Calvin Klein

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein One edt unisex illata citrusos aromás illat férfiaknak és nőknek. Ananász, citrom, papaya, ibolya, rózsa, dió eszenciákat tartalmaz.

Ár: 1000/1800 postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál ajánlottan
Calvin Klein CK One 1,2 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Regina.92

2014. július 30.

Először a dm-ben szagoltam. A teszteres üveg már üres volt, úgy nagyon tetszett. Örültem, azt hittem, ez majd hű, de jó lesz nekem. Aztán másnap azért fújtam belőle a Douglasban... háát, tudtam, hogy unisex illat, de ennyire? Pontosabban ez nekem nagyon-nagyon férfias, nem tudnám viselni, az biztos. Fújtam a kezemre, idővel lágyult az a férfitusfürdő szag, de ezt egy nőn én nem is tudom elképzelni. :) Igaz, férfin sem szívesen, mert ahhoz meg túl lágy...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Pöti

2014. július 13.

Mit is írjak rólad, te drága?? Aki ismer, az tudja, hogy nehéz korszakomban vagyok. Néha minden túl sok. Bent ragadtam a múltamban és vágyom a boldog jövőt, emiatt a most szépségeit nem veszem észre. Orientális leányzó vagyok, nekem mindenem a pézsma, az ámbra és társai. Most mégis az újrakezdés kapujában őt választottam. Neki és nekem. Fordulóponton állok és tudom, hogy jó irányba fogok menni. Ez az illat annyira tiszta és pont ebben a viharos időben született meg nekem igazán, mert most tiszta dolgokra vágyik a lelkem. Összeköt minket, remélem most már egy életre... <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

2014. július 10.

Nem hiszem el, hogy még nem véleményeztem őt, akiből szerintem a legtöbbet fogyasztottam el illatok terén...igaz, már több mint 15 éve, amikor még csak 3-4 parfümöm volt egyszerre, de azóta se használtam el semmiből ekkora mennyiséget, ha jól emlékszem egy 200 ml-s üveggel indítottam és utána jött még egy vagy két 100 ml-s. Uniszex, fanyar citrusos, friss, fiatalos. Kultparfüm. De már nem az én illatom, már nem fog meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

Kodi

2014. június 13.

Biztonságos. Puha. Praktikus. Sosem túl sok, mindig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

Biztonságos. Puha. Praktikus. Sosem túl sok, mindig elég.

Pampilla

2014. június 13.

Nagyon-nagyon szeretem ezt az illatot,tegnap megvettem,bár előtte a Red-et szagolgattam,tesztelgettem sokáig,és bár az picit túl dinnyés nekem,attól függetlenül tetszik az is.De hát Ő a nagy klasszikus CK One,úgyhogy elsőként a sorból mégiscsak neki kellett hazajönnie velem. Kb 15-20 évvel ezelőtt volt egy tusfürdőm,100 forintos boltban vettem,zöld volt a flakonja,és azt hiszem ck volt ráírva,most derült csak ki számomra,hogy ennek az illatnak a hasonmása volt,mert akkoriban megvesztem azért a tusfürdőért,viszont az igazi CK One-t nem ismertem.
Azért jó ilyen felfedezéseket tenni,ráadásul egyből visszajött az a korszak,az a gondtalan ifjonti szabadságág,ahhh :)))))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

kn880902

2014. május 1.

Szerintem kifejezetten csak férfi illat. Egy édesebb nagyon vadító férfi illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 1.

Szerintem kifejezetten csak férfi illat. Egy édesebb nagyon vadító férfi illat.

dobolank

2014. április 4.

Ez volt az első parfümöm... Egy pici üveg, amivel annyira spórolni szerettem volna, hogy a végén teljesen elfelejtkeztem róla... Végső soron azt kell mondjam, nem tett rám mély benyomást, bár akkor boldog voltam vele. Ma azt gondolom, ez a legangolabb amerikai illat, angolabb bármely Burberrynél, mert a B. háznál találtam már igazi sokéves kedvencet.

Egyébként szörnyen igazságtalan vagyok, hiszen az intermediate évszakokat és illatokat szeretem igazán, nagyon nyáriak és a nagyon téliek nem szoktak bejönni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 4.

b.krissy

2013. szeptember 4.

Nagyon szerettem ezt a parfumot regebben. Par eve megvettem egy nagyobb uveggel de valahogy eltunt a varazsa es odaadtam a testveremnek. Ennek ellenere nagyon kellemes illat es szerintem tortenelmet irt az unisex parfumok vilagaban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 4.

livia1979

2013. augusztus 13.

Ez volt az első Calvin-om. Egy icipici illatmintába vettem meg először. Az nagyon hamar el is fogyott. Nagyon megszerettem, és folyamatosan újravásároltam, most is van belőle egy üveggel a polcomon. Nekem alapdarab. Ja, és nem utolsósorban a pasim is ezt fújkálja magára. Egyillatúak vagyunk. Mind a kettőnkön kicsit más az illata, de nagyon szereti/szeretem én is. Friss, energikus, sportos, vagány illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Dayanara

2013. július 24.

Nem vagyok könnyű helyzetben a parfümválasztás terén; a legtöbb női illatot nem tudom elképzelni magamon, férfi parfümöt pedig mégsem fújhatok magamra (kivéve talán a kevésbé férfiasakat).
Már hallottam az unisex parfümökről, de még inkább megörültem, amikor - még 2010 elején - megláttam ezt az egyik drogériában, ahol volt szerencsém kipróbálni is! Pár nap múlva meg is rendeltem (rögtön a legnagyobb, 200 ml-es kiszerelést) egy internetes parfümériából, ahol éppen akciós volt.

Fantasztikus illat! Én bármikor szívesen használtam, napszaktól és évszaktól függetlenül. Esetemben tökéletes a hétköznapokra, lényegében bármilyen öltözékhez, még talán alkalmakra is megfelelő lehet. (Én egyáltalán nem vagyok tornacipős típus, inkább elegáns, üzleties, vagy utcai-sportos, de nálam akkor is max. farmer a hétköznapibb ing és a bőrcipő mellé. Nálam az már egyszerű és laza öltözéknek számít. :D)
Most vettem észre, hogy ez nem is parfüm, hanem "csak" eau de toilette. Így aztán végképp lenyűgöző, hogy mennyire tartós. Nagyon meglepődtem, hogy többek szerint nem elég tartós, én máig alig fogom fel, hogy sikerült ilyet tartós illatot találnom (vagy csak rajtam volt az). Elég volt egyetlen fújás a nyakamra (kettő nekem már szinte sok volt, pedig imádom ha kilométerekről érezni rajtam a parfümöt) és egész nap lehetett érezni, sőt, tovább is tartott, mint 24 óra! Zuhanyozásnál pedig, vagyis ha víz éri, újra felélénkül az illat, akkor kicsit másmilyen, de szintén isteni.
Ha a ruhámra vagy pl. a sálamra fújtam még 1 hét (!) után is erősen lehetett érezni az anyagon! Nagyon megéri az árát, én majdnem minden egyes nap használtam és még most is megvan a 75%-a! Persze mostanra sajnos már nem olyan tartós, csak pár órán keresztül érezhető és sokkal többet kell belőle fújni, gyakorlatilag fújom mindenhová, használom rendesen parfümként, fújom a hajamra, illetve néha még az izzadásgátlót követően is a hónaljamra. Most már muszáj elhasználni... Viszont emiatt nem vonhatok le pontot, mert a dobozán is úgy van feltüntetve, hogy felbontástól számított 36 hónapig őrzi meg a minőségét - ezt teljesítette is. Nem gondoltam volna, hogy ennyi ideig kitart ez az edt.
Nagyon remélem, hogy még sokáig kapható lesz, mert pár év múlva szívesen vásárolnék még belőle. Természetesen kisebb kiszerelésben (azonban sokszor annyira kicsi a különbség köztük az árukat tekintve, hogy jobban megéri a nagyot venni).
Mellesleg örülök, hogy adtak mellé külön "fújókát", így eldönthetem, hogy azzal használom vagy pedig csak simán az üvegből öntöm - amit aztán a hozzá tartozó kupakkal lezárhatok. A doboza pedig úgy tudom újrahasznosított papírból készült, ami bár nem a legszebb, de mindenképpen dicséretes dolog.

Én nem fogok mindenfélét linkelni, így is sikerült már elég hosszan kifejtenem a véleményem a terméket illetően. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool