Calvin Klein

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein One edt unisex illata citrusos aromás illat férfiaknak és nőknek. Ananász, citrom, papaya, ibolya, rózsa, dió eszenciákat tartalmaz.

Ár: 1000/1800 postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál ajánlottan
Calvin Klein CK One 1,2 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
szilva82

2017. április 29.

Proli, nem proli, lejárt, nem lejárt, nekem akkor is a szívem egyik csücske.
Gimiben is imádtam, és most is. Sokáig szignicsör illatom volt, vagy mi a manó. Rengeteg emlék köt hozzá...az első Kispál koncert, gimis éveim, kupálódásom, alakulásom....később a férjem, majd exférjem...:D /ő is imádta....használni is.../
Cigaretta füsttel elegyeledve egy teljesen mást illatot kapunk...nagyon jót tesz neki, mélyebb, erotikusabb lesz./ez így lehet vicces/
Nincs most a polcon, és már rég hiánycikk is....be kell szerezzek egyet....<3
Nekem ő 1000 csillag....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Proli, nem proli, lejárt, nem lejárt, nekem akkor is a szívem egyik csücske.
Nincs most a polcon, és már rég hiánycikk is....be kell szerezzek egyet....<3
Nekem ő 1000 csillag....

Ella

2017. április 24.

Na, ez valami olyasmi illat, amivel nem nagyon lehet mellélőni. :-) Nem fullasztó, friss, üdítő, az emberek többségének kimondottan tetszik, még ha nem is a kedvenc illatuk. Valóban uniszex, de nem olyan, ami túl férfias, én is szívesen viselném ezt az illatot és a férjem is. Mondjuk lehetne egy picikét tartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

lilielli

2017. április 7.

Hát, én ezt nem értem: ti hogyan érzitek ebben a citromot, a citrusos jegyeket?? Én semmi ilyet nem érzek. Rajtam sokkal inkább szexi az illat, nem citrusos, de az igaz, hogy könnyedebb illat. Imádom!! Úgy két hete van meg. És érzem: ez vagyok én igazán. Ez a kedvenc parfümöm!! Régebben a Mango Adorably volt az, de most már más idők járnak. A Mango parfüm most már nekem fullasztó. Éljen a CK One!!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

nashko77

2017. április 1.

A száraz bőrömről sajnos hamar eltűnt, de a hajamon sokáig éreztem, és imádtam! Hűvős diófalevél egy kis fanyar citrommal. Mindennapi illat, amiről el tudom képzelni, hogy feldobja a mindennapokat. Tetszik, hogy egyszerű, giccsmentes az üvege, de ami benne van, fantáziadúsabb mint sok mai divatos parfüm csilli üvegben. Az ára sem vészes, szerintem egy forró nyáron be fogok szerezni belőle magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Luiselotte

2017. március 22.

Ó hát ezt nagyon szerettem úgy 2000 környékén.:) Friss, tiszta, egyszerű komfortillat.
Rajtam egyáltalán nem lesz maszkulin végig a gyümölcsök dominálnak.
Nagyon hasonlít a Kookaï világos sárga verziójára amit égen -földön keresek és persze nem kapni :(
Nem túl tartós , de 200ml is igen baráti áron van a netes parfümériákban ezért bátran lehet fújkodni , soha sem lesz túl sok.
Megvárom az idei summer változatot és ha tetszik akkor azt ,ha nem akkor ezt fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Rajtam egyáltalán nem lesz maszkulin végig a gyümölcsök dominálnak.

Marcsi66

2017. március 14.

Azért én mindig a pozitív véleményeknek drukkolok,,,és nem akarom elhinni,h csak egy sima férfi arcszesz illat.Szeretem az uniszex parfümöket,sajnos ez nem az,Amikor kipróbáltam " mintha fiúsítottak volna",jellegében ez benne van,egészen mást képzelek,és mást várok,,,citrusos vonalon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 14.

newsfeed

2017. március 7.

Afféle a történelem megismétli önmagát illat, édesanyám is ezt használta anno fiatalabb korában. Valamilyen szinten meg is maradt "anya illatnak". :)
Kellemes, citrusos, friss illat a maga műfajában. Fincsi. Meglepett, hogy nem bántja az orrom attól függetlenül, hogy van benne némi fűszeres beütés, pedig hajlamos vagyok érzékenynek lenni az ilyesmire. A leszáradása rajtam nagyon tetszik. Egyáltalán nem tolakodóan férfias, sőt, egy kifejezetten markáns inkább nőies ( nem a femme fatale ) illatra asszociál. Egy fiatal leányzó jut róla eszembe, aki illatában és személyiségében is próbál némi színt vinni a kitaposott púderes-virágos bukéfergetegbe. Inkább Angelina Jolie, mint a reklámarc Jenny Shimizu. Talán ezért is áll hozzám annyira közel.
Aztán kitudja, lehet, kinövöm... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

Aztán kitudja, lehet, kinövöm... :)

Liv77

2017. február 17.

Az első komoly parfümöm volt,úgy kaptam egy ismerőstől,neki nem jött be.Mondjuk,nekem sem,de elfújkáltam.Citrom,citrom,citrom.Ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

mafalda

2017. február 13.

Nagyon finom citrusos, szerintem női illat, el sem tudnám képzelni férfiakon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Nagyon finom citrusos, szerintem női illat, el sem tudnám képzelni férfiakon...

Piri11

2016. november 28.

One, mert ezt az illatot csak egyszer fújod magadra és többet nem.
Ma betértem a DM-be és gondoltam, hogy kipróbálok ezt-azt. Többet közt ezt a valamit is magamra fújtam. Citrusos légfrissítő és arcszesz (abból sem a jó fajta) keveréke. Óriási szerencse, hogy könnyen le lehetett mosni. Soha többet, ONE ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 28.

One, mert ezt az illatot csak egyszer fújod magadra és többet nem.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool