Calvin Klein

Ár:   12 760 Ft, 16 110 Ft és 23 160 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2019. november 4.

Ár:   12 760 Ft, 16 110 Ft és 23 160 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: bergamott, grapefruit, rebarbara

Szívjegyek: fenyő, gin, rozmaring

Alapjegyek: ambrette, ambroxan, nyír

req

2019. december 14.

Nekem nagyon tetszik ennél a parfümnél, hogy nem az a tipikus csajos, édes illat. Tartósságával nem vagyok teljesen megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

anett8820

2019. november 13.

Elvileg unisex illat, de én ezt magamra nem fújnám. Nekem ez egyértelműen férfi illat. Nyertem egyet egy játékon, a férjemé lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.