Best of Beauty 2019

CaoNatur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Mediline, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2014. január 23.

Lelőhely:   Mediline, patikák
Kategória:   Lábápolók

Mentol, kámfor és eukaliptusz tartalmának köszönhetően frissítő, hűsítő hatású és kellemes illatú. Panthenol tartalma növeli a bőr rugalmasságát.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Szilikon-, parabén- és színezékmentes.

SimonEdina

2016. szeptember 10.

Kb 2x használtam, odaadtam anyukámnak, hogy a viszeres lábát nyugtassa, azóta is ott a polcon. Pixibagből ismerem én is, soha többet nem venném újra és most hogy látom a véleményeket, lassan 2 éves lesz, úgyhogy ki is dobhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

bomberoo

2015. december 2.

Pixibagből ismerem, soha többet nem venném újra. A hatása? Hát nem is tudom. Egyetlen pozitívumaként azt tudnám említeni, hogy nagyon gyorsan beszívódik. Nem hűsít, nem hidratál és az illatát sem szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

jane79

2015. szeptember 20.

Kicsit erős az illata és szerintem nagyon keveset kell belőle használni. Valóban hűsíti a megfáradt lábakat, szívesen használom egy nyári nap után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

bidzso

2014. október 18.

Szintén a Pixibagből ismerem. Sajnos, én se a hűsítő, se az ápoló hatását nem éreztem. Ha lehetne, egy csillagot sem adnék rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

zsofula

2014. szeptember 19.

Pixibagben volt, magamtól nem vettem volna meg.
De a hatása nekem elég ijesztő volt. Ugye kámforos az egész, az még rendben van, hogy frissít, de miután a lábamba masszíroztam, a számban éreztem a kámfor ízét még másnap is, ami valljuk be, nem feltétlenül rendeltetésszerű.
Az biztos, hogy többet ki nem nyitom a tubust.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Pixibagben volt, magamtól nem vettem volna meg.
Az biztos, hogy többet ki nem nyitom a tubust.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.