Calvin Klein

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein One edt unisex illata citrusos aromás illat férfiaknak és nőknek. Ananász, citrom, papaya, ibolya, rózsa, dió eszenciákat tartalmaz.

Ár: 1000/1800 postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál ajánlottan
Calvin Klein CK One 1,2 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
kneva

2016. november 4.

18 éves koromban és a húszas éveim elején használtam. Töretlenül szerettem, több üveggel elfogyasztottam. Akkor úgy gondoltam, ez az illat vagyok én, ezt használtam minden évszakban, minden nap, mindenhova. (Később átváltottam a CK Truth-ra, abból is több üveggel fogyott, mindig, minden nap.) Aztán 30 felett átváltottam nehezebb illatokra.
Valamikor, pár éve láttam a Douglasban 15 ml-es kiszerelést belőle. Gondoltam megveszem a nosztalgia miatt, az emlékek visszajöttek, amint kifújtam a csuklómra...de aztán rájöttem, h ez már nem én vagyok, így otthagytam a boltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

pearldiver66

2016. november 3.

Èn most csak egy milis mintát kaptam a megrendelt parfümömhöz,de teljesen egyetértek " egyboszorka"😊 vèlemènyèvel. Jellegtelen,semmi az egèsz.... 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 3.

gesztusz

2016. augusztus 26.

Nagy-nagy szerelem volt ez régen. Évekig használtam, teljesen a saját illatomnak éreztem, ha nem volt rajtam, hiányzott. Ahogy múltak az évek, valahogy a lágyabb illatok felé terelődtem, ma már túl friss nekem. Fiatal, energikus, sportos nőknek való, legalábbis anno ilyen voltam, amikor használtam. Simán el tudom képzelni férfiakon is, tényleg uniszex illat. Rajtam sokáig érződött a citrusos üdeség, majd átment egy bőrközeli dohánylevél-szerű illatba, pedig dohány nincs is benne. Nagyon kellemes, inkább nyári illat, bár annak idején mind a 4 évszakban ezt fújtam magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

csakmoni

2016. augusztus 25.

Finom rajtam. Sajnos, nem tartós, és az eleje kicsit bántóan citrusos, de sokkal jobban tetszik, mint a másik karomon a Gioia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

alizee

2016. július 23.

az első szó ami eszembe jut erről a parfümről az, hogy egyszerű. de a legjobb értelemben! vannak időszakok amikor megcsömörlök az összes illattól és akkor csak ehhez nyúlok, friss ropogós illat, amolyan fehér póló-farmer kombó. aki emlékszik még az oriflame régi Q nevű parfümjére az majdnem egy az egyben ő. olyan jó és kész, nincs mit ragozni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Terka25

(!)
2016. június 14.

Többször magamra fújtam már a DM-ben, szimpi volt az üveg. Az illat nekem fiús elsőre, de mégis folyton szaglászom, nagyon tetszik. Kicsit attól tartok, hogy vki megjegyzi, rossz üvegből fújtam be magam. :D még kísérletezek vele. A tartóssága rajtam átlagos, de mivel edt, így csodát nem vártam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

egyboszorka

2016. június 8.

Az, hogy erről az ikonikus, kult és nem tudom még milyen uniszex darabról nem írtam, az annak köszönhető, hogy nem tudom, mi is ez igazán. Parfümnek nem tudnám nevezni, mert amit rajtam ez a One produkál, azt egy jobbérzésű mondjuk Arpége kikérné magának, mint parfüm. Arcszeszillat? Na, az már közelebb áll hozzá, de itt inkább a közepesen szituált szocialista blokkos " csúcstermék " kategória tagjai fogadnák maguk közé. Citrusos szagosvíz, a gyengébbik fajtából. Női illatnak semmi ( uniszex ezen része letudva ) Férfiillat? Á, maximum fiúka, de annak is nagyon kis arctalanka, éretlenke, olyan kis szerencsétlen arcoskodni próbáló vézna pattanásos, akire az ember leánya legszívesebben rákiáltana: Húzd ki magad, öcsi és menj borbélyhoz ( hogy az örök klasszikust idézzem a Csinibabából). Nem az én világom, nagyon nem...Mondjuk a marketing és a korszellem célcsoportja sem én vagyok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

poussemousse

2016. június 8.

Tegnap egy DM-ben voltam a kisfiammal és nosztalgiáztam. Kb 22 éve ismerem ezt az illatot, fújtam a csuklómra egy kis One-t. Minden beugrott 22 évvel ezelöttröl ( Barcelonában laktam akkoriban). Az illat nem változott - "halvány" citrusos - amolyan semilyen. Ennél karakteresebb illatokat szoktam keresni magamnak. De a kellemes emlékek miatt szívesen adom a 3 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 8.

jean baptiste

2016. május 28.

Imádom ezt az illatot, de kicsit problémás. Én azokat az illatokat szeretem, amit kilométerekről éreznek az emberek és tudják hozzám kapcsolni. Nekem a One ehhez túl "nyugodt".... Ha többet fújok magamra, akkor úgy érzem megfojt a citrusossága. Leginkább az előre betervezett együttlétekre ajánlanám, amikor felfújsz belőle egy keveset (2-3 fújás elszórtan) és mire "oda értek" az a kellemes vadító illata jön elő......

Update 2016 Május vége. Szemezek vele a polcomon, hiába önthetném magamra a 200 millis csodát, de egyszerűen nem tudok megbarátkozni ezzel az új formulával. Nem csodálom, hogy elkezdték kivonni a forgalomból. Minden pluszt kivontak ebből a felújított változatból, amitől a CK ONE felismerhető volt. Ha nem lesz más (amit erősen kétlek :D ) akkor elfújkálom, de semmi élvezet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

balazsdora

2016. május 5.

Úgy tűnik, nekem az uniszex nem jön be. Egy az egyben pasis illat, annak is gyengécske. Tartóssága is az. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool