CaoNatur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Panthenollal és szőlőmag kivonattal

Természetes, gazdag összetevői intenzíven táplálják a hajhagymákat. Búzavirág kivonata hidratálja és nyugtatja a fejbőrt, a szőlőmag kivonat erősít, és tartást ad a vékonyszálú hajnak.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Szilikon olaj-, parabén- és színezékmentes termék!

Kiszerelés: 200 ml

idnA

2016. november 4.

Egy könnyű balzsam, ami nem zsírosít, könnyen kifésülhetővé teszi a hajam a natur samponok után. Szárítás után sem lapul a fejemre, van tartása. Ápoló hatása normál hajnak elég, szárazabb hajvégekre viszont kevés, ezért más termékeket is használok mellé vagy felváltva vele. Valóban hígabb állagú, mint a szilikonos társai. Én törölközőszáraz hajra szoktam tenni. Ha sietek és nincs időm pepecselni, mindig ezt használom. Nekem bevált natúr termék, sajnos a beszerzése elég körölményes egy kisebb városban, sokszor macera, hogy interneten tudom csak megrendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

stenonis

2016. március 5.

Szeretem a CaoNatur samponokat, úgyhogy egyértelmű volt, hogy ha elfogy a balzsamom, az is CaoNatur lesz. Azt reméltem, hogy egy vékonyszálú hajra való balzsam elég könnyű ahhoz, hogy teljes hajhosszra fel lehessen vinni, és ez a számításom be is jött :) Meglepően híg, nagyon ki kell nyomkodni a hajból a vizet, különben szinte lefolyik róla. Nagyon lágy, jó tartású és könnyen fésülhető vele a hajam, picit mérsékli a szöszösséget is, elégedett vagyok vele. Az egyetlen, amit kifogásolni lehet benne, hogy nem ápol igazán hatékonyan, a hajvégekre mindenképpen érdemes valami mást is használni. Nagyon jó balzsam, natúrságáról, hazaiságáról nem is beszélve, csak száraz hajon ne várjuk csodát tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

raczdetti

2015. szeptember 3.

Natúrságos volta miatt választottam. Sok natúr sampon és balzsam próbálkozáson vagyok túl, sajátmárkásak (DM, Rossmann, Müller), Faith of Nature, Lavera, Logona, Pure Coconut, Himalaya Herbals, stb. csalódott tesztelgetése után dobtam ezt a Tescóban a kosaramba azzal a gondolattal hogy adjunk egy esélyt a magyar Caolának, mert igazán dícséretes hogy natúrtermék irányba nyitnak és újítanak. Csak nem lesz rosszabb mint a többi.
Otthon hajmosás közben aztán nagyon meglepődtem.
Hosszú, száraz, hullámos, könnyen gubancolódó hajam van. Ez a balzsam az eddigi LEGJOBB gubancgyilkosom, megvan vele a "szétfolyik a hajam" érzés a zuhany alatt. BEST. A samponja is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Otthon hajmosás közben aztán nagyon meglepődtem.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol