Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: grapefruit, lime sárgadinnye,

Szívjegyek: tequila, frézia, csempresz,

Alapjegyek: kókusz, cédrus, cukor.

Noncs

2017. március 26.

Igazi kánikula illat! Kicsit tényleg pasis, de nekem pont ez tetszik benne. 😀 Olyan tengerparti lime-os koktélos, nagyon frissítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

rdm

2016. június 25.

Rajtam nagyon pasis. Olyan lime-os, tequilás frissítő. De! Az elején nagyon érződik a cukros kókuszvíz, kár, hogy nem sokáig, ez isteni édeskés illat. Utána jön a nem túl nőies lime-os, cédrusos beütés. Páromra is rákentem a mintából, rajta is friss illatú lett, de a kókusz nála nem jött elő. Tuti tartós lesz, mert 2 óra után is intenzív. Később írok a tartósságát illetően.
Szóval tartós, 5-6 óra, lehet több is, de utána zuhanyoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

Szóval tartós, 5-6 óra, lehet több is, de utána zuhanyoztam.

brsgabriella13

2016. február 23.

Kedvenc nyári parfümöm. A kiszerelés ötletes, szép színes. Üdítő, friss, citromos illatát nagyon eltalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

Balibi

2015. február 10.

Egy frissítő, nyári koktél, megkívánja a 100 ml-s kiszerelést, óhatatlanul is locsolni kívánja magára az ember ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

nyarigabi

2014. május 17.

Kellemes, de semmi extra, frissítő, nyári kölni. Inkább női illat. A papírcsíkról pár perc után felszívódott, ha lenne remény a tartósságra, még talán meg is venném, de így nem látom értelmét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool