Calvin Klein

Ár:   6010 Ft, 6590 Ft, 9060 Ft és 13 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2020. február 18.

Ár:   6010 Ft, 6590 Ft, 9060 Ft és 13 410 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: zöld tónusok, bergamott, citrom, ananász, kardamon, mandarin, papaya

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, írisz gyökér, ibolya, szerecsendió, jázmin

Alapjegyek: cédrus, borostyán, tölgymoha, szantálfa, pézsma

Calvin Klein CK One
Ár: 550 Ft, 900 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Ár: 3500 , Eladó: andievincze
Állapot: Új, Helyszín: Cserkeszőlő, fizetés: Előre utalás után postázom, postán maradóként.

PLilo

2020. december 25.

Én nőként használom és nekem nagyon bevált! :) Igaz, hogy nem tipikusan női illat, de férfinak se nagyon mondanám. A hajamon egész nap tart az illata, és többen is megdicsérték szóval ez a parfüm számomra nyerő :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

kanaka

2020. október 30.

Ha lehetne egy egészen új parfümtípust kreálni, akkor ez számomra semmiképp nem férfi, hanem FIÚ illat lenne. Ha egy ifjú titánnak élete első minőségi illatát szeretném ajándékba adni, akkor biztosan ez lenne az. (Kedves fiús anyukák! Tökéletes választás.) Nőként talán úgy tudnám elképzelni, hogy egy lusta szombat reggel kócos hajhoz fújnám magamra. Szerintem kifejezetten jó, hogy EDT csupán, mert nem szeretném egész nap ezt a "hangulatot" viselni. Könnyű, tűnékeny. Nem hagy mély nyomot és ezt nem is várja senki - hiszen akkor nem ezt választaná. (Ezt sugallja a tökéletesen megválasztott reklámkampány modelljeinek külseje is.) Méltatlan lenne pontot levonni csupán azért, mert nem szofisztikált. A maga nemében minőségi. Bár soha nem választanám magamnak... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 30.

floracska6

2020. október 27.

Ár érték arányban kiváló! Furcsa mert még sosem próbáltam uniszex parfümöt de rajtam nagyon jól állt, karakán nőies illatkent működott enyhe citrusos beutessel, nem volt férfias egyáltalán.
Azért fel napos tartossagot ne várjunk de ezért az árért az is szuper hogy pár óráig illatozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Nocturama

2020. szeptember 24.

Nem ismertem ezt a parfümöt, teljesen véletlenül próbáltam ki a dm-ben.
Nagyon megörültem neki, végre találtam egy olyan illatot, ami kilóg a sorból. Kifújáskor még nagyon maszkulin, de a nap során finomodik. Tartós, pénztárcabarát, számomra különleges. Nagyon kíváncsi vagyok a Platinum kiadásra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Nem ismertem ezt a parfümöt, teljesen véletlenül próbáltam ki a dm-ben.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Igazan friss ,kellemes ,kisse citrusos illata van.Nalam alap darab a nyari idoszakban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Ewi19931229

2020. június 15.

Ezt az illatot a barátom használja. Imádom rajta! Annyira illik hozzá :) személy szerint én ezt az illatot nem tudnám elképzelni magamon vagy akár egy másik nőn :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Szabina82

2020. május 22.

Nehezen találok olyan parfümöt, ami tetszik, de ez isteni! Az illata kellemesen citrusos és friss, ami nálam sokat számít, mivel az édes illatokat rosszul bírom. A tartóssága is szuper, estig kitart- mások véleménye szerint is. 200 ml-t vettem, így sokkal jobban megéri. Biztosan veszek még belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

mlnda

2020. március 28.

Nehany eve egy nyaron megprobalkoztam vele nehanyszor, rajtam sajnos tulsagosan maszkulin illatta valik nehany perc utan (es ezt mas is szova tette :)) ).
Alapjaban veve szeretem a friss, citrusos illatokat es az unisex dolog is tetszik, de valoszinu, hogy az en borommel egyszeruen nem ugy mukodik, ahogy szeretnem.
De ferfiakon szerintem nagyon jo az illata. :D
Lepontozni nagyon nem akarom, mert tenyleg jo illat, tartos is (foleg ha azt vesszuk, hogy EDT), de mivel unisex-kent fut, es rajtam nokent nem mukodik, ezert egy pontot megis levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

De ferfiakon szerintem nagyon jo az illata. :D

Timo6

2020. március 13.

Ma vettünk egyet a párommal. Már tudom hogy ő hétköznapokra jó viseletnek tartja. Nekem tavaszi és kánikula illat lesz, illetve ha éjszakára parfümhöt használok, szívesen nyúlok majd utána. Az illata friss és tiszta, olyan elsőre szerelem. De csak bizonyos kor után. Lehetne edp! A tartóssága nem olyan tökéletes mint az illata. Ezért csak 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 13.

Nikcsy91

2020. február 20.

Soha életemben nem használtam és nem is pròbáltam még unisex illatot. Azon a véleményen voltam, hogy mindkét nem használja a saját illatát, kizárnak tartottam a dolgot, hogy ez működni tudna.
Ismerősök, barátok tudják ròlam, hogy a tömény, édes parfümökért vagyok oda, ráadásul nehezen is váltok, évek òta ugyanazokat az illatokat használom.
Megszagoltam. Hmmm. Érdekes, ez volt az első benyomásom. Aztán ráfújtam a csuklòmra. Elsőre soknak éreztem, férfiasnak, még kellemetlenül is éreztem magam a pláza folyosòján, hogy férfi parfümmel vagyok befújba. Viszont alig fél perc múlva teljesen más lett. Hazafelé azon kaptam magam, hogy a csuklòmat szagolgatom. Jò, de nem rajtam. Sajna a végén "beférfiasodott".
Maradok az édes illatoknál. Egyébként maga az illat finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Maradok az édes illatoknál. Egyébként maga az illat finom.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool