Calvin Klein

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein One edt unisex illata citrusos aromás illat férfiaknak és nőknek. Ananász, citrom, papaya, ibolya, rózsa, dió eszenciákat tartalmaz.

Ár: 1000/1800 postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál ajánlottan
Calvin Klein CK One 1,2 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
molnardokigergely

2013. július 3.

jellegzetes, fanyar kétnemű illat, a grunge korszak elsiratása:

szín, amit ehhez kötök: világoskék

zene, amit ezt az illatot tükrözi számomra, mondjuk a Sublime, keserédes ska-ja:

vagy a Lunachicks punk zenéje:

ruha: póló, rövidnadrág, vászoncipő

embertípus: valami Courtney Love szerű rock bitch, vagy ennek férfi megfelelője :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

jellegzetes, fanyar kétnemű illat, a grunge korszak elsiratása:

szín, amit ehhez kötök: világoskék

vagy a Lunachicks punk zenéje:

ruha: póló, rövidnadrág, vászoncipő

Tiktaalik

2013. július 2.

Évek óta ezt használom,lassan a védjegyem lesz :) Egy nagy haverom ajánlotta,hogy így nem érzi meg rajta az asszony,hogy más csajjal volt;és ez nekem is bejönne,ha félre akarnék lépni. Mondjuk nem emiatt használom,hanem mert az üzleties megjelenéshez illetve a sportos hétvégihez is megy...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 2.

annama

2013. május 28.

Mindig örülök, ha megérzem az utcán férfiakon is. Ez az általam ismert egyetlen uniszex illat, ami tényleg mindkét nemnek jól áll. Számomra megunhatatlan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

rata.sum

2013. március 23.

Nekem ez olyan igazi nyári "szaladgálós" illat. Semmi estre sem nevezném különlegesnek, de nagyon komfortos. A tartóssága is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

Detti

2013. március 16.

Ez az illat szintén az egyik kedvencem, szintén a 90-es végén használtam, mint ahogy itt sokan írjátok. Sok emlék kapcsolódik hozzá, talán ezért nem is voltam képes utánpótlást beszerezni. Kolléganőm nyáron rendszeresen használja, de érdekes hogy rajta teljesen más illata van, mint ami bennem megmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

MVivv

2012. október 6.

Évekig használtam, és a kedvencem volt. Nagyon határozott illat. Most,hogy megláttam, rájöttem,hogy veszek is egyet amint tehetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Lillacc

2012. szeptember 5.

A fejillat valami elképesztően klassz.... az ananász, a mandarin a citrom, a papaya valami egészen mesebeli illatot alkotnak és nagy kár hogy ez az élmény elég hamar lecseng az illatban.
Eljön a szívjegyek ideje és már csak valami enyhe, virágos hatás marad meg abból a szédületes kezdetből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

pink sunrise

2012. szeptember 4.

Ma fújtam magamra a barátnőmnél,és annyira szeretem !!!!!Sokoldalú,mégis egyszerű,modern,de van belőle vmi az"elmúlt szép idők"életérzéséből.Addig nem nyugszom amig nem lesz a polcomon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

ansu

2012. augusztus 21.

Igazából csak egy mintát birtoklok belőle, mégis úgy érzem később lehet hogy beszerzés lesz a dologból. Talán majd tavasszal. Őszintén szólva azért szerettem bele, mert az én bőrömön egy leheletnyit maszkulinná válik, és ez a citromos stichet háttérbe szorítja. Tényleg rajongok érte. Hihetetlenül frissítő, zöld, könnyű, felszabadító érzés viselni.
Úgy tudnám leírni, mint amikor egy langyos zuhany után az ember kifekszik egy harmatos, illatozó rétre, hogy a vöröslő naplementében gyönyörködjön. Teszi mindezt élete párjával. A közelben lévő cédruserdő felől a szél a későnyár illatát hozza magával. A távolból madárcsicsergés hallatszik. A Nap lassan lebukik, a férfi és a nő egymásra néznek, s tudják, semmi nem választhatja el őket egymástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

porika

2012. július 25.

Úgy látom elég sokan vagyunk itt, akiknek valamilyen emléke fűződik ehhez az illathoz. Ha kezembe kerül az üvege én is mindig beleszippantok és csak úgy törnek fel bennem a nyarak szépséges emlékei...Imádtam és még a mai napig szívesen fújnám magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool