Calvin Klein

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein One edt unisex illata citrusos aromás illat férfiaknak és nőknek. Ananász, citrom, papaya, ibolya, rózsa, dió eszenciákat tartalmaz.

Ár: 1000/1800 postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál ajánlottan
Calvin Klein CK One 1,2 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
silence

2018. november 20.

Háááááát, ez a CK One soha nem volt számomra egy nagy szám...... nem rossz, sőt kellemes, de semmi különleges.
Nagyon friss, nagyon könnyed, igazi frissen tusolt illat, ami forró nyári napokon esetleg még jól is esne, ha hozzám vágnának egy üveggel, de megvenni nem akarnám és nem is akartam soha.
Nem véletlenül unisex parfüm, rajtam nagyon pasissá is vált a tesztelések alatt, lehet ezért sem tudtam igazán megkedvelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Ennie86

2018. október 30.

Szerettem volna már rég kipróbálni. Most nyílt is rá alkalmam. :) Olyan igazi tisztaság illat. Jól visszaköszön benne a citrom és az ananász (amit imádok!). Nem tudom, hogy férfiakon hogy működik, de simán el tudom képzelni, hogy jól. :) Igazán jól sikerült uniszex parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

lenochka

2018. augusztus 22.

Csodás illat. Friss, hétköznapi, igazi klasszikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Csodás illat. Friss, hétköznapi, igazi klasszikus.

orsolyap

2018. augusztus 22.

Unisex parfümnek vettem, hátha nemcsak én fogom használni...
Illatcsoport:citrusos-aromás
Illat összetevők: citrom, bergamott, ananász, ibolya, jázmin, rózsa, pézsma

Első fújásra férfi illat, leszáradása a citrom és bergamott marad.
Mély benyomást nem hagy az illat.

Ha friss illatra vágyom magamra fújom, mert nem túl tartós. Rajtam 1-2 óra max.
A párom is felfedezte, néha már ő is használja.

Összességében: erős közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Unisex parfümnek vettem, hátha nemcsak én fogom használni...
Illatcsoport:citrusos-aromás
Illat összetevők: citrom, bergamott, ananász, ibolya, jázmin, rózsa, pézsma

Első fújásra férfi illat, leszáradása a citrom és bergamott marad.
Mély benyomást nem hagy az illat.

Ha friss illatra vágyom magamra fújom, mert nem túl tartós. Rajtam 1-2 óra max.
A párom is felfedezte, néha már ő is használja.

Összességében: erős közepes.

Kinguci123

2018. július 10.

Ez a CK parfüm nagyon érdekes és sejtelmes. Nem tudtam hova tenni és 2 héten keresztül, naponta jártam be a Müllerbe újra és újra "kóstolni". Nem tudtam eldönteni, hogy én vagyok e vagy sem, mindig véltem felfedezni benne valami finomat, sőt volt, hogy a hangulatomhoz megfelelően nagyon tetszett és volt mikor csalódást okozott. Végül a legutolsó alkalommal, mikor a csuklómra fújtam és szaglásztam valamiért férfias illat erősödött fel, így nem rá esett a választásom vásárláskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

NoemiToth

2018. június 28.

Imádom az unisex illatokat. Régi/Örök kedvenc marad. Friss, citrusos, könnyed, még is különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Eriii

2018. május 19.

Rajtam tömény kamilla illat. Egyszeru, puderes. Kozepes tartossaggal. Tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Rajtam tömény kamilla illat. Egyszeru, puderes. Kozepes tartossaggal. Tetszik!

Forsolya

2018. május 17.

Tavaly nyáron vettem óriás kiszerelésben. Csodás illat. Friss, citrusos. Mennyei!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Annie0229

2018. február 27.

Imádom imádom I-M-Á-D-O-M!!!! 1997-ben egy akkor nekem MINDENT jelentő világsztárral sikerült találkoznom, szerencsecsillagom és Édesanyám jóvoltából Budapesten, és Ő ugyanezt az illatot viselte magán....nos akkor számomra eldőlt, hogy ez az illat nekem egy örök szerelem lesz. Akkor meg is vettem kemény 8000 Ft-ért az 50 ml-t.... Húzós volt, diákként, de nem érdekelt.... ;) Most megrendeltem 100 ml-es kiszerelésben jóval kevesebbért mint anno az ötvenest....., pár nap múlva végre nálam lesz, alig várom!

UPDATE...
Ma meg is érkezett, ugyanaz a CSODA mint anno! Mr H.! This scent still reminds me of YOU baby!

Még annyit, hogy nyugodtan rendeljetek a Parfums.hu-tól. Garantáltan eredeti termékek, gyorsaság szintén csillagos ötös, le a kalappal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

UPDATE...

szawai

2018. február 15.

Többször teszteltem magamon, de olyan semmilyen. Felejthető. Talán a pénz számolás után az ember kezén maradó szaghoz tudnám hasonlítani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool