

Szerintem nőkön is remekül áll, nem csak férfiakon. Friss, tiszta, citrusos, kifejezetten nyári illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 23.

keserud

2023. március 22.

Up: leszáradva papírcsíkon Intimate daydream. Rajtam finom, tudtam én, hogy hasonlít valamire, Boss Alive EDT jobb csuklómon, ez a balon, szinte ugyanaz! A one visszafogottabb, mintha krèmesebb lenne és tényleg érzek enyhe pasis illatot, az Alive harsányabb, és nincs benne az a férfias vonal. Nem rossz, de azért nem rohanok megvenni 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 22.

golestan

2022. november 14.

Unisex, de nőknek kevéssé ajánlott.
Nem egy csábító illat. Inkább hétköznapi, azon belül is maximum csak nyár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 14.

Unisex, de nőknek kevéssé ajánlott.
Nem egy csábító illat. Inkább hétköznapi, azon belül is maximum csak nyár.

joskagyerek

2022. április 18.

Megszállottan keresem a megfelelő friss, tiszta, kicsit férfias illatú, nem horror árú parfümöt. A vélemények alapján sokáig úgy gondoltam, hogy ez lehet az, de évekig nem tudtam megszagolni, mert az üzletekben konstans ki volt fogyva a teszter.
Most végre magamra tudtam fújni, nagy csalódás volt. Rajtam semmi nem jött ki a citrusos, friss jegyekből. Simán csak egy tömény, szappanos-púderes, mamis illat volt. Egy középkorú tanárnőnek elmenne, nekem 25 évesen nem annyira. Férfiakon is nehezen tudom elképzelni ezt a nagyis ilaltot. Kb. a kifújás után fél órával kezdett eltűnni a hányingerkeltő szappan illat, utána egész kellemes, inkább férfias volt. Összességében nekem nem érné meg megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

tölgyfazuzmó kivonata. Drogja (Lichen quercus) lichenol everniasav-metilészter tartalmú illóolajat, orcint és szénhidrátot tartalmaz. Klorofillmentes kivonatát szappankészítéshez, illatanyagként, illatrögzítéshez használják. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.