Caola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horireni, Módosítva: 2013. április 23.

Kategória:   Szappanok

A Caola Kamillás folyékony szappan összetevői kíméletesen tisztítják és ápolják a bőrt. Glicerintartalmának köszönhetően gyakori használat esetén sem szárítja ki a kezet. Természetes kamilla kivonata bőrnyugtató és gyulladáscsökkentő hatású. Bőrbarát pH értéke miatt nem bontja meg bőrünk természetes védőrétegét.

Vattacukor1990

2018. december 17.

Nagyon szeretem a kamilla illatú termékeket, legyen az kézkrém, sampon, papírzsebkendő, vagy ez a folyékony szappan. Még pár évvel ezelőtt használtam aránylag hosszú ideig. Pumpás adagolóba töltöttem. Teljesen jó kis szappan, hígabb állagú, én legjobban az illata miatt szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

jns.melinda

2013. április 23.

Nagyon-nagyon régen volt ilyen szappanunk, mikor még először bejöttek a folyékonyak, de arra emlékszem, hogy ez borzasztóan büdös volt, utáltam vele kezet mosni. Szúrós, savanyú virágszag. Másra nem is emlékszem belőle, de ez is elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

bandita

2013. április 23.

A szappan átlagos, az utántöltő zacskóból kivarázsolni a bennéket, megcélozni vele a flakont, komoly kézügyességet kívánt részemről.
A probléma forrása a tasak alakja, amelyen sem kiöntőcsőr, se azt imitáló forma. Levágtam a sarkát és folyattam, ahogy sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 23.

horireni

2013. április 14.

Teljesen átlagos folyékony szappan, valóban nem szárít és jól tisztít. Bár jobban szeretem a DM-ben kapható utántöltőket, mert ezért az árért abból 500 ml-t kapok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract