Calvin Klein

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein One edt unisex illata citrusos aromás illat férfiaknak és nőknek. Ananász, citrom, papaya, ibolya, rózsa, dió eszenciákat tartalmaz.

Ár: 1000/1800 postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál ajánlottan
Calvin Klein CK One 1,2 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
nsaranna

2015. május 16.

Annyira különleges, és minden emberen máshogy jönnek ki az illatjegyek. Rajtam a rózsás-diós jegyek játszanak legnagyobb szerepet, anyukámon az ibolyás-citromos, férfiakon keveredik az ő alapillatukkal és kiteljesedik az a a férfias citrusos illat. Enyhe, de mégis ha olyan személyiséghez talál, tud erősnek is mutatkozni. És gyorsan fogy. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

maxblack

2015. április 25.

Párommal vettük, hogy együtt használjuk, szerinte túl nőies illata van, egyébként amikor magára fújta, én is azt érzem, hogy ez egy nőies illat. Magamon viszont nagyon szeretem, de csak ha nem használok illatosított tusfürdőt vagy testápolót, mert ha valamivel keveredik az illata akkor elég furcsa lesz, túlságosan kiérződik a citrusos illat. Tartós és szerintem egyedi is. Kipróbáltuk ismerősökkel, egész más illata lett a különböző embereken.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

absynthya

2015. április 2.

Párom bőre egy nagyon érdekes parfümalap...Az összes nehéz,vad illat megszelidül rajta,s kiteljesedik. Nos,magamnak vettem vakon belőle,de rajtam olyan volt,mintha bele estem volna anyukám citromos teájába... Jahj.Párom bőrén pedig...Ahh. Mennyei finom,magával ragadó szexisten illat. Szerintem nagyon nagyon nagyon pasiknak való. A tartóssága közepesen jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 2.

Mila1102

2015. március 6.

Citrusos, friss, nagyon jó parfüm. Ajándékba kaptam és elsőre egyáltalán nem tetszett, nem találtam igazán nőiesnek, olyan: friss, friss, oké, de nem valami extra. Aztan annyi férfi ismerős, kolléga, családtag megjegyezte, hogy mennyire jó illatom van, hogy a végén már teljesen megváltozott a véleményem! A pasik pont nőiesnek találják és kifejezetten szeretik. Hát megkedveltem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

SLetti

2015. február 4.

Barátnőmnek van ilyen parfümje,én is tervezem beszerezni. Befújta magát,egyből mikor megvette,de ő picit mintha sokat fújt volna,és utólag kiderült hogy így is volt,ugyanis egyenesen bűzlött a citrusosságtól.Na jó,nem bűzlött,inkább túlságosan pompázott. Olyan jószívű volt,hogy én is kipróbálhattam:D Én pedig szerelmes lettem az illatba,szóval minél előbb be akarom szerezni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Csirip74

2015. január 30.

A Jézuskám hozta a páromnak ezt a parfümöt, úgy, hogy nem illatoltam előtte, vakon vettem. Méghogy uniszex? Semmi pénzért nem fújnám magamra, ez tök pasis illat. Nem rossz, csak én a melegebb, fűszeresebb pasi illatokat jobban kedvelem, nekem ez túl hűvös és túl friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 30.

ST

2014. december 14.

Ez volt kb. az első parfümöm, tini korom vége felé. Aztán húszas éveim elején az akkori barátomnak volt ilyen. Mindkettőnkön nagyon tetszett, bár azóta nem tértem vissza hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 14.

nikol1118

2014. november 26.

Bármikor jó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

Bármikor jó illat.

sihaya

2014. október 7.

Befújtam az embert azt előbb, mondván ez unisex illat, kíváncsi vagyok mit szól hozzá... Pár perc múlva kérdem: na milyen? "Unisex a francot, olyan csajos, mindjárt föláll a... " :D:D:D Nekem akkor is pasis sajnos, de jót nevettem rajta :D Eddig minden parfümre csak annyit mondott: "fincsi", ez volt a legösszetettebb reakciója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

kompakt, bárhol viselhető illat. nem nagyon van olyan orra, akit ez irritálna, ha magadra fújod. első "drágább" parfümöm volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool