Calvin Klein

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lingling, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: citrus-aromás

Alapjegyek: cédrus fa, kókusztej, tarjagzuzmó

Fejjegyek: citrom, gyömbér, lime, mojito, zöld alma

Szívjegyek: guava, gyalogfenyő, virágok

Calvin Klein CK One Summer 2016 fújós eladó
Ár: 1400 Ft/ 2600 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Sugarfree

2018. március 16.

Hamar kinôtte magát az egyik alapdarabbá a polcon, most hogy már lassan elfogy, nem is kérdés hogy beszerezzek még egy üveggel. Bár inkább friss nyári illat, évszaktól függetlenül töretlen a lelkesedésem iránta. Biztos a tarjagzuzmó teszi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Kmanci

2016. szeptember 18.

Teszteren nagyon tetszett, aztán magamra fújtam és szappan szaga lett, alig vártam, hogy lemossam magamról. A 2009-es One Summer-t ez sem tudta felülmúlni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

csakmoni

Korcsoport: >54
2016. szeptember 2.

Gyönyörű ez az üveg, de sajnos az illat rajtam inkább férfias és nagyon illanós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

szgfodrasz

2016. augusztus 5.

1994-ben jelent meg az "eredeti" One...akkor nagyon szerettem. Többször vásároltam. Évek óta szeretném újra venni, de az eladóknak mindig sikerült lebeszélni róla, elbizonytalanodtam, régi illat stb. Most nem hagytam magam!!!:))) Megláttam ezt az üveget és nagyon megtetszett. Magamra fújtam egy picit...friss illat, talán egy pici kókusz először érezhető volt..ekkor még nem történt meg a csoda! Egy kicsit többet fújtam a kezemre..és ott...igen....megvolt a "ONE" érzés. Én megéreztem az eredeti illatot benne, csak egy kicsit szolidabban. Nagyon finom citrusos, friss. Tartós. A hajamon másnap is érezni egy friss illatot. Végre, erre vágytam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

szylmakeup

2016. május 26.

Fantasztikus nyári koktél, igazán hűsítő, citrusos, nem tolakodó, természetes illat, unisex létére inkább férfiakon tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

krémparádé

2016. április 23.

Erőteljesen zöld-citrusos, friss, vizes illat, forró nyári napokra szuper lehet a kedvelőinek. Az üveg szép, ötletes, jó a színe, a pálmalevelek és a domborminta is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.