Calvin Klein

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein One edt unisex illata citrusos aromás illat férfiaknak és nőknek. Ananász, citrom, papaya, ibolya, rózsa, dió eszenciákat tartalmaz.

Ár: 1000/1800 postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál ajánlottan
Calvin Klein CK One 1,2 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
annushka88

2016. április 7.

Tartosan szorfos fiu illata van (((:
Rajtam minden, amiben van valami maszkulin, az kiutkozik, es elnyomja a tobbi illatjegyet sajnos. De ez nem ugy lesz maszkulin, hanem egyszeruen olyan, mintha hozzadorgoloztem volna valami ausztral szoke borostas jopasihoz. Na, neki pl jol allna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Tartosan szorfos fiu illata van (((:

senskin

2016. március 11.

Egy férfi használjon férfiaknak való elegáns parfümöt, a nő pedig elegáns női illatot. Unisexről az a véleményem, hogy Libero. Nagyon nem tetszik, de nagyon nem. Az unisex illatoktól mindig elmegy a kedvem. Kinek szól ez az üveg? Kell, hogy megszólítson valakit, de ne nőt és férfit egyaránt ugyanaz az illat...Valószínűleg van, akinek így bejön, de én nem tudok vele kiegyezni. Sorry, de tényleg. Azért nem adok egy pontot, mert citrusos illatokat szeretem. Nem ezt a formáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Kardvirág

2016. február 22.

Huhh, hát ez nem jó, citrusosnak túl édes, édesnek túl citrusos. Egyszerűen nem esik jól beleszagolni. A 90-es években volt valakinek ilyen a környezetemben, már nem tudom pontosan kinek. Abszolút azt az időszakot hozza, ma már szerintem nem állja a versenyt az újdonságokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

gcsilla

2015. október 29.

Nyáron nagyon szeretem citrosos, friss, semmi édes jelleg. Üdítő. Mostanra már az ára is kedvező. csak az a baj, hogy a barátom miatt gyorsan fogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

KlaudiaZs

2015. szeptember 3.

Mindenképp unisex illatot kerestem, mert nem igazán találtam számomra új nem édes-gyümölcsös-virágos parfümöt a nőik között, és hosszas szagolgatás után végül megvettem ezt, és abszolút imádom. Kifújáskor nekem kicsit túl erős, szúrós az illata, egyből a férfiparfümök ugrottak be, és szerintem ez a bergamott miatt van, de ahogy egy kicsit letisztul, csodás, friss, citrusos, nem hivalkodó vagy tolakodó illat lesz belőle, feltűnik az unisex női része. Azt hiszem sokáig ez lesz a hétköznapi parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

monamour

2015. augusztus 29.

Imádom ezt a parfümöt, itt kezdeném. Most érkeztem a Müllerből, h megvásároljam újra, kerestem, de már elfogyott. Gondoltam a parfüm osztályon lévő hölgy tud esetleg segíteni. Mondtam h Calvin Klein One parfümöt keresem. Persze nem találta, montam neki, h az unisex illatot, hátha beugrik neki valami. Mire Ő: -A Calcin Klein-nak nincs unisex illata! Majnem összeestem!!!! Váltig állította, h nézzük meg a férfi parfümök között és a legjobb mikor azt mondta, h ez egy új dolog lehet.... Fogalma nem volt az egészről, már bánom is h megkérdeztem, mert csak teljesen felidegesített!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Mimiti

2015. augusztus 27.

Rajtam eleinte nagyon férfias, később meg egy laza, citrusos, friss, de felejthető illattá szelídül. Viszonylag tartós, nem tolakodó. Alapvetően nem vagyok oda az unisex parfümökért, ezt sem tudom elképzelni egy igazi férfin. Egyáltalán nem tartom rossznak, de semmi extra nincs benne, tulajdonképpen jellegtelen, de nyáron kimondottan üdítő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

szucsnecsilla

2015. július 6.

Egyik barátnőm bele szeretett CK In 2 You-jába és ennek kapcsán próbáltam ki a DM-ben az One-t. Furcsa, de először büdös légyírtó filingje volt, és gondoltam is, ha hazaérek levakarom magamról. Azután, ahogy a nyári nagy melegben ballagtam haza, izzadtam, mint a ló mert még a fülemen is
csomag volt, egyre többször éreztem késztetést, hogy a csuklómat szagolgassam. Hát már nem volt büdös, citromos limonádé volt, egy kis férfias
szúróssággal, de nagy jó. Most már szerelem, csak még be kell sorolnom, mert annyi parfüm tetszik jelenleg, hogy még várnia kell. Addig is néha
irány a DM, és tesztelés ürügyén imádhatom az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 6.

irány a DM, és tesztelés ürügyén imádhatom az illatát.

Rhodesian Ridgeback

2015. június 3.

Uni a low last'. Ez egy tipikus csajos illat. Véletlenül sem nőies, hanem inkább bugris yolo + swagger lánykáknak való, akiknek még nem alakult ki a saját ízlésük. Amelyik fiú pedig ezt fújja magára, az, az, az érdekes.... Feminim, kamaszsrácoknak még oké. Maga az illatösszetétel és az ár még nem is lenne rossz. Citrusos, aromás és egy csipetnyit szappanos, azonban mégis van benne valami, ami az egészet lányossá teszi. Tisztában vagyok vele, hogy kultillatról van szó és kiállta az idő vasfogát, szóval slágerillat, de nagyon nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 3.

mirella

2015. június 2.

Szerintem nagyon finom tiszta és friss illata van. Pont egy ilyet kerestem nyárra.
És viszonylag tartós az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

És viszonylag tartós az illata is.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool