Camay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sissy93, az összetevőket feltöltötte: butterbeer, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Linda0222

2013. december 30.

Régi kedvenc! Kár h nem lehet venni màr sehol! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Régi kedvenc! Kár h nem lehet venni màr sehol! :-(

mili

2012. december 28.

Régen nagyon szerettem, több flakonnal is lehasználtam belőle. Aztán egyszer nem láttam többet a boltok polcain, de az igazság, hogy nem is kezdtem el keresgélni, hogy valahol kapható e még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 28.

Blame

2012. július 31.

Régen ez volt a kedvenc tusfürdőm. Sokszor újravásároltam. Egyszerűen imádtam az illatát, annyira különleges volt. Kár hogy mostanában már nem látok sehol belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Hidratálók: Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.