Calvin Klein

Ár:   7000 Ft és 10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Ár:   7000 Ft és 10 000 Ft

Szívillat: neroli, jázmin, ibolya

Alapillat: vetiver, guajakfa, pacsuli

Calvin Klein CK One Gold 100ml
Ár: 4900 , Eladó: Llilla
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: --, fizetés: FoxPost futár vagy automata, utánvéttel is.

Qwerty

2020. március 29.

Update. Amekkora rajongás volt, olyan hamar váltott az ellenkezőjébe. Úgy tűnik a fügét nem bírom elviselni, CK-t se nagyon. Ráadásul most maszkulinnak is érzem...ezzel sem volt bajom eddig.
Persze nem tudom magamról levakarni. Elásom a kamrapolcon rejtegetett "hátha egyszer" dobozba.

2019. november 10. Nem egy népszerű darab. A drogériában már elvesztettem a szaglásomat mikor fújtam magamra egyet belőle. Ezek olyan kis semmilyenek, a legrosszabb az, hogy kicsit borotvahab szagom lesz tőle. Ennyiért úgysem veszem meg...
Ismerősömnél voltam, mikor elkezdem szimatolni. Mi ez? Egy szirupimádó femme fatale, mégis honnan jön ez a friss, kicsit fás illat? Ez nem jellemző rá. Hát tényleg nem, én illatoztam.
Vadászat indul, végül is találtam olyan árat, amiért megvettem egy kisebbet. Introvertált parfümhasználóként jó választás. Nem erős, testközeli, friss és fás, nem édes. Jók vagyunk együtt.

Azt azonban határozottan cáfolnám, hogy a TM Womanityre hasonlít. Semmiképp. Sem az illat, sem a súlycsoport.
Update: visszavonom, kifújáskor tényleg hasonlít. De szerencsére nem sós, csak fügés. Picit fűszeresen fügés. És ellentétben azzal, nem leszek rosszul tőle.

Egyetlen meglepetést a csomagolása okozott. Laposüveg csavaros kupakkal, a fújós fejet külön adják hozzá. Vagyis csak addig van lezárva, amíg ki nem próbálják. Örülök, hogy tetszik, mert így még el sem adhatnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

Domini26

2020. február 27.

Számomra ez egy izgalmas kis titokzatos illat. Van benne valami megmagyarázhatatlan.. Nagyon szeretném, de sajnos a tartóssága eléggé kritikán aluli, nem üt rajtam egy testpermet szintet sem. Ez elvesz nálam sokat az értékéből, így sajnos csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

Málni

2019. február 27.

Ma próbáltam ki Douglasban, tetszett rögtön, de nagyon ismerősnek tűnt az illata, rájöttem, hogy ez teljesen olyan mint a Thierry Mugler Womanity, csak sokkal gyengébb lebutítottabb kiadásban, friss, púderes füge illatú, 1 fújás a kézfejen nagyon bőrközeli és kb. 4 órán át érezhető. Most elég olcsón kapható a neten, fele annyi mint a Womanity, ennyit megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

pomme

2019. február 11.

Nem tudom eldönteni, hogy szeressem-e, mert jórészt a Womanity-re hajaz, abból is inkább az Eau Pour Elles-re, mert gyümölcsösen friss, lágy, csajos, nem annyira vad mint az anyaillat. Máskor viszont sajnos előkúszik a "CK szag" belőle, ami az IN2U-ra emlékeztet, és amit nagyon megutáltam egy idő után. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

ktimea

2019. január 12.

Igazán friss illatról van szó, megéri megvenni aki szereti a nem édes illatú parfümöket, nekem az illata kb. mint fél napig tart ezért csak négy csillag, az előző kommentben mefemlített füge illata egyátalán nem jellemző az én bőrömön

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Burya

2018. március 1.

Hogy ez mitől gold, azt nem tudom, mert az égvilágon semmi nincs benne, amitől a gold gold. Ha ennek egyáltalán van értelme. :) Ez a szerencséje egyébként, mert az aranyszínű illatok többnyire édesek, és nálam nagyjából minden tiltólistán van, amiben cukor, méz, tonkabab, karamell, vanília és egyéb nyúlós-ragacsos rémségek tanyáznak. Az illatjegyek alapján úgy tűnt, tetszeni fog, de sehol sem találtam belőle se tesztert (pedig napi szinten járkálok a parfümériákba, mint valami holdkóros), se mintát, se kiadó fújóst... Látatlanul pedig már csak nagyon ritkán rendelek és általában azt is megbánom. Tegnap viszont végre valahára ráakadtam egy polcra kitett teszterre. Hahh! Azonnal lekaptam és kifújtam tesztcsíkra. Szimat. Jó ez! Jöhet csuklóra! Na, ezt nem kellett volna... A papíron friss, földes-fás pacsulis, icipicit citrusos, kicsit virágos szösszenet volt egy kis zsályával fűszerezve, összességében egy fás-virágos finomság, amire felvillantak a szememben a kis szívecskék. A bőrömön viszont: FÜGE. Ennyi. Se citrusos frissesség, se zsályás fűszeresség, se virágosság... talán egy kis vetiver, és ezzel ki is fújt. Carolina Herrera 212 VIP Rosé jutott eszembe róla, arra hasonlít, azzal a különbséggel, hogy az a gyümölcsök mellett valóban fás, ez viszont alig-alig bármilyen az édes fügén kívül. A tartóssága a szokásos CK One sorozaté, kb. 3-4 óra. Kis jóindulattal kap 4 csillagot, mert amúgy nem rossz és hátha csak az én bőrömön holt hamvaiba...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Antioxidánsok: BHT